Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 12d. 08:45

J.Roberts grįžo

Julia Roberts
„Scanpix“ nuotr. / Julia Roberts

Po ilgo laiko ant raudonojo kilimo Londone savo naujojo filmo „Sukti reikaliukai“ (angl. „Duplicity“) premjeroje pasirodžiusi Julia Roberts švytėte švytėjo. Net vilkėdama santūrų juodą „Dolce & Gabbana“ kelnių kostiumą.

Antradienį vykusi premjera – vienas retų atvejų, kai J.Roberts pasirodo viešumoje. Praėjusį mėnesį ji ignoravo net garsiąją „Oskarų“ ceremoniją, pranešė Dailymail.co.uk. Užuot pozavusi fotografams, ji pasirinko vakarą namuose su vyru ir vaikais. Prieš dvejus metus ji nepasirodė ir Londone vykusioje savo paskutinio filmo „Čarlio Vilsono karas“ premjeroje. Britų spaudos tvirtinimu, J.Roberts Londono publikai viešai pasirodė apskritai prieš dešimtmetį – 1999-aisiais, per filmo „Noting Hilas“ premjerą.

Per Londone vykusią premjerą buvo akivaizdu, kad simpatijos gražiai moteriai neblėsta. Ji praleido pusvalandį duodama autografus. Minioje buvo ne tik norinčių parašo žmonių, bet ir atėjusių parodyti savo meno – vienas aktorės gerbėjų rodė paties tapytą J.Roberts portretą ir ši ant jo mielai pasirašė.

Aktorė juokavo, kad prieš ateidama į premjerą persirengė tris kartus, vis ieškodama tinkančio drabužio.

J.Roberts juokavo, kad prieš ateidama į premjerą persirengė tris kartus, vis ieškodama tinkančio drabužio. „Buvo baugoka, bet gera grįžti ant raudonojo kilimo. Aš neturiu manijos dirbti, turiu maniją kurti gerus filmus, o jie, kaip žinoma, pasirodo retai“, – sakė aktorė.

Nuogybėms – ne

„Aš atsisakau filmuotis nuoga sekso scenose todėl, kad dabar esu motina“, – per premjerą sakė J.Roberts. Paklausta, kaip elgiasi sulaukdama tokių pasiūlymų, aktorė buvo kategoriška. „Žinote, tai tikrai nėra tai, kuo užsiimu. Tas, kuris manęs prašytų filmuotis sekso scenoje, turi žinoti, kad ji bus labai sušvelninta. Aš esu trijų vaikų motina, supraskite“, – kalbėjo J.Roberts. Holivudo aktorė taip pat kritikavo aktorius, kurie nevengia itin pikantiškų scenų net turėdami atžalų. Neaišku, tyčia ar ne, tačiau manoma, kad tokia J.Roberts kritika buvo adresuota „Oskarą“ laimėjusiai 33-ejų britų aktorei Kate Winslet. Ji yra dviejų vaikų motina, tačiau išdrįso apsinuoginti prieš kameras – dėl to plačiai aptariamas buvo jos vaidmuo filme „Skaitovas“.

Pirminiame filmo „Sukti reikaliukai“ scenarijuje buvo numatyta gašli sekso scena, bet kūrybinei grupei teko taikytis prie J.Roberts pageidavimų. Aktorė ir anksčiau yra sakiusi, kad tikroji vaidyba, jos nuomone, yra apsirengus.

Neseniai pranešta, kad J.Roberts netrukus prodiusuos komediją apie berniuką, kuris pagal paliekamas žinutes ieško savo tėvo. Komedija pavadinta „Jėzus Henris Kristus“ (angl. „Jesus Henry Christ“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką