Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 18, 15:20

„Juros periodo pasaulio“ žvaigždė Ch.Prattas naują dalį vadina „franšizės pabaiga“

Netrukus kinuose pasirodysiantį mokslinės fantastikos filmą „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ (angl. „Jurassic World: Dominion“) jo pagrindinė žvaigždė, aktorius Chrisas Prattas, vadina „franšizės pabaiga“. Ne paslaptis, kad visa naujoji „Juros periodo pasaulio“ trilogija su kiekvienu filmu artėjo link šio momento.
Kadras iš filmo „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“
Kadras iš filmo „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ / Universal Pictures nuotr.

Pirmasis naujosios „Juros periodo pasaulio“ trilogijos filmas aiškiai parodė pagarbą originaliai „Juros periodo parko“ (angl. „Jurassic Park“) trilogijai ir šis tonas jautėsi sekančiame 2018 m. filme „Juros periodo pasaulis. Kritusi karalystė“ (angl. „Jurassic World: Fallen Kingdom“). Dabar sugrįžta net originalios trilogijos aktorių trijulė Samas Neilas, Laura Dern bei Jeffas Goldblumas – vien dėl jų naujausias filmas „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ garantuotai pritrauks į kino sales vyresnio amžiaus žiūrovus. Tačiau aktorius Chrisas Prattas mano, kad paskutinė trilogijos „Juros periodo pasaulis“ dalis „Viešpatavimas“ nustebins daugybę ilgamečių gerbėjų, rašoma Du Kine pranešime spaudai.

„Žinote, kai einate pažiūrėti fejerverkų, pavyzdžiui per Naujuosius metus, visada būna finalas. Lauki jo, o tada: „Būm!“ Ir tu sakai: „O! Štai ir viskas! Tai buvo finalas!“ Jaučiu, kad visas filmas yra toks“, – mano aktorius Chrisas Prattas. „Tai buvo kuriama 30 metų, tai šeštasis Juros periodo filmas, tai franšizės pabaiga.“

„Aš tikrai manau, kad tai pabaiga“, – pridūrė žvaigždė. „Mes turime originalius aktorius – Samą Neilą, Laura Dern, Jeffą Goldblumą plius „Juros periodo pasaulio“ aktorius – visus kartu artėjančiame finale. Pirmą kartą pamačiau filmą „Juros periodo parkas“, kai man buvo trylika metų. Tuo metu neturėjau supratimo, kad būsiu aktorius. Jei būtumėte man sakę, kad čia vaidinsiu, niekaip nebūčiau patikėjęs. Ir šie žmonės mano galvoje įsitvirtino kaip ikonos, ir taip dirbti su jais yra svajonės išsipildymas.“

Neseniai filmo „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ režisierius Colinas Trevorrowas paaiškino, kodėl kūrybinė komanda taip ilgai laukė, kad susigrąžintų originalios trilogijos aktorių trijulę.

„Tai yra filmas, kurio laukiau nuo pat pradžių“, – teigia režisierius C.Trevorrowas. „Tai yra filmas, kurio link judėjome kurdami pastaruosius du filmus. Tai visada buvo didesnės istorijos dalis. Ir aš manau, kad žmonės galbūt neįvertina Laura Dern ir Samo Neillo, ir Jeffo Goldblumo personažų dydžio ir svarbos naujausiame filme. Mes turėjome galimybę paimti šiuos mylimus personažus ir parodyti, kaip jie sąveikauja vienas su kitu pasaulyje, kurio mes tikrai niekada nematėme anksčiau ir iki šiol negalėjome būti jo liudininkais. Man tai labai įdomu. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi šiuo projektu.“

„Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ pasirodys kinuose šių metų birželio 10 d., likus vos vienai dienai iki datos, kai Stevenas Spielbergas prieš 29-eris metus, 1993 m. birželio 11 d., pradėjo „Juros periodo parko“ odisėją.

Naujasis filmo anonsas:

VIDEO: JUROS PERIODO PASAULIS. VIEŠPATAVIMAS | Kinuose nuo birželio 10 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką