Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 1d. 07:05

Jaunoji Hugh Hefnerio našlė Crystal Harris jau parduoda savo palikimo dalį – namą Holivude

Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris
Vida Press nuotr. / Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris

Rugsėjį mirus legendiniam „Playboy“ įkūrėjui Hugh Hefneriui našle likusi jo jaunoji žmona Crystal Harris (31 m.) palikimu gavo 5 mln. JAV dolerių (4 mln. eurų) ir namą Holivudo kalvose, kurio vertė – 7 mln. JAV dolerių (5,6 mln. eurų). Šiuos pinigus buvusi „Playboy“ zuikutė nusprendė išsigryninti – jos namas jau parduodamas.

60 metų už Hugh Hefnerį jaunesnė gražuolė Crystal Harris gavo palyginti nedidelę „pleibojaus“ turto dalį, tačiau dėl tokio palikimo buvo sutarta dar pasirašant priešvedybinę sutartį.

Pora susituokė 2012-aisiais ir netrukus Hugh Hefneris už beveik 5 mln. JAV dolerių (4 mln. eurų) nupirko įspūdingą 550 kv. m namą Holivude su keturiais miegamaisiais ir lauko baseinu – jis iš karto buvo pažadėtas jaunajai nuotakai.

Per tuos metus augant nekilnojamojo turto kainoms, namo vertė pakilo, ir dabar Crystal Harris šį namą parduoda už 7,2 mln. JAV dolerių (5,8 mln. eurų).

15min primena, kad kitą savo turtą Hugh Hefneris testamentu padalino keturiems vaikams, Pietų Kalifornijos universiteto filmų mokyklai ir kelioms labdaros organizacijoms.

Pabėgusi nuotaka

Crystal Harris buvo trečioji Hugh Hefnerio žmona. Jiedu pora tapo 2009-ųjų sausį, kai gražuolei blondinei tebuvo 22-eji – Hugh už ją vyresnis buvo net 60 metų ir pagal amžių tiko jai į senelius!

2010-aisiais per Kūčias pora susižadėjo, tačiau praėjus pusmečiui tuo metu 25-erių Crystal Harris persigalvojo ir likus vos penkioms dienoms iki birželį suplanuotų pompastiškų vestuvių skandalingai nutraukė sužadėtuves.

Tuo metu, kai turėjo įvykti jų vestuvės, prekyboje turėjo pasirodyti ir naujas „Playboy“ numeris, ant kurio viršelio buvo Crystal Harris, pristatoma kaip naujoji ponia Hefner. Tačiau kone paskutinę minutę atšaukus vestuves, laiko pakeisti viršelį nebebuvo, tad „Playboy“ numeris ir išėjo su „naujosios ponios Hefner“ nuotrauka – spėta tik pridėti didžiulį prierašą „Pabėgusi nuotaka“.

Tačiau vėliau jiedu susitaikė ir galiausiai vis tiek susituokė – vyru ir žmona Hugh Hefneris ir Crystal Harris tapo 2012-ųjų gruodžio 31-ąją.

Hugh Hefneris rugsėjo 27-ąją mirė nuo natūralių priežasčių sulaukęs 91-erių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką