Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 24d. 18:15

Kalbama, kad B.Pittas ir A.Jolie jau pasidalijo turtą ir vaikus

Angelina Jolie ir Bradas Pittas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Pranešama, kad viena garsiausių pasaulio porų Bradas Pittas ir Angelina Jolie pasirašė rekordinės sumos – 205 mln. svarų sterlingų (beveik 807 mln. Lt) – skyrybų susitarimą ir turės bendrą visų 6 vaikų globą.

Sensacingą žinią pranešė Dailymail.co.uk, cituodamas savo šaltinių informaciją. Tikinama, neva įtakinga nesusituokusi pora išties pasuks skirtingais keliais. Tokius pat duomenis pateikė „News of the world“ bei kiti šaltiniai.

Pranešama, kad pora pasirašė dokumentus, kuriuose matyti, kad jie ketina po lygiai pasidalyti turtą ir vaikų globą. Tiesa, „News of the World“ duomenimis, nors abiejų partnerių vaikų globos teisės bus lygios, atžalos, iš kurių trys yra įvaikintos, gyvens su motina A.Jolie.

Jau daugybę kartų sklido kalbos apie garsios poros skyrybas. Kurį laiką įvairūs bulvariniai leidiniai teigė, kad nesusituokę aktoriai ilgai kartu nebus, nes jų santykius ištiko krizė. B.Pittas ir A.Jolie tokius pranešimus neigė kartais drauge pasirodydami viešumoje.

Teigiama, kad skyrybų procesas pradėtas dar praėjusių metų gruodį Los Andžele. Prieš savaitę bulvarinis amerikiečių leidinys „National Enquirer“, ne sykį spausdinęs išgalvotas istorijas apie B.Pittą ir A.Jolie, pareiškė, kad pora nebe kartu po didelio barnio viename Niujorko restoranų. „Dabar jie mėgins pripratinti vaikus prie šios minties“, – buvo rašoma.

Skęsta apkalbų liūne

Anksčiau buvo pasirodžiusių kalbų, kad A.Jolie iš pavydo net nusisamdė privatų seklį, kad stebėtų B.Pittą. Neva ji pavargo nuo melo. Abiem aktoriams įgriso ir nuolatinė vaidyba viešumoje. Taip pat kalbėta, kad A.Jolie biseksuali ir nori atvirų santykių, o B.Pittui tai buvo nepriimtina. Kitų šaltinių duomenimis, B.Pittas pradėjo girtauti ir trokšta susigrąžinti J.Aniston.

Brangelina pravardžiuojama pora jau kuris laikas nebuvo pasirodžiusi kartu. 46-erių B.Pittas penktadienį vienas dalyvavo Haičio paramos akcijoje. Kur buvo 34-erių A.Jolie, galima tik spėlioti.

Skyrybos – ne naujiena

„Skyrybų dokumentą abu pasirašė sausio pradžioje. Tas kontraktas atrodė tarsi vedybinė sutartis. Tik ji buvo sudaryta nevedusiai porai taikiai išsiskirti“, – aiškino „News of the World“ šaltinis. Aktoriai pasidavė vienas kito kerams 2004-aisiais filmuodamiesi filme „Ponas ir ponia Smitai“.

Nė vienam iš jų nesvetimos viešos skyrybos. B.Pittas susižavėjo A.Jolie, kai dar buvo vedęs Jennifer Aniston. Su ja aktorius po ketverių su puse metų santuokos išsiskyrė 2005-ųjų sausį. Prieš J.Aniston B.Pittas buvo susižadėjęs su Gwyneth Paltrow.

A.Jolie buvo dusyk ištekėjusi – už aktoriaus Johnny Lee Millerio, su kuriuo išsiskyrė 1999-aisiais, ir režisieriaus Billy Bobo Thorntono, su kuriuo išsiskyrė 2003-iaisiais.

A.Jolie ir B.Pittas kartu augina 6 vaikus – 3 įvaikius: 8-erių Maddoxą, 6-erių Paxą ir 5-erių Zaharą, bei tris biologinius vaikus – 3-ejų Shiloh ir 17-os mėnesių dvynukus Knoxą ir Vivienne.

Showbizspy.com pranešė, kad po skyrybų A.Jolie ketina apsigyventi Europoje, kur galimai įsivaikins dar vieną mažylį. Kalbama, neva ji jau ruošiasi gyventi be B.Pitto ir net supakavo vaikų daiktus. Pirmiausia moteris turėtų keliauti į abiem priklausančią rezidenciją Pietų Prancūzijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką