Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 26d. 09:40

JAV karinis jūrų laivynas neleido T.Cruise'ui skristi tikru reaktyviniu lėktuvu

Filmas „Asas Maverikas“
Paramount Pictures nuotr. / Filmas „Asas Maverikas“
JAV karinis jūrų laivynas uždraudė aktoriui Tomui Cruise'ui skristi tikru „F-18 Super Hornet“ reaktyviniu lėktuvu netrukus kinuose pasirodysiančioje veiksmo dramoje „Asas Maverikas“, nors 1986-ųjų metų filmo „Asai“ tęsinyje jis pilotuoja kelis kitus orlaivius.

Jerry Bruckheimerio teigimu, kartu prodiusavusio originalųjį franšizės filmą, gerbėjai filme gali tikėtis daugybės jaudinančių veiksmo sekų, matomų anonsuose, o Tomą Cruise'ą pilotuos „P-51“ ir įvairius kitus sraigtasparnius bei orlaivius – tik ne karinio jūrų laivyno uždraustąjį „F-18“.

Prodiuseriu teigimu, aktorius Tomas Cruise'as pateikė prašymą skristi su „Super Hornet“, tačiau JAV karinis jūrų laivynas leidimo jam neišdavė. Vietoj to, „F-18“ kabinoje buvo sumontuotos „IMAX“ kameros, kad būtų galima nufilmuoti tam tikras scenas, o tikruoju skrydžiu pasirūpino įgudę karinio laivyno pilotai.

VIDEO: ASAS MAVERIKAS | Kinuose nuo lapkričio 19 d. | Oficialus anonsas | 2021

J.Bruckheimeris tikina, kad tai kino žiūrovams suteiks šansą patirti jausmą „kas būna F-18 kabinoje su tais pilotais“.

„Kai tave prispaudžia gravitacija, tai ji suspaudžia tavo stuburą, tavo kaukolę. Kai kuriuos žmones pagauna ekstazė, o kiti pradeda kliedėti. Kai kurie žmonės negali su tuo susitvarkyti.“ – sako pagrindinė veiksmo dramos „Asas Maverikas“ žvaigždė Tomas Cruise'as, kuris, kaip filmo prodiuseris, savo kolegoms užsakė intensyvias treniruotes bei aviacijos stovyklą. „Taigi aš turėjau juos paruošti, kad galėtume dirbti prie aukštų „G“. Kadangi jie turi vaidinti lėktuve. Negalima būtų dirbti, jei jie visuomet jaustųsi blogai.“

Po 35-erių metų pasirodysiantį „Asai“ tęsinį režisuoja mokslinės fantastikos „Tronas: palikimas“ (angl. „Tron: Legacy“) bei „Užmirštieji“ (angl. „Oblivion“) režisierius Josephas Kosinskis, kuriame Tomas Cruise'as pakartos savo, kaip bebaimio piloto Pete „Maverick“ Mitchell vaidmenį. „Top Gun“ mokykloje, kurią pats kadaise baigė, Maverikas instruktuoja būsimus pilotus. Vienu iš jo mokinių pasirodo esąs Bredlis Bredšou (akt. Miles Teller) – tragiškai žuvusio Niko Bredšou sūnus, svajojantis skraidyti taip, kaip tai darė tikra legenda tapęs jo tėvas. Aktyvus jaunuolis nuolatos Maverikui primena prieš tris dešimtmečius įvykusią tragediją, kurią šis būtų linkęs jau užmiršti.

Veiksmo drama „Asas Maverikas“ pagaliau pasirodys kino teatruose lapkričio 19 d. Aktorius Valas Kilmeris grįš kaip Tomas „Ledinis“ Kazansky kartu su franšizės naujokais Edu Harrisu, Jonu Hammu, Jennifer Connelly, Glenu Powellu bei ankščiau minėtu Milesu Telleriu viename pagrindinių vaidmenų. Deja filme nepasirodys aktorė Kelly McGillis, kuri originaliame 1986-ųjų metų filme vaidino Maveriko pamiltą ugdymo įstaigos dėstytoją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

04:45
04:07
01:09:17

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką