Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2021 sausio 5d. 21:02

J.Lopez įkvėptas nuogas įsiamžino ir J.Brolinas: 52-ejų aktorius pozavo tik su puodeliu rankoje

Joshas Brolinas
Vida Press nuotr. / Joshas Brolinas

Reikia drąsos, kad instagrame pasidalintum drabužiais kūno nepridengiančia nuotrauka. Sprendžiant iš naujausio aktoriaus Josho Brolino įrašo, jos jam tikrai netrūksta.

52-ejų „Gangsterių medžiotojų“ žvaigždė 3 mln. savo sekėjų parodė, kaip leidžia laisvalaikį – lauke nuogas gerdamas kavą.

„Dienos pabaigoje gyvenimas bus vertinamas pagal tai, kaip dažnai buvote nuogas. Niekas nesakė, kad tai tik metafora“, – po fotografija, kurios autorė – J.Brolino žmona Kathryn (33 m.), rašė aktorius.

Nors su sutuoktine J.Brolinas jau kurį laiką gyvena Los Andžele, atrodo, kas ši fotosesija, tikriausiai įkvėpta pačios Jennifer Lopez, taip pat neseniai pozavusios be jokio drabužio, įvyko kažkur dykumoje.

„Page Six“ rašo, kad galbūt ji buvo surengta šį mėnesį gimusios jo ir žmonos antrosios atžalos proga. Pora jau augina dukrą Westlyn, o per pačias Kalėdas, gruodžio 25 d., prie jų šeimos prisijungė dar viena mergaitė – dukra, pavadinta Chapel Grace Brolin, skelbia „People“.

Tiesa, tai ne vieninteliai aktoriaus vaikai. Su buvusia sutuoktine Alice Adair „Keršytojai: pabaiga“ žvaigždė susilaukė dukters Eden (26 M.) ir sūnaus Trevoro (32 m.).

TAIP PAT SKAITYKITE: Saulės apšviesto apnuoginto kūno nuotraukomis Rita Ora kaitina kraują ir per karantiną

Seksualioji Ciara kaitina kraują: pademonstravo ištreniruotą kūną

Temos: 1 Instagram

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką