Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

J.Travolta šantažuojamas

Johnas Travolta
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Johnas Travolta
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Suįžūlėję nusikaltėliai nepraleidžia nė vienos progos pasipelnyti. Šįsyk jie pamindami visas moralės normas siekia gauti pinigų iš aktoriaus Johno Travolto sūnaus Jetto mirties.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

54-erių aktorių J.Travoltą lupikautojai šantažuoja, tvirtindami, kad išplatins jo mirštančio sūnaus nuotrauką, pranešė Mirror.co.uk. Jie teigia, kad pamėgins gauti didžiausią įmanomą sumą, pardavę unikalius kadrus. Aktorius ir jo žmona aktorė Kelly Preston grasinimų sulaukė praėjus vos porai savaičių po 16-mečio pirmagimio mirties. Gavęs šantažuotojų žinutę aktorius kaip mat susisiekė su savo teisininkais, kurie tuoj pat išskrido į Bahamus.

Įtariami plėšikai iš gedinčių tėvų už nuotraukas reikalauja milijonų JAV dolerių. Tiksli suma nepranešama.

Jetto Travoltos gyvybė užgeso šį mėnesį šeimos atostogų Bahamuose metu. Vietos policija pranešė, kad dėl šantažo buvo apklausti du asmenys. Vienas iš įtariamųjų, manoma, yra politikas. Dailymail.co.uk pranešė, kad antrasis įtariamasis yra susijęs su vietos greitąja pagalba.

Aktoriaus J.Travoltos teisininkai Mike‘as Ossis ir Howardas Butleris pranešė, neleisiantys nusikaltėliams pasipelnyti iš šeimos tragedijos. „Gedulo akimirką visada atsiranda tokių, kurie turi nepagrįstų tvirtinimų ir nori užsidirbti milijonus. Niekada neleisime tam nutikti. Mes pasitikime Bahamų policija“, - rašoma teisininkų pranešime. „Tyrimas yra ankstyvojoje stadijoje. Ponas Travolta stengiasi bendradarbiauti ir padėti kaip įmanydamas“, - sakė vienas policijos atstovų.

Aktorius John Travolta su 16-mečiu sūnumi buvo artimi. Paauglys turėjo nemenką ligų istoriją, o jo gyvybė užgeso šeimos namuose Bahamuose sausio 2-ąją. Įvykus nelaimei, aktorius dar mėgino gelbėti senkančią sūnaus gyvybę, darė dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą. J.Travolta su žmona kartu su sūnumi greitosios pagalbos automobiliu važiavo į ligoninę, kur buvo konstatuota 16-mečio mirtis. Pranešta, kad aktoriaus sūnus mirė nuo širdies smūgio, tiesa, mirties sertifikatas niekuomet nebuvo paviešintas.

Paauglio kūnas buvo kremuotas Bahamuose, vėliau Travoltų šeima pagerbė velionį privačiomis laidotuvėmis savo namuose Floridos valstijoje. Pats aktorius rūpinosi sūnaus pelenų gabenimu namo. Po sūnaus mirties aktorių pora išplatino pranešimą, kuriame tvirtino, kad Jettas buvo „nuostabiausias sūnus, kokio tik galėtų trokšti tėvai“.
 

Komentarai
Temos Šantažas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką