Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 11, 08:59

J.Bieberį ištiko reto sindromo sukeltas veido paralyžius: „Melskitės už mane“

Atlikėjui Justinui Bieberiui nelengvos dienos – vyras atskleidė, kad jam diagnozuotas Ramsay Hunt sindromas. Dainininkas patyrė veido paralyžių, jam sunku valgyti, teko atšaukti koncertus. Dabar J.Bieberis gerbėjų prašo melstis už jį.
Justinas Bieberis
Justinas Bieberis / Stopkadrai

28 metų popmuzikos žvaigždė penktadienį savo asmeninėje instagramo paskyroje pasidalijo trijų minučių trukmės vaizdo įrašu, kuriame papasakojo apie tai, kad susidūrė su rimta diagnoze – juostinės pūslelinės komplikacija, galinčia sukelti veido paralyžių.

Pasak Mayo klinikos, klausos praradimas ir veido paralyžius, susijęs su Ramsay Hunt sindromu, yra laikinas, tačiau gali tapti ir nuolatiniu, rašo dailymail.co.uk.

Paskelbtame vaizdo įrašė matyti, kad dešiniąja akimi J.Bieberis negali mirksėti, taip pat nėra pajėgus judinti dešiniosios veido pusės.

„Akivaizdu, kaip tikriausiai matote iš mano veido. Aš turiu šį sindromą, vadinamą Ramsay Hunt sindromu. Tai yra virusas, kuris pažeidžia mano ausies ir veido nervus, todėl mano veidas paralyžiuotas“, – instagrame į gerbėjus kreipėsi dainininkas.

Vėliau Justinas paskelbė atnaujintą informaciją, kuri nieko gero nežadėjo: „Vis sunkiau valgyti, o tai labai vargina, prašau melstis už mane.“

Ekrano nuotr./Justinas Bieberis informavo apie sveikatos būklę
Ekrano nuotr./Justinas Bieberis informavo apie sveikatos būklę

Antradienį atlikėjas pranešė, kad dėl „su koronavirusu nesusijusios ligos“ atideda artimiausius koncertinio turo „Justice World Tour“ pasirodymus. Taip pasielgti rekomendavo gydytojai.

„Negaliu patikėti, kad tai sakau. Padariau viską, kad pasveikčiau, bet mano liga vis sunkėja“, – tąkart savo 539 mln. sekėjų informavo J.Bieberis.

Penktadienį paskelbtame vaizdo įraše Justinas parodė, kokios negailestingos yra jo diagnozės pasekmės – dešinėje veido pusėje akis nemirksi, jis negali šypsotis, judinti šnervės.

Justinas paaiškino: „Šioje veido pusėje yra visiškas paralyžius. Taigi tiems, kurie nusivylę dėl mano atšaukiamų artimiausių pasirodymų, pasakysiu – tiesiog fiziškai akivaizdžiai nepajėgiu jų surengti. Kaip matote, tai gana rimta.“

Baigdamas kalbą, Justinas patikino, kad daro viską, ką gali, taip pat ir ilsisi, kad būklė pagerėtų. Tačiau tuo pačiu neslėpė nežinantis, kiek laiko prireiks, kol jis pasveiks.

„Myliu jus. Ačiū, kad buvote kantrūs dėl manęs, ir aš pasveiksiu. Atlieku veido pratimus, kad mano veidas grįžtų į normalią būseną, tikiu, kad taip ir bus.

Tai tiesiog toks laikas. Mes nežinome, kiek tai truks, bet viskas bus gerai. Tikiuosi ir pasitikiu Dievu, tikiu, kad visa tai turi priežastį. Dabar nežinau, kokia ji, bet kol kas ilsiuosi ir siunčiu jums meilę“, – instagrame paviešintame įraše sakė J.Bieberis.

Apie Ramsay Hunt sindromą

Ramsay Hunt sindromas pažeidžia veido nervą prie ausų. Jis yra juostinės pūslelinės komplikacija. Pastarąją sukelia tas pats virusas kaip ir vėjaraupių (VZV), ji gali lemti veido paralyžių ir klausos praradimą. Užklupus šiam sindromui, taip pat gali pasireikšti tokie simptomai kaip pykinimas, vėmimas, galvos svaigimas.

Daugelį metų miegojęs, virusas vėl gali suaktyvėti ir sukelti veido nervų uždegimą bei dirginimą. VZV yra nekenksmingas, nebent jis reaktyvuojasi, o jei taip atsitiktų, atsirastų naujų simptomų. Virusas gali atsinaujinti, kai imuninė sistema nusilpsta ir yra mažiau pajėgi kovoti su infekcija. Dažnai tai sukelia ir stresas.

Paprastai susidūrus su šiuo sindromu skiriamas gydymas – antibakteriniai vaistai. Taip pat ligoniams patariama daryti įvairius veido pratimus. Gydytojai rekomenduoja kreiptis pagalbos per tris dienas nuo simptomų atsiradimo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką