Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 16, 14:54

Internetas ūžia dėl Kenu tapusio aktoriaus Ryano Goslingo: „Tai siaubinga“

Jau kitąmet įvyks vaidybinio filmo apie Barbę premjera, kuriame garsiausią pasaulyje lėlę įkūnys Margot Robbie. Paviešinta pastarosios nuotrauka iš būsimos kino juostos sutikta gana palankiai, tačiau to paties negalima pasakyti apie Barbės mylimąjį Keną vaidinsiantį Ryaną Goslingą. Atskleidus, kaip Holivudo širdžių ėdikas atrodys šio personažo kailyje, gerbėjai tiesiog šėlsta iš nepasitenkinimo.
Ryanas Goslingas
Ryanas Goslingas / Warner Bros. ir Scanpix nuotr.

2023-ųjų liepą dienos šviesą išvysiančio filmo „Barbė“ kūrėjai paviešino aktoriaus Ryano Goslingo, kuriam čia atiteko Keno vaidmuo, atvaizdą. Tačiau jis nebuvo sutiktas taip, kaip tikėtasi – gerbėjai jo išvaizdą pavadino „siaubinga“, rašo dailymail.co.uk.

41-erių aktoriaus vaidmenys tokiuose filmuose kaip „Užrašų knygelė“ ir „Kalifornijos svajos“ tirpdė gerbėjų širdis, visgi naujausia jo transformacija patiko toli gražu ne visiems.

Trumpai kirpti ir baltai dažyti plaukai, oranžinis įdegis ir džinsinė apranga. Tokią R.Goslingo fotografiją išvydę internautai netgi klausė, kaip stilistams pavyko padaryti, kad įprastai nepriekaištinga išvaizda galintis pasigirti vyras atrodytų „ne seksualus“.

„Ryanas Goslingas kaip Kenas iš tikrųjų kelia siaubą. Kodėl jis vaidina šiame filme?“, – stebėjosi vienas.

„O, mano akys. Kodėl? Rimtai, kodėl? Kur galiu pasirašyti peticiją, kad būtų grąžintas tas Ryanas Goslingas iš filmo „Beprotiška, kvaila meilė“?“ – teigiama kitame komentare.

„Ryanas Goslingas yra natūraliai gražus, jam nereikėjo oranžinio įdegio ir perdėtai šviesių plaukų“, – rėžė internautai.

Visgi nuomonę apie būsimą filmą išreiškė ir R.Goslingo mylimoji aktorė Eva Mendes – kaip ir buvo galima tikėtis, ji teigiama. Moteris instagrame rašė esanti laiminga savo širdies draugo karjeros posūkiu ir teigė, kad „labai džiaugiasi“, jog gerbėjai pamatys ilgai lauktą filmą apie Barbę.

Barbę būsimoje juostoje vaidins kita garsi aktorė Margot Robbie. Paviešinus jos nuotrauką iš filmo, dauguma atsiliepė teigiamai.

„Margot Robbie atrodo nuostabiai kaip Barbė. Bet Ryanas Goslingas Keno vaidmenyje... Ryanas yra gražus vyras, tačiau atrodo siaubingai. Koks siaubingas stilius! Jo plaukai atrodo žili, o ne šviesūs!“, – nuomone aktyviai dalijosi gerbėjai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką