Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 21d. 07:49

Jas išdavė tėvai: Katy Perry, Rihanna, Jennifer Aniston ir kitos

Jennifer Aniston
„Scanpix“ nuotr. / Jennifer Aniston

Jokia paslaptis – garsenybės nuolat tampa norinčiųjų pasipelnyti taikiniu. Tačiau žvaigždėms kartais reikia saugotis ne tik atsitiktinių „draugų“, bet ir pačių artimiausių žmonių – savo tėvų.

Pramogų tinklalapio Popeater.com žurnalistų teigimu, tėvų išdavystės tarsi neišvengiamas „priedas“ persekioja garsias aktores ir atlikėjas. Suvilioti didelių pinigų sumų, žvaigždžių artimieji be skrupulų atskleidžia asmeninio gyvenimo paslaptis. Pavyzdžiui, praėjusią savaitę paaiškėjo, jog popdainininkės Katy Perry motina Mary Perry Hudson nutarė išleisti knygą apie dukterį.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Katy Perry
Katy Perry

Teigiama, jog moteris papasakos apie dorovingai auklėtą dukterį Katy Hudson (vėliau ji ėmė prisistatyti sceniniu vardu Katy Perry, – red. past.), kuri pradėjo savo karjerą kaip krikščioniškos muzikos dainininkė.

Anksčiau pati K.Perry yra viešai skundusis dėl itin griežto tėvų auklėjimo ir bruktos gospelų muzikos. Nors bulvarinė spauda puolė M.P.Hudson už norą „parduoti dukters istoriją“, pati ji tikino norinti papasakoti „savo istoriją“ ir išsklaidyti daugybę gandų.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Rihanna
Rihanna

Su tėvais nesutarimų turi ir K.Perry bičiulė Rihanna. Ji naujausiame interviu „Vogue“ papasakojo apie tėvo išdavystę po to, kai buvęs vaikinas Chrisas Brownas ją sumušė. Tada, nors Rihanna nebendravo su žiniasklaida, jos tėvas Ronaldas Fenty davė ne vieną interviu žurnalistams. Labiausiai Rihanną įskaudino tai, jog tėvas ne tik nepaskambino pasiteirauti, kaip jai sekasi, bet ir pasipelnė parduodamas jos vaikystės nuotraukas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Miley Cyrus
Miley Cyrus

Rihanna ir K.Perry ne vienintelės, sukrėstos tėvų išdavysčių. Neseniai dainininkės ir filmo „Hana Montana“ aktorės Miley Cyrus tėvas Billy Ray Cyrusas žurnalistams guodėsi esąs labai susirūpinęs dėl kvailo 18-metės dukters elgesio. Teigiama, kad po šių žodžių M.Cyrus taip ant jo įsiuto, jog privertė atšaukti pasirodymą viename televizijos šou, kur jis būtų neabejotinai sulaukęs dar daugiau su dukra susijusių klausimų.

Tėvų meile pasidžiaugti vargiai galėtų ir aktorė Drew Barrymore. Ji vartojo alkoholį būdama 9-erių ir narkotikus būdama 12-os, iki 14-os dusyk reabilitavosi nuo svaigalų. Būdama 15-os D.Barrymore per teismą išsikovojo nepriklausomybę nuo neatsakingai ją auginusios motinos Jaid Barrymore. Pastaroji vėliau pelnėsi per „eBay“, prekiaudama garsios savo dukters vaikiškais drabužėliais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Drew Barrymore
Drew Barrymore

Jau beveik dešimtmetį su savo motina nesikalba ir aktorė Jennifer Aniston. Moterys susipyko, kai Nancy Aniston apie dukrą atviravo viename televizijos šou. Vėliau padėtį dar apsunkino tai, kad moteris nutarė išleisti knygą apie J.Aniston. Knygoje „From Mother to Daughter to Friends“ aktorės motina teigė norėjusi pagelbėti visiems tiems, kas „pajuto juodą skylę vaikams atitolus nuo tėvų“.

„Tėvų išdavystė palieka randus“

Pasak amerikiečių psichiatro Charleso Sophy, garsenybėms rinktis kuo pasitikėti dešimtkart sunkiau nei paprastam žmogui, mat iš žvaigždžių gali lengvai pasipelnyti. „Garsenybių tėvai neturėtų krautis turtų savo garsių vaikų sąskaita. Ypač su jais nepasitarę. Tokia tėvų išdavystė labai įskaudina atžalas ir palieka gilų randą“, – sakė jis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką