Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 11d. 08:11

Johnny Deppas paduotas į teismą dėl smurtavimo: trenkė filmavimo komandos nariui

Johnny Deppas
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / Johnny Deppas

Holivudo žvaigždę Johnny Deppą (55 m.) ir toliau persekioja nemalonumai – šįkart jam pretenziją pareiškė filmų lokacijų vadybininkas, tvirtinantis, kad aktorius prieš jį tiek fiziškai, tiek emociškai smurtavo, praneša CNN.

Johnny Deppą į teismą padavė jo kolega Greggas Brooksas, dirbęs kartu kuriant kriminalinę dramą „City of Lies“. Šios kino juostos premjera numatyta šį rudenį.

Lokacijų vadybininkas ieškinyje teigia, kad aktorius filmavimo aikštelėje „du kartus stipriai jam smogė į apatinę šonkaulių dalį“, kai jam buvo pasakyta, kad tą dieną filmavimo darbai turi būti sustabdyti. Brooksas taip pat teigia, kad jam smūgiavęs Deppas po to ir toliau rėkė ant jo, iki kol aktorių ištempė jo paties apsauginiai.

Lokacijų vadybininko teigimu, incidento metu nuo Deppo sklido alkoholio kvapas ir jo manymu, aktorius filmavimo aikštelėje gėrė ir vartojo narkotikus.

Be Johnny Deppo, Greggas Brooksas savo ieškinyje mini ir filmo prodiuserę Miriam Segal bei režisierių Bradą Furmaną, taip pat ir filmų gamybos kompanijas „Good Films“ ir „Infinitum Nihil“. Lokacijų vadybininko teigimu, jis buvo atleistas po to, kai nesutiko pasirašyti dokumento, kuriuo pasižada nepaduoti nieko į teismą dėl šio incidento – šitaip esą bandyta pridengti filmo žvaigždę.

Šis incidentas įvyko dar 2017-ųjų balandį, kuomet „City of Lies“ buvo filmuojamas „Barclay“ viešbučio viduje ir aplink jį Los Andžele.

Johnny Deppo komanda šiems kaltinimams iškilus į viešumą situacijos kol kas nekomentuoja. Tyli ir filmo režisierius bei kiti ieškinyje minimi asmenys ar kompanijų atstovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką