Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 19:14 Atnaujinta 2022 05 20, 09:15

Kate Middleton ir princas Williamas dalyvavo filmo premjeroje su Tomu Cruise'u

Kembridžo hercogienė Kate Middleton kartu su princu Williamu dalyvavo filmo „Asai“ (angl. „Top Gun“) tęsinio „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“) premjeroje Jungtinėje Karalystėje. Išskirtinis seansas vyko Londono Lesterio aikštėje gegužės 19 d.
Kate Middleton ir princas Williamas, Tomas Cruise'as
Kate Middleton ir princas Williamas, Tomas Cruise'as / Vida Press nuotr.

Karališkoji pora į specialią peržiūrą buvo pakviesta filmo žvaigždės Tomo Cruise'o. Holivudo aktorius išsiuntė princui Williamui asmeninį kvietimą sužinojęs, kad jis yra 1986-aisiais metais pasirodžiusio filmo „Asai“ gerbėjas.

Premjeros organizatoriai patvirtino, kad Kate Middleton ir princas Williamas pasirodys ant raudonojo kilimo kartu su filmo žvaigždėmis Miles Telleriu, Jennifer Connelly, Jay Ellisu ir kitais.

Tituluojamas laukiamiausia 2022-ųjų premjera, veiksmo dramoje „Asas Maverikas“ pagrindinį vaidmenį atliekančio aktoriaus Tomo Cruise'o personažas Maverikas yra priverstas sugrįžti į tarnybą po 30 metų pertraukos.

Jis nė trupučio nepasikeitė, visada rizikuodamas ir peržengdamas ribas kaip bebaimis pilotas. Po to, kai Maverikas yra paskiriamas mokyti grupę „Top Gun“ absolventų atlikti specialią misiją, jis turi stoti akistaton su praeities šešėliais ir susidurti su savo tamsiausiomis baimėmis.

Theatrical Film Distribution UAB nuotr./„Asas Maverikas“
Theatrical Film Distribution UAB nuotr./„Asas Maverikas“

Tęsinyje aktorius Tomas Cruise'as vėl susitiks su savo buvusiu kolega aktoriumi Valu Kilmeriu, kuris vaidino originaliame 1986-ųjų metų filme. Pirmajame filme V.Kilmeris vaidino „Ledinį žmogų“ (angl. „Iceman“), pagrindinį Maveriko konkurentą.

Neseniai aktorius Tomas Cruise'as pasidalino savo mintimis apie darbą kartu su Valu Kilmeriu po 30 metų pertraukos.

Theatrical Film Distribution UAB nuotr./„Asas Maverikas“
Theatrical Film Distribution UAB nuotr./„Asas Maverikas“

„Aš tikrai labai stengiausi, kad Val Kilmer dalyvautų tęsinio kūrime. Tokį talentą, kokį jis turi, toje scenoje, tai bus labai ypatinga, tai tiesiog bus labai ypatinga.“ – sakė aktorius T.Cruise'as, turėdamas omenyje galingą tęsinio sceną su kolega Valu Kilmeriu.

Įspūdingos oro kovos, pavojingi manevrai, be žado paliekantys specialieji efektai ir fantastiška aktorių komanda veiksmo dramoje „Asas Maverikas“ Lietuvos kinuose nuo gegužės 27 d.

VIDEO: ASAS MAVERIKAS | Kinuose nuo gegužės 27 d. | Oficialus anonsas | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką