Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 25d. 10:18

Naujo trilerio anonse Jake'as Gyllenhaalas apiplėšia banką

Trilerio „Greitoji pagalba“ akimirka
Du Kine nuotr. / Trilerio „Greitoji pagalba“ akimirka
Aktorius Jake'as Gyllenhaalas kabo iš važiuojančio greitosios pagalbos automobilio ir šaudo į policijos sraigtasparnį naujai pasirodžiusiame sprogstančiame režisieriaus Michael Bay veiksmo trilerio „Greitoji pagalba“ (angl. „Ambulance“) anonse.

Paremtas pagal to paties pavadinimo 2005-ųjų metų Danijos filmą, kino studijos „Universal Pictures International“ (UPI) naujame projekte pagrindinius vaidmenis atlieka aktorius Yahya Abdul-Mateen II, kuris vaidina likimo nuskriaustą armijos veteraną, kuris kreipiasi pagalbos į „brolį“, aktorių Jake'as Gyllenhaalas, kai jam reikia sumokėti 231 tūkstantį dolerių už žmonos operaciją. Koks gi J.Gyllenhaalas personažo sprendimas? 32 milijonų dolerių vertės banko apiplėšimas.

Viskas tampa sudėtinga, kai J.Gyllenhaalas personažas, turintis spalvingą praeitį, apiplėšimo metu per klaidą į banką įleidžia policininką, kuris galiausiai yra pašaunamas. Kai vagystė nepavyksta, broliai nusprendžia pavogti greitosios pagalbos automobilį, kad galėtų jį naudoti kaip pabėgimo automobilį.

Žinoma, galiausiai veiksmo trilerio anonse paaiškėja, kad jie pavagia automobilį, kuris veža minėtą peršautą policijos pareigūną ir greitosios medicinos pagalbos darbuotoją, ir tai apiplėšimą paverčia įkaitų situacija.

Filmo anonsas:

VIDEO: GREITOJI PAGALBA | Kinuose nuo vasario 18 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Šių laikų Los Andžele (JAV) vykstančiame filme taip pat vaidina aktoriai Eiza Gonzalez, Garretas Dillahuntas ir Devanas Longas. Greito tempo anonsas parodo, kaip pagrindinis aktorių duetas bando išvengti policininkų automobilių ir dingti iš Los Andželo policijos departamento sraigtasparnio akiračio.

„Mes nesame blogi vaikinai“, – veiksmo trilerio anonse J.Gyllenhaalas bando nuraminti save ir Yahya Abdul-Mateen. „Mes tik vaikinai, bandantys grįžti namo.“

„Mūsų nelaukia laiminga pabaiga“, – atsako Yahya Abdul-Mateen personažas.

Du Kine nuotr./Trilerio „Greitoji pagalba“ akimirka
Du Kine nuotr./Trilerio „Greitoji pagalba“ akimirka

J.Gyllenhaalas patvirtino, kad veiksmo scenų filmavimas mažoje, uždaroje erdvėje jam suteikė naujai atrastą „pagarbą pirmiesiems gelbėtojams“.

„Didžiąją dalį filmo esu greitosios pagalbos automobilyje, todėl vietos nėra daug“, – besijuokdamas sako J.Gyllenhaalas.

„Yra daug scenų, kai mane tiesiog mėto greitosios pagalbos automobilyje, ir turiu pasakyti, kad tai suteikė dar daugiau pagarbos pirmiesiems gelbėtojams, nes greitosios pagalbos automobilyje yra tiek daug aštrių briaunų, apie kurias niekas nepagalvoja, kai jis lekia taip greitai.“

J.Gyllenhaalas taip pat išsamiai apibūdino „laukinį“ darbą su režisieriumi Michael Bay.

„Aš girdėjau visas šias nuostabias istorijas apie Michael Bay ir tai, kaip su juo dirbti. Jis laukinis, bet aš jį dievinu. Važiavome Los Andželo gatvėmis 100 mylių per valandą greičiu, šaudėme iš ginklų į sraigtasparnius. Šiame filme yra daug istorijų, kurios yra tikrai linksmos ir beprotiškos“, – pridūrė aktorius.

Veiksmo trileris „Greitoji pagalba“ kinuose nuo vasario 18 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

11:02
41:02
00:39

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką