Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 23d. 12:38

Juoda ir balta. Meilė nepaiso odos spalvos

Heidi Klum ir Sealas
Scanpix nuotr. / Heidi Klum ir Sealas

Anksčiau, kai pasaulyje dar neviešpatavo demokratija ir niekas nežinojo tokios sąvokos kaip „žmogaus teisės“, skirtingų odos spalvų žmonių sąjunga buvo smerktinas dalykas, už kurį buvo taikomos griežtos bausmės. Laimė, šiandien svarbiausia – žmogaus jausmai, o šios garsios ir laimingos poros – akivaizdus įrodymas, kad meilei nerūpi odos spalva.

Heidi Klum (37) ir Sealas (47)
Drauge nuo 2003-iųjų
Pasaka, virtusi tikrove

Ši sąjunga laikoma idealia. Abu gražūs, vienas kitą mylintys žmonės nė neketina slėpti savo laimės nuo aplinkinių. Garsios manekenės ir tamsiaodžio dainininko meilės istorija nuo pat pradžių panaši į pasaką. Ketvirtą mėnesį nėščia Heidi, įskaudinta turtuolio Flavio Briatore (60), vaikštinėjo po viešbučio „Mercer“ teritoriją. Kaip tik tuo metu iš sporto salės išėjo tamsiaodis Heraklis.
„Išvydusi Sealą, netekau žado. Jis vilkėjo aptemptais šortais, todėl iškart įvertinau jo „pasididžiavimą“, – vėliau kvatodamasi prisipažino H. Klum. Ji pirmoji ryžosi žengti jo link ir iš karto sulaukė atsako švelnioje atleto širdyje. Sealas tapo tikru tėvu netrukus gimusiai Heidi dukrelei. Paskui pora susilaukė dar trijų vaikų. „Galėčiau paaukoti gyvybę už bet kurį iš mūsų keturių mažylių, tačiau visuomet žinau, kad pirmiausia aš – Heidi vyras“, – sako mylintis ir mylimas Sealas.

AOP nuotr./Chrisas Nothas ir Tara Lynn Wilson
AOP nuotr./Chrisas Nothas ir Tara Lynn Wilson

Chrisas Nothas (55) ir Tara Lynn Wilson (28)
Drauge nuo 2004-ųjų
Kažkodėl jis delsia vesti

Ponas Šaunusis savo gyvenimo moterį pastebėjo restorane, tiksliau kai ji, dirbdama padavėja, supainiojo sąskaitas ir įsivėlė į konfliktą su pačia Gwyneth Paltrow. Tąsyk Tarą išgelbėjo Chrisas, ir problema buvo išspręsta. Netrukus egzotiško gymio mergaičiukę Ponas Šaunusis pakvietė į pasimatymą. Sklinda kalbų, kad šis vyrukas pernelyg brangina savo laisvę, jog kada nors ryžtųsi santuokai.
2008 m. Tara pagimdė sūnų, o pernai Ch. Nothas jai netgi pasipiršo. Prieš metus aktorius teigė, kad vestuves su mylimąja atšvęs pasibaigus filmo „Seksas ir miestas 2“ filmavimams. Deja, Mendelsono valso garsai dar neskamba.

AOP nuotr./Robertas de Niro ir Grace Hightower
AOP nuotr./Robertas de Niro ir Grace Hightower

Robertas de Niro (67) ir Grace Hightower (55)
Drauge nuo 1996-ųjų
Mergišiaus aistros nurimo tik jos glėbyje

„Robertą domina tik tamsiaodės moterys, nors jis niekad nepasirengęs rimtiems santykiams“, – kažkada sakė viena iš aktoriaus paliktų meilužių. Vėlesni įvykiai byloja, kad garsus mergišius sielos ramybę ir šeimyninės laimės uostą rado su tamsiaode stiuardese G. Hightower.
Grace, sužinojusi, kad R. D e Niro turi vaikų, jau ketino jį palikti, tačiau apsukrusis moterų širdžių ėdikas ryžosi paaukoti asmeninę laisvę ir 1997 m. moteriai, kurios dešinė akis truputį žvaira, ant piršto užmovė vestuvinį smaragdo žiedą su šešių karatų deimantu. Netrukus Roberto mylimoji jam padovanojo sūnų Eliotą (12). Sutuoktiniai ligi šiol gyvena laimingai.

Scanpix nuotr./Davidas Bowie ir Iman
Scanpix nuotr./Davidas Bowie ir Iman

Davidas Bowie (63) ir Iman (55)
Drauge nuo 1990-ųjų
Vyro manymu, ji - tobula

Tai viena iš egzotiškiausių pramogų pasaulio porų. Dainininkas ir manekenė susitiko jų bendro kirpėjo gimtadienyje. Tuo metu Davidas ir Iman jau buvo subrendusios, savo tikslus pasiekusios ir vaikus užauginusios asmenybės: jų praeityje jau būta skyrybų, kūrybinių skrydžių ir kritimų…
„Mudu iškart pamilome vienas kitą. Niekuomet nebūčiau patikėjęs, kad įmanoma su kitu žmogumi nuo pat pradžių pajusti tobulą harmoniją“, – vėliau prisipažino dainininkas. Tamsiaodė gražuolė Davidui pagimdė dukrą Alexandrią Zahrą (10), ir legendinis roko atlikėjas su malonumu pasinėrė į vėlyvos tėvystės rūpesčius. „Iman – nepaprastai graži moteris, bet tai tik viena medalio pusė. Ji yra nuostabus žmogus ir tobula mama…“ – ligi šiol nepaliauja kartoti ekscentriškasis muzikantas.

AOP nuotr./Naomi Campbell ir Vladislavas Doroninas
AOP nuotr./Naomi Campbell ir Vladislavas Doroninas

Naomi Campbell (40) ir Vladislavas Doroninas (48)
Drauge nuo 2008-ųjų
Meilė ar pelningas sandėris?

Ne paslaptis, kad tamsiaodė gražuolė į savo žavesio tinklus buvo įpainiojusi ne vieną labai garsų ar labai turtingą vyrą. Paskutinė Juodosios Panteros auka – rusų milijardierius V. Doroninas. Vieni teigia, kad Naomi pirmąkart gyvenime rimtai įsimylėjo, kiti mano, jog jos santykiai su Vladislavu – tik dar vienas pelningas gražuolės sandėris.
Rusų žiniasklaida nuolat kalba apie artėjančias turtuolio ir manekenės vestuves, kurioms, pasak šaltinių, V. Doroninas pasiruošęs išleisti 500 000 JAV dolerių. Tačiau kaip klostysis tolesni šios poros santykiai, parodys laikas.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką