Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karščiausia Holivudo pora: Sofia Vergara susitikinėja su Joe Manganiello

Sofia Vergara ir Joe Manganiello
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / Sofia Vergara ir Joe Manganiello
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Holivudas suvedė dar vieną aktorių porą – Sofią Vergarą (41 m.) ir Joe Manganiello (37 m.). Vos pasklidus žiniai apie jųdviejų romaną jiems iš karto prikabinta karščiausios Holivudo poros etiketė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dar praėjusią savaitę žurnalas „People“ serialo „Tikras kraujas“ žvaigždę Joe Manganiello išrinko geidžiamiausiu Holivudo viengungiu, o dabar praneša, kad jis užmezgė romaną su seksualiąja kolumbiete Sofia Vergara.

„Jie tik pradėjo susitikinėti“, – apie naująją porą „People“ sakė vienas šaltinis. Kitas šaltinis „Us Weekly“ pasakojo, kad tarp jų viskas dar „labai labai nauja, jie puikiai leidžia laiką ir bando vienas kitą pažinti“. Dar kitas šaltinis, matęs juodu vakarieniajančius Luizianoje, pasakojo, kad jie buvo labai draugiški su aplinkiniais, nesislapstė, sutiko nusifotografuoti su gerbėjais, o vakarienės metu laikėsi už rankų ir keletą kartų pasibučiavo.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Sofia Vergara
AFP/„Scanpix“ nuotr./Taip Sofia Vergara atrodė per vakarienę Baltuosiuose rūmuose gegužę, kur susipažino su Joe Manganiello

„Sofia yra Joe svajonių moteris! – pasakojo šaltinis. – Jis ją įsižiūrėjęs jau daug metų, jam ji visada labai patiko. Kol kas jų reikalai klostosi labai gerai.“

Aš nelakstau paskui užimtas moteris, ji turi draugą. Jeigu tik ji būtų laisva, akimirksniu prie jos prisistatyčiau! – taip apie Sofią Vergarą kalbėjo Joe Manganiello, kol ji dar buvo susižadėjusi su Nicku Loebu.

Pora susipažino šių metų gegužę per iškilmingą vakarienę Baltuosiuose rūmuose, tačiau tada Sofia Vergara dar buvo susižadėjusi su verslininku Nicku Loebu. Nors ji buvo užimta, tai nesutrukdė Joe Manganiello tyliai grožėtis ja iš tolo, o vėliau ir žarstyti komplimentų spaudoje.

„Aš rizikuoju patekti į bėdą – nenoriu nuskambėti kaip šeimos ardytojas, nes ta moteris yra susižadėjusi, – apie simpatiją Sofiai Vergarai per interviu su „People“ prisipažino Joe Manganiello. – Ji turi moteriškus apvalumus, gražų veidą, gražius plaukus – ji tiesiog nuostabi. Natūrali gražuolė. Kažkas padarė nuotrauką Baltuosiuose rūmuose, kur aš esu įsmeigęs akis į Sofios Vergaros užpakalį. Kai kalbama apie tai, kaip kažkas tavimi sugeba manipuliuoti, tai štai ką aš turiu omeny – tai tarsi akimirka, kai esi kaip užhipnotizuotas. Smegenyse nieko nebelieka. Bet aš nelakstau paskui užimtas moteris, ji turi draugą. Jeigu tik ji būtų laisva, akimirksniu prie jos prisistatyčiau!“

Savo šanso Joe Manganiello sulaukė labai greitai, mat su Nicku Loebu seksualioji kolumbietė išsiskyrė tą pačią gegužę. Ir, kaip ir minėjo, Joe Manganiello akimirksniu pasinaudojo pasitaikiusia proga.

Kol kas abiejų aktorių atstovai spaudai atsisako komentuoti Sofios Vergaros ir Joe Manganiello santykių statusą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Sofia Vergara ir Nickas Loebas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Sofia Vergara ir Nickas Loebas
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką