Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 9d. 15:32

Kas pakeis senstančius dievus?

Sophia Loren ir Blake Lively
AOP ir Scanpix nuotr. / Sophia Loren ir Blake Lively
Nepakeičiamų nėra, tačiau yra tokių, kurių nesinori keisti. Deja, laikas nenumaldomai bėga, ir jauni, ištroškę šlovės ir pinigų žmonės su didžiuliu entuziazmu neria į pramogų pasaulio liūną. Atrodo, kad kažkam vis tiek teks pasitraukti. Kas gi tie, kurie lipa ant kulnų senstantiems dievukams?

Sophia Loren (76) ir Blake Lively (23)
Moteriškumo simboliai

S. Loren – visame pasaulyje gerai žinoma aktorė. „Oskaro“ ir kitų pačių įtakingiausių Europos kino festivalių apdovanojimų savininkė, po daugybės bandymų metų ir dviejų persileidimų pagaliau tapusi mama – Sophia turi du sūnus. Sukūrusi ne vieną įspūdingą vaidmenį aktorė išsiskiria nepakartojamu žavesiu. Jos figūra vadinama klasikinio grožio idealu. S. Loren gali tiesiog stovėti scenoje, o žiūrovai negalės atplėšti nuo jos akių.
Jos įpėdine vadinama viena iš populiariausių šių laikų aktorių Blake Lively. Blake subtilus seksualumas, natūralumas ir moteriškumas puikiai dera su aktorės talentu. Jaunosios aktorės sukurtas vaidmuo seriale „Liežuvautoja“ tapo sėkmės bilietu į užburtą šlovės ir pinigų pasaulį.

Scanpix ir AOP nuotr./Hughas Grantas ir Robertas Pattinsonas
Scanpix ir AOP nuotr./Hughas Grantas ir Robertas Pattinsonas

Hughas Grantas (50) ir Robertas Pattinsonas (24)
Romantikai

Jaunimo dievaitį, keistuolį R. Pattinsoną žurnalistai ne kartą yra pavadinę Hughu Grantu. Juos sieja ne tik angliška kilmė ir daili išvaizda. Stebint iš šalies, atrodo, kad jų abiejų gyvenimas klostosi sklandžiai. Jie abu – fortūnos numylėtiniai. Roberto sukurto Edwardo Culleno herojaus „Saulėlydžio“ sagoje neįmanoma supainioti nė su niekuo kitu: jo riteriškas įvaizdis pernelyg įtaigus, juolab kad realiame gyvenime romantika baigia išnykti. Šis riteriškumas ir sieja jį su romantinių filmų herojumi Hughu Grantu – britų karalienės numylėtiniu.

Scanpix nuotr./Bradas Pittas ir Edas Westwickas
Scanpix nuotr./Bradas Pittas ir Edas Westwickas

Bradas Pittas (46) ir Edas Westwickas (23)
Vyriško seksualumo įsikūnijimai

Serialo „Liežuvautoja“ herojui pranašaujama seksualiojo Brado Pitto ateitis. Įdėmus aktoriaus žvilgsnis ir kerintis balsas daugelio žiūrovių širdeles priverčia daužytis tankiau. Nors Edui iki visų pasaulio moterų širdžių ėdiko dar labai toli, tačiau šios asmenybės skleidžiamas žavesys jau leidžia nuspėti, kad jis turi didžiulį potencialą. Svarbiausia – stebėti, kaip Edas susidoros su neseniai jį užplūdusia populiarumo banga. Ar jam bus lemta pakeisti talentingąjį Bradą, parodys laikas.

AOP nuotr./Madonna ir Lady Gaga
AOP nuotr./Madonna ir Lady Gaga

Madonna (52) ir Lady Gaga (24)
Sumaniosios fetišistės

Madonna – daugiausia pinigų muzikos istorijoje uždirbusi dainininkė, per savo karjerą pardavusi daugiau nei 200 mln. albumų. Jos visas gyvenimas – nesibaigiantis spektaklis, šou, kuriame pagrindinį vaidmenį visada atlieka ji pati. Popkaralienės pagrindine konkurente šiandien laikoma Lady Gaga.
Šios merginos kelias į šlovę, skirtingai nei Madonnos, buvo kur kas lengvesnis. Lady žvaigždė sužibo 2008–aisiais, pasirodžius singlui „Just Dance“. Dabar ji – pasaulinio garso žvaigždė, kurią kiaurą parą persekioja paparacai, nes puikiai žino, jog kiekvienas dainininkės pasirodymas viešumoje vertas išskirtinio dėmesio. Didžiausias Lady Gagos skirtumas nuo Madonnos yra tai, kad jaunoji atlikėja nelinkusi atskleisti asmeninio gyvenimo paslapčių. Visa, kas yra už jos kūrybos ribų, – tabu.

Scanpix ir AOP nuotr./Catherine Deneuve ir Eva Green
Scanpix ir AOP nuotr./Catherine Deneuve ir Eva Green

Catherine Deneuve (67) ir Eva Green (30)
Išrankiosios prancūzės

C. Deneuve pavardę žino visas pasaulis. Nors Holivudas ne kartą kvietė ją pas save, išdidi aktorė visuomet sakydavo griežtą „ne“. Jau seniai sklando legendos apie sudėtingą Catherine charakterį, išskirtinį reiklumą aplinkiniams ir ypač sau. Nors C. Deneuve vadinama paskutine Prancūzijos megažvaigžde, tačiau ir jai jau rasta pamaina.
Prancūzei Evai Green pranašaujama didžiosios Catherine ateitis. Apie šią aktorę pasaulis išgirdo 2003–iaisiais, kai ji nusifilmavo skandalingoje B. Bertolucci juostoje „Svajotojai“. Jos sukurta herojė – laisva nuo prietarų prancūzaitė, užkariavo daugybės vyrų fantazijas. Ji suvaidino ir paslaptingąją Vesper Lynd filme „Cazino Royale“. Eva itin kruopščiai renkasi vaidmenis, todėl didžiuosiuose ekranuose pasirodo ne taip dažnai, kaip norėtųsi. Tačiau jai dar viskas prieš akis, juk sakoma, jog prancūzei 30 metų – tik tikrosios jaunystės pradžia.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:29
21:57
01:27:07

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką