Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 10d. 10:35

Jackie Chano 18-metė dukra prisipažino esanti lesbietė

Jackie Chanas ir jo dukra Etta Ng su savo mylimąja Andi Autumn
„Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr. / Jackie Chanas ir jo dukra Etta Ng su savo mylimąja Andi Autumn

Kino žvaigždės ir kovų meistro Jackie Chano 18-metė dukra Etta Ng viešai pranešė esanti homoseksuali.

Jackie Chano duktė apie savo netradicinę seksualinę orientaciją pranešė savo „Instagram“ paskyroje pasakiusi, kad ji draugauja su socialinių tinklų žvaigžde Andi Autumn.

„Esu apstulbusi dėl didžiulio palaikymo ir išreikštos meilės mano adresu. Likau be žado po, kaip mano sekėjai mano ir mano merginos Andi Autumn paskyrose išreiškė tiek daug pozityvo. Žmonės iš viso pasaulio palaiko mus, kai tuo tarpu Honkongo žiniasklaida nepaliaujamai išjuokia. Užaugau negatyvumo pasaulyje, bet dabar esu tokiame gyvenimo etape, kai supratau, kad savo patirtį galiu panaudoti išsakydama savo tiesas ir padėdama kitiems tokiems kaip aš. Laimei, išaugau iš tų dienų, kai buvau bejėgę ir netikra dėl to, kas man skirta šiame pasaulyje. Ačiū jums visiems už milžinišką meilę ir priėmimą“, – dėkojo Etta Ng.

I am in awe at the amount of support and love poured my way. I am speechless at how followers went to my Girlfriend @andiautumn and my account to show us both so much positivity. People all over the world have been rooting us on as Hong Kong media continues to mock. I’ve grown up in a world of negativity and close mindedness but I am at that point where I realise that I can use my experience to tell my truths and help others just like me. Thankfully I’ve grown since the days I was powerless and uncertain what the world has for me. Thank you for the enormous outpour of love and acceptance. ????❤️???????????????? 我對於大家的支持和愛感到十分驚喜與感激。你們在我和我女朋友 @andiautumn 的instagram户口留下的正能量實在令我感恩。多謝來自世界各地的你們給我的祝福,令我感到恩惠,當香港傳媒不斷去評論我的生活時,令我感受到無比的壓力。我從小在一個佈滿負面和封閉的環境下長大,但是隨著社會進步,我希望能夠利用我的故事來説出真相從而幫助其他和我處境一樣的人。我曾經對於世界和未來感到非常無助和迷惘,但慶幸身邊一直有不同的人去支持和鼓勵我,令我想通了,成長了。最後我想再次多謝大家的關懷和接受。????❤️???????????? #lgbt #androgynous #lgbtqai #loveislove #lovewins #lovealwayswins #lesbian #love #support #???? #androgynous #queer #gay #gaygram #loveyourself #advocacy

A post shared by @stolenmilktea on

Po jos žinutę savo paskyroje paskelbė ir Ettos Ng mergina Andi Autumn, kartu paviešinusi ir jų asmenukę.

„Dėkoju visiems, kurie parodė meilę ir palaikymą mums su Etta Ng. Branginame kiekvieno iš jūsų gražius žodžius ir tai mums nuoširdžiai suteikia jėgų kovoti už tai, kas teisinga. Ir toliau dalinsimės savo kelione bei viliamės, kad taip galėsime padėti kitiems. Padarykime šį pasaulį taikų ir supratingą“, – rašė ji.

Jackie Chanas su savo dukra Etta Ng nepalaiko jokių santykių. Ankstesniuose interviu mergina yra sakiusi, kad net nelaiko jo savo tėvu.

„Jis yra mano biologinis tėvas, bet nedalyvauja mano gyvenime, – yra sakiusi ji. – Jis niekada neegzistavo mano gyvenime. Niekada nelaikysiu jo savo tėvu.“

Etta Ng yra vienintelė Jackie Chano dukra – jis dar turi sūnų Jaycee Chaną (34 m.), kurį pagimdė jo žmona Taivano aktorė Joan Lin.

Etta yra Jackie Chano neištikimybės vaisius – ji gimė iš trumpo romano su aktore ir buvusia „Mis Azija“ Elaine Ng. Nuo pat mergaitės gimimo Jackie Chanas ja nesirūpino ir nedalyvavo jos gyvenime, jis jai net nesuteikė savo pavardės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką