Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 20, 10:51

Jautrus V.Zelenskio įrašas: pasveikino už Ukrainos laisvę kovojančius tėvus

Ukrainoje birželio 19-ąją buvo paminėta Tėvo diena. Deja, šiemet šią gražią progą taip pat sujaukė karas. Nepaisant to, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis jautriai pasveikino už šalies laisvę kovojančius tėčius.
Volodymyras Zelenskis su šeima
Volodymyras Zelenskis su šeima / Reuters/Scanpix, Instagram nuotr.

Sekmadienį V.Zelenskis socialiniuose tinkluose pasidalijo jautriu įrašu apie tėvystę.

„Būti tėvu – didžiulė atsakomybė ir didžiulė laimė. Tai stiprybė, išmintis, motyvacija eiti į priekį ir nepasiduoti. Ir kad ir kaip būtų sunku – saugoti ir apginti brangiausią. Jūsų šeimos, vaikų ir visos Ukrainos ateitį“, – Tėvo dienos proga rašė V.Zelenskis.

Savo įrašą prezidentas papildė širdį veriančiomis nuotraukomis, kuriose – ukrainiečiai vaikai, susidūrę su karo siaubu ir atsisveikinantys su šalyje likusiais savo tėvais.

Ukrainos prezidentas V.Zelenskis su žmona Olena augina dvi atžalas – dukrą Oleksandrą ir sūnų Kyrylą.

2004 metais gimusi V.Zelenskio dukra Aleksandra nuo pat mažens išbandė tėčio, garsaus aktoriaus, kelią. Būdama 10 metų, mergaitė suvaidino filme „8 new dates“. Jame pasirodė kartu su tėčiu.

Bet Aleksandra domėjosi ne tik tuo – ji puikiai piešė, išbandė tailandietišką boksą, o aplinkinius žavėjo ir puikiu humoro jausmu bei gebėjimu įsikūnyti į skirtingus vaidmenis.

Kai Aleksandrai sukako 12 metų, mergaitė sudalyvavo šou „Laugh The Commedian“, kuriame vienas iš komisijos narių buvo... jos tėtis. Aleksandros pasirodymo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas į „Youtube“ platformą, kur gali būti randamas iki šiol.

Jaunesnioji V.Zelenskio atžala – sūnus Kirilas – gimė 2013 metais. Tėčiui tapus prezidentu, berniuko gyvenimas tapo kur kas labiau saugomas nuo žiniasklaidos akių, nei iki tol buvo jo sesers.

VIDEO: +50 000 - Александра Зеленская смешит папу на шоу Рассмеши комика Дети

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką