Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Janice Dickinson. Jos dopingas – nevaržomas seksas ir plastinės operacijos

Janice Dickinson
„Scanpix“ nuotr. / Janice Dickinson
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Šiandien daug ką piktina įpusėjusios šeštąją dešimtį moters šokiruojantis elgesys, grubūs pasisakymai ir nesugebėjimas oriai senti. Tačiau neįprasto elgesio ir jaunatviškos išvaizdos Janice atrodo ne vyresnė nei 35-erių. Šios moters amžinos jaunystės paslaptį nesunku įminti peržvelgus jos gyvenimo istoriją.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Janice Doreen Dickinson.
Gimimo data, vieta: 1955 02 15, Niujorkas, JAV. 55 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas – karinio jūrų laivyno tarnautojas, mama – slaugytoja; be Janice, šeimoje augo dar dvi dukterys.
Šeiminė padėtis: buvo triskart ištekėjusi; pirmas vyras – muzikantas Ronas Levy, antras – prodiuseris Simonas Fieldsas, trečias – fotografas Albertas B. Gerstonas; su S. Fieldsu Janice susilaukė sūnaus Nathano (21), o nuo meilužio Michaelo Birnbaumo – dukters Savannah (16).
Veikla: legendinis supermodelis, fotografė, knygų autorė.

Amerikai netinkamas grožis

Dievas Janice apdovanojo išskirtiniu grožiu. Liekna brunetė su iš koto verčiančia figūra stulbindavo vyrus ir priversdavo juos godžiai palydėti ją žvilgsniu. XIX a. dėl tokios moters būtų įvykusi ne viena dvikova, tačiau XX a. 7–ajame dešimtmetyje JAV buvo madingos išblyškusios blondinės plokščiomis krūtinėmis, tad egzotiško gymio ir išraiškingo kūno panelė Dickinson beviltiškai bandė patekti į modelių pasaulį.
Kai Janice susitiko su agentu Jacques Silversteinu, ji turėjo tik keturias itin prastos kokybės nuotraukas (geresnėms nebuvo pinigų). Jacques, kaip ir prieš tai buvę agentai, jau ketino atsisveikinti su Janice, bet šalia stovėjusi jo mylimoji pašnabždėjo į ausį: „Nežiūrėk į tas kvailas kopijas. Atkreipk dėmesį į prieš tave sėdintį originalą.“ Ta mergina buvo pradedančioji aktorė ir modelis Lorraine Bracco (55), vėliau suvaidinusi psichoterapeutę kultiniame seriale „Sopranai“. Silversteinas pasikliovė mylimosios nuojauta ir, paskambinęs vyriausiajam „Vogue“ dailininkui, išsiuntė Denise į Paryžių.

„Pablo Escobaro grupuotė ligi šiol man siunčia padėkos laiškus, kad kadaise išuosčiau didžiulį kiekį kokaino.“

Išstūmė blondines iš žurnalų viršelių

Europai ši amerikietė patiko, o pirmas „Vogue“ viršelis su Dickinson atvaizdu sukėlė tikrą revoliuciją. Plokščiakrūčių blondinių era baigėsi. Per keturis mėnesius Janice nuotrauka papuošė keturių svarbiausių Europos žurnalų viršelius. Paskui sekė įtempto darbo metai. Dickinson darbas tapo lyg narkotikai.
1978 m. Janice grįžo į Niujorką. Tuo metu jos „portfolio“ (t.y. profesionalus nuotraukų aplankas) jau buvo storesnis už telefonų knygą! Žmonės, anksčiau užtrenkdavę jai duris, dabar šliaužiojo keliais ir maldavo su jais pasirašyti sutartis. Manekenė kaifavo nuo tokių susitikimų. Dabar ji galėjo valdyti tuos, kurie kažkada ją žemino ir atvirai iš jos tyčiojosi.

Populiarumas, seksas, svaigalai

Janice susipažino su populiariu fotografu Michaelu Reinhardtu (62) ir per dvejus metus šio žmogaus dėka ji pakilo į naują lygį. Jos vardas tapo sėkmės prekės ženklu. Janice pasidarė nuolatinė klubo „Studio 54“ lankytoja, kuriame užmezgė daugybę pažinčių su garsiausiais to meto žmonėmis.
„Į šį klubą rinkdavosi įvairiausi žmonės. Jie dulkindavosi nepaisydami jokių tabu. Tai buvo visiškai kita era – iki AIDS atsiradimo. Man gaila tų, kurie nesilinksmino taip, kaip aš “, – pašėlusios jaunystės metus prisimena Janice.
Ne paslaptis, kad šiose orgijose iki soties būdavo alkoholio ir narkotikų. „Vakarėliuose žmonės vaikščiodavo su kokaino šaukšteliais. Aš išbandžiau viską. Tuo metu narkotikai buvo geresni. Jie patekdavo tiesiai iš Pietų Amerikos. Pablo Escobaro (1949–1993) grupuotė ligi šiol man siunčia padėkos laiškus, kad išuosčiau didžiulį kiekį kokaino. Ji išleido pašto ženklą su mano atvaizdu, mano garbei pastatė stadioną, o Bolivijoje švenčiama Janice Dickinson diena“, – didžiavosi buvusi narkomanė. Dabar moteris tikina, kad nė nesiartina prie narkotikų, bet dievina alų ir šampaną.
Prieš kelerius metus gražuolė prisipažino, kad per savo audringą gyvenimą turėjo daugiau nei 1 000 sekso partnerių. „Visuomet buvau išprotėjusi manekenė, audrinanti vyrų fantaziją. Daugybė garsenybių bandė nusitempti mane į lovą“, – sako Janice.

100 mln. JAV dolerių jaunystei išsaugoti

Nepaisant brandaus amžiaus, buvęs supermodelis mano, kad negali atrodyti vyresnė nei 30 metų. Dickinson atvirai prisipažįsta, jog ne kartą naudojosi grožio specialistų paslaugomis norėdama išlikti jauna.
„Noriu atrodyti gražesnė, nei esu iš tikrųjų. Esu atvira ir nebijau prisipažinti, kad naudojuosi plastinės chirurgijos specialistų paslaugomis. Aš kas pusmetį skraidau į Dalasą dėl savo botokso ir kolageno injekcijų porcijų. Neslepiu, kad darausi plastines operacijas“, – atvirai kalba Janice.
Ne paslaptis, kad moteris, bėgdama nuo senatvės, koregavo dantis, lūpas, plaukus, didinosi krūtinę, ne sykį darė veido odos ir vokų patempimo operacijas. „Viskas manyje – netikra. Nieko natūralaus! Tačiau aš atrodau puikiai…“ – savo knygoje rašo Janice. Neseniai ši garsenybė tobulinosi pilvą ir „lyginosi“ kaklo odą. Manoma, kad Dickinson grožio operacijoms jau dabar išleido apie 100 mln. JAV dolerių.

Ji dar turi parako!

Nevaldomu būdu garsėjanti moteris turi savo modelių agentūrą, vadovauja realybės šou, yra aktyvi organizacijos PETA narė. Janice, prisiminusi audringą jaunystę, kartais išsirengia ant raudonojo kilimo, pusnuogė pasirodo gindama gyvūnų teises, prieš paparacų kameras nuolat kilnoja sijoną, rodo vidurinįjį pirštą ir visiškai nesibaimina glamonėtis viešose vietose su dvigubai už save jaunesniais vyrukais.

Įdomūs faktai:

 Janice atvaizdas „Vogue“ žurnalo viršelį puošė net 37 kartus.
 Ji buvo kompanijų „Max Factor“, „Revlon“, „VO5“, „Orbit“ reklamos veidas; dizainerių Versace, Valentino, Calvino Kleino ir Azzedine’o Alaios mūza.
 Jaunystėje Dickinson buvo biseksualė.
 Janice nekentė smurtaujančio tėvo. Ji paspartino į ligoninę vežamo mirštančio gimdytojo mirtį, pro greitosios pagalbos automobilio langą išmetusi jo vaistus.
 Dickinson – pirmoji manekenė, kuriai buvo mokami tokie patys honorarai, kaip ir ryškiausioms Holivudo žvaigždėms (apie 2 000 JAV dolerių per dieną).
 Ne kartą reabilitacijos klinikose gydėsi nuo narkotikų ir alkoholio priklausomybių.

Janice apie buvusius meilužius:

Scanpix nuotr./Warrenas Beatty
Scanpix nuotr./Warrenas Beatty

Warrenas Beatty (73)
„Tikras džentelmenas. Jis, išskyrus mano sūnų, protingiausias kada nors mano pažinotas vyras.“

AOP nuotr./Jackas Nicholsonas
AOP nuotr./Jackas Nicholsonas

Jackas Nicholsonas (73)
„Nicholsonas spinduliuoja tokią jėgą, kad su juo norisi mylėtis bet kur ir bet kada.“

 

 

Scanpix nuotr./Mickas Jaggeris
Scanpix nuotr./Mickas Jaggeris

Mickas Jaggeris (66)
„Kai jis pirmąkart mane pabučiavo, man pasirodė, kad Olimpe visi senieji graikų dievai sušuko iš malonumo.“

 

Scanpix nuotr./Sylvesteris Stallone
Scanpix nuotr./Sylvesteris Stallone

Sylvesteris Stallone (63)
„Per mūsų pirmąjį pasimatymą jis sviedė mane į lovą ir „rembino“ visą naktį! Beveik iki sąmonės netekimo. Tada ir sužinojau, kas yra tikras seksas. Jis pats nuostabiausias meilužis!“
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką