Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 16, 10:14

Įtariama, kad Kim Kardashian per „Met Gala“ pokylį sugadino Marilyn Monroe suknelę

Kim Kardashian (41) į 2022 m. „Met Gala“ pokylį žengė vilkėdama kultinę 1962 m. Marilyn Monroe suknelę „Happy Birthday, Mr. President“ (liet. „Su gimtadieniu, pone Prezidente“). Praėjus kiek laiko po renginio, pradėjo plisti nuotraukos, įrodančios, kad beveik 5 mln. dolerių vertės suknelė pažeista.
Kim Kardashian su Pete'u Davidsonu
Kim Kardashian su Pete'u Davidsonu / Twitter, Scanpix ir VidaPress nuotr.

Pramogų pasaulio žvaigždė K.Kardashian prieš iškilmingą renginį, kad galėtų įtilpti į istorinę suknelę, ne tik numetė 7 kilogramus, bet ir šviesiai persidažė plaukus, jog būtų kuo panašesnė į viena iš garsiausių kino žvaigždžių, popkultūros ikoną M.Monroe.

„Labai gerbiu suknelę ir tai, ką ji reiškia Amerikos istorijai“, – prieš vakarėlį „Vogue“ sakė ji. „Niekada nenorėčiau su ja sėdėti, valgyti ar rizikuoti ją kaip nors pažeisti, be to, nesidarysiu tokio kūno makiažo, kokį įprastai darausi.“

Tačiau panašu, kad vien pozavimas nuotraukoms ant raudonojo kilimo su mylimuoju Pete'u Davidsonu, kuris vėliau taip pat nusidažė plaukus platinine šviesia spalva, kad derėtų prie savo merginos, galėjo pakenkti „brangiausiai pasaulyje suknelei“, rašo pagesix.com.

Vida Press nuotr./Kim Kardashian su Pete'u Davidsonu
Vida Press nuotr./Kim Kardashian su Pete'u Davidsonu

Pirmadienį „Pop Culture“ paskyroje tviteryje pasidalinta suknelės nuotraukomis, esą darytomis prieš ir po to, kai K.Kardashian ją vilkėjo. Vienoje iš nuotraukų matyti ištempto audinio ir trūkstamų kristalų požymių, ypač ties suknelės nugaros užsegimu.

„K.Kardashian niekada neturėjo vilkėti tos suknelės. Taip, gražu atiduoti pagarbą M.Monroe, bet ji galėjo pasisiūti naują suknelę ir ją atkartoti. Tai buvo nesenstantis ir ikoniškas artefaktas, kuris buvo sugadintas“, – reaguodamas į sugadintą suknelės nuotauką rašė internautas tviteryje. „Kim sunaikino istorinį meno kūrinį“, – komentavo kitas.

Besipiktinančių žmonių komentarus papildė ir dar vienas: „Sveikinu „Met Gala" už tai, kad pademonstravo realų pavyzdį, kodėl istoriškai svarbiems drabužiams būtinas toks konservavimo skyrius kaip Kostiumų institutas.“

Vida Press nuotr./Kim Kardashian
Vida Press nuotr./Kim Kardashian

Nors kai kurie M.Monroe gerbėjai buvo „nusivylę" pamatę K.Kardashian su „itin trapia" Marilyn suknele, „Ripley's Believe It Or Not!" muziejus, kuris žvaigždei paskolino šį drabužį ir šiuo metu jį eksponuoja savo būstinėje Holivude, anksčiau leidiniui „Post" sakė, kad imtasi atsargumo priemonių, jog būtų išvengta galimų pažeidimų.

„Ripley's" muziejui tai nebuvo lengvas sprendimas, tačiau Kim Kardashian ir toliau rodė didžiausią pagarbą šiam istoriniam drabužiui", – teigta „Ripley's" pareiškime po iškilmingo renginio. „Nuo išsamių tyrimų iki rekomendacijų laikymosi, pavyzdžiui, jokio kūno makiažo, suknelės dėvėjimo tik trumpam pasirodymui ant raudonojo kilimo ir absoliučiai jokių pakeitimų, ji tapo jos istorijos saugotoja, ir prisidėjo prie M.Monroe istorijos."

Scanpix nuotr. /Marilyn Monroe suknelė
Scanpix nuotr. /Marilyn Monroe suknelė

Tuo metu muziejus taip pat pažymėjo, kad drabužiui „nepadaryta jokios žalos". Tačiau dabar „Ripley's" atstovas neatsakė į prašymus pakomentuoti naujai pasirodžiusias suknelės nuotraukas.

Vida Press nuotr./Kim Kardashian su Pete'u Davidsonu
Vida Press nuotr./Kim Kardashian su Pete'u Davidsonu

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką