Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 22d. 18:01

Kai Sophios Loren troško visi, bet ji ištekėjo už negražia ją pavadinusio aktoriaus C.Ponti

Sophia Loren ir Carlo Ponti
Vida Press nuotr. / Sophia Loren ir Carlo Ponti

„Oskaro“ laureatė ir filmų „Dvi moterys“ bei „Tai prasidėjo Neapolyje“ žvaigždė Sophia Loren (86 m.) po ilgesnės nei 10 metų pertraukos sugrįžo į kino ekranus – nusifilmavo italų juostoje „The Life Ahead“. Tačiau nebūkite apgauti jos pasiligojusios auklės vaidmens – 70 metų trunkanti aktorės karjerą „New York Post“ apibūdina kaip glamūrinę, kupiną susidūrimų su teisėsauga, aistringų santykių su žaviomis žvaigždėmis. Buvo ir taip, kad vienu metu žinoma moteris blaškėsi „tarp dviejų vyrų, tarp dviejų pasaulių“.

Nepaisant jos gražuolės ir sekso simbolio statuso, S.Loren karjeros pradžioje, kaip ir Judy Garland, nuolat sulaukdavo replikų neva ji nėra pakankamai graži būti šou versle. Tai ji išgirdo ir iš savo tada dar tik būsimo vyro.

Būdama 17-kos, S.Loren susipažino su italų prodiuseriu Carlo Ponti, už aktorę vyresnio net 22 metais. Pastarasis buvo teisėjas grožio konkurse, kuriame ji dalyvavo.

Poros santykių pradžia – tikrai ne romantiška. Per S.Loren bandymus prieš kameras vienas operatorių sušuko: „Jos neįmanoma nufotografuoti. Jos veidas per mažas, jos burna per didelė, o nosis – per ilga.“

Vida Press nuotr./Sophia Loren ir Carlo Ponti
Vida Press nuotr./Sophia Loren ir Carlo Ponti

Užuot stojęs į S.Loren, kurią po 7 metų vedė, pusėn, C.Ponti į šią ugnį tik žibalo įpylė.

„Sophia, ar kada nors galvojai apie, na, žinai, savo dominuojančio profilio sušvelninimą?“ – 2014-aisiais išleistuose memuaruose „Yesterday, Today, Tomorrow: My Life“ C.Ponti klausimą tiksliai atkartojo ji. Jaunutė aktorė puikiai suprato, apie ką buvo kalbama, tokie žodžiai ją be galo supykdė. Bet nors dar buvo nepilnametė, S.Loren mokėjo apsiginti.

„Carlo, jei siūlai, kad tam, jog galėčiau kurti filmus, turiu nusirėžti dalį nosies, tada grįžtu į Pocuolį, nes neturiu jokių ketinimų darytis nosies operaciją“, – atkirto S.Loren.

Aktorė tikina niekada nekoregavusi išvaizdos plastinėmis operacijomis.

O ir kodėl jai reikėtų tai daryti? S.Loren tokią, kokia yra, pamilo Cary Grantas. Aktorius drauge su S.Loren ir F.Sinatra vaidino 1957 metų juostoje „Išdidumas ir aistra“. Bet prieš susitikdami filmavimo aikštelėje, garsenybių trijulė susipažino Madride, „Castellana“ viešbučio kokteilių vakarėlyje.

Žavesio nestokojantis C.Grantas žengė pirmą žingsnį ir užkalbino S.Loren. Po to aktoriai pradėjo vis daugiau laiko leisti drauge, važinėtis jo automobiliu po Ispaniją, stiprėjo ir jų emocinis ryšys. Tik nepagalvokite, kad tai buvo nekaltos draugystės pradžia. Ne.

Vida Press nuotr./Cary Grantas, Frankas Sinatra ir Sophia Loren
Vida Press nuotr./Cary Grantas, Frankas Sinatra ir Sophia Loren

Kaip rašo „New York Post“, tuo metu C.Grantui buvo 52-eji, aktorei – 22-eji. Be to, ji ruošėsi tekėti už C.Ponti, o pats C.Grantas tuo metu taip pat gyveno santuokoje su trečia žmona Betsy Drake (o kur dar sklandžiusios kalbos apie aktoriaus seksualinę orientaciją).

S.Loren teko rinktis „tarp dviejų vyrų ir dviejų pasaulių“. Šios užduoties nepalengvino ir paskutinę filmavimo dieną C.Granto jai užduotas klausimas. „Ar tekėsi už manęs?“ – paklausė jis.

Pasirodo, aprašydama pastarąjį vakarą S.Loren jį šiek tiek pagražino. „Radio Times“ neseniai ji užsiminė, kad „Cary Grantas buvo labai gražus vyras ir nuostabus aktorius, tačiau jis nepasipiršo“.

Nors jųdviejų santykiai taip niekada ir nenuėjo iki altoriaus (taip pat ir iki miegamojo), C.Grantas apie S.Loren galvoti nesiliovė. Pasibaigus filmavimams ir aktorei apsigyvenus JAV, kolega ir toliau jai siuntė dideles puokštes rožių, kurias retkarčiais tekdavo priimti ir pačiam C.Ponti.

Bet tai, rodos, jo neerzino. 1966-aisiais pora susituokė ir drauge pragyveno iki C.Ponti mirties 2007-aisiais.

TAIP PAT SKAITYKITE: S.Loren rankos troško visi: tekėti pasiruošusią aktorę neįprastais būdais sužavėti bandė ir C.Grantas

Sophia Loren po 57 metų prabilo apie nuotrauką, kurioje ji spokso į Jayne Mansfield krūtinę

Temos: 1 Sophia Loren

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką