Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 03, 12:54

Įtampa tarp W.Smitho ir Ch.Rocko – ne naujiena: anksčiau irgi supykdė juokelis

Apie „Oskarų“ apdovanojimuose praūžusį aktoriaus Willo Smiltho ir komiko Chriso Rocko konfliktą, paženklintą smūgiu pastarajam, bus kalbama dar ilgai. Tačiau iš tiesų tarp šių vyrų juoda katė perbėgo gerokai anksčiau, negu įvyko minėtas skandalas.
Willas Smithas, Chrisas Rockas
Willas Smithas, Chrisas Rockas / „Scanpix“ nuotr.

Šių metų „Oskarų“ ceremoniją paženklino netikėtas incidentas, kurio metu įpykęs aktorius Willas Smithas vožtelėjo apie jo žmoną pajuokavusiam komikui Chrisui Rockui.

Konfliktas kilo, kai Ch.Rockas, pristatydamas geriausio dokumentinio filmo prizą, palygino trumpai kirptus Willo Smitho žmonos Jados Pinkett Smith plaukus su aktorės Demi Moore išvaizda 1997 metų filme „Eilinė Džein“ (G.I. Jane).

„Jada, aš tave myliu, negaliu sulaukti „Eilinės Džein 2“, – pasakė jis.

D.Moore herojė filme nusiskuto plaukus, kad galėtų tarnauti specialiose jūrų pajėgose, tuo metu J.Pinkett Smith serga alopecija, nuo kurios slenka plaukai.

„Scanpix“/AP nuotr./Willas Smithas, Jada Pinkett Smith
„Scanpix“/AP nuotr./Willas Smithas, Jada Pinkett Smith

Toks pasakymas smarkiai įsiutino jos vyrą, aktorių W.Smithą, kuris pakilo iš savo vietos ir, užlipęs ant scenos, tiesioginio eterio metu vožtelėjo jo žmoną paminėjusiam Ch.Rockui. Sugrįžęs atgal jis piktai pasakė, kad komikas „netartų jo žmonos vardo savo purvina burna“.

Pirmadienio vakarą „Oskarus“ dalijanti JAV Kino meno ir mokslo akademija pasmerkė W.Smitho poelgį ir teigia pradėjusi oficialų šio incidento nagrinėjimą. Vis dėlto, kaip rašo CNN, pats Ch.Rockas nusprendė nerašyti pareiškimo policijai dėl užpuolimo. Šią informaciją užsienio žiniasklaidai paskelbė Los Andželo policija.

Tiesa, įdomu tai, kad daugiau nei tris dešimtmečius pažįstamų W.Smitho ir Ch.Rocko santykiai buvo įtempti jau kelerius metus, o juos pablogino… taip pat nevykęs juokelis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Chrisas Rockas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Chrisas Rockas

2016 metais Ch.Rockas taip pat vedė „Oskarų“ ceremoniją ir juokėsi iš Jados Pinkett Smith pareiškimo, neva ji su sutuoktiniu neatvyko į apdovanojimus, nes šiuose nebuvo nominuotas nė vienas juodaodis aktorius ar režisierius. Savo kalboje Ch.Rockas juokėsi, kad J.P.Smith ir W.Smithas negali boikotuoti to, į ką nebuvo pakviesti.

„Jada pyksta, kad jos vyras Willas nebuvo nominuotas už filmą „Concussion“. Aš suprantu. Nesąžininga, kad Willas buvo toks geras aktorius ir nebuvo nominuotas. Lygiai taip pat nesąžininga, kad už 1999 metų filmą „Wild Wild West“ Willui buvo sumokėta 20 mln. JAV dolerių“, – ant scenos tąkart ironiškai kalbėjo Ch.Rockas. Teigiama, kad tokia replika taip pat supykdė W.Smithą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Willas Smithas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Willas Smithas

Po kelių dienų Jada Pinkett Smith, užsienio žiniasklaidos paklausta apie Ch.Rocko juokelius, komentuoti situacijos nepanoro.

„Žiūrėkite, šios temos neliesime, turime judėti toliau, – sakė ji. – Turime daugybę reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti, daugybė dalykų dabar vyksta pasaulyje. Turime judėti toliau.“

W.Smithas ir Ch.Rockas pažįstami nuo 1990-ųjų, kai kartu vaidino seriale „The Fresh Prince of Bel-Air“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką