Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 lapkričio 25d. 19:04 , Atnaujinta: 2012 lapkričio 25d. 21:33

Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkusią publiką užbūrė lyrinės dainininkės Katie Melua dainos

Katie Melua Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Katie Melua Kaune
Trečią dieną iš eilės į Kauno „Žalgirio“ areną plūdo tūkstantinė žmonių minia. Penktadienį puikias krepšinio rungtynes padovanojo „Žalgiris“, šeštadienį dvigubą jubiliejų šventė grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas, o sekmadienio vakarą susirinko Gruzijoje gimusios dainininkės Katie Melua gerbėjai. Atlikėja į Lietuvą atvyko jau antrą kartą, prieš keturis metus ji koncertavo Vilniuje.

Didžiojoje Britanijoje nuo vaikystės gyvenanti 27 m. pasaulinė populiariosios muzikos žvaigždė į Kauną atvežė ne tik visiems jau puikiai žinomus savo hitus – „Nine Million Bicycles“, „The Closest Thing To Crazy“, „Piece By Piece“, „If You Were a Sailboat“, „I Cried For You“, „The Flood“, „I'd Love To Kill You“, bet ir pristatė naujausią savo albumą „Secret Symphony“.

Rugsėjo pradžioje ištekėjusios Katie Melua pasirodymas Kaune yra vienas iš jos pasaulinio turnė „Secret Symphony Tour“ koncertų. Atlikėja taip pat aplankys ir daugelį kitų Europos šalių: Didžiąją Britaniją, Čekiją, Lenkiją, Daniją, Norvegiją, Švediją, Nyderlandus, Belgiją, Prancūziją, Vokietiją, Austriją, Lenkiją ir Latviją.

Gruzijoje gimusi dainininkė karjerą pradėjo 2002 m. Tuomet sunku buvo atspėti, kad greitai ji taps daugiausiai įrašų planetoje parduodančia britų dainininke. Didžiulę sėkmę pelnė visi keturi pirmieji Katie Melua albumai, parduoti 11 mln. vienetų tiražu.

Neabejojama, kad ir naujasis jos darbas, spinduliuojantis dainininkei būdingu nuoširdumu, šiltu balso tembru ir įsimenančiomis melodijomis, užkariaus klausytojų ausis ir širdis. Būtina paminėti ir didelį aukščiausio lygio muzikantų, grojusių įrašų studijoje ir lydinčių ją koncertuose, indėlį. Jų dėka muzika  skamba taip nuostabiai.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Markas Palubenko
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Markas Palubenka

Papildyta 19.36 val.: Ilgai lauktą koncertą apie 19.15 val. pradėjo sparčiai populiarėjantis jaunas Lietuvos atlikėjas Markas Palubenka, scenoje pasirodantis vienas, į pagalbą pasitelkęs tik gitarą ir garsus atkartojančius efektus. Šiemet jis išleido debiutinį albumą „No Fun In 101“.

Nors daugelis susirinkusiųjų jo kūrybą girdėjo pirmą kartą, visas dainas palydėjo plojimais. Scenoje Markas Palubenka atrodė drąsiai ir nepasimetė įvykus nedideliam techniniam nesklandumui. „Čia, “Žalgirio„ arenoje, nutinka visokių dalykų. Viskam turi būti pasiruošęs“, – juokavo atlikėjas.

Papildyta 20.09 val.: Ilgai nevertusi laukti publikos apie 19.45 val. scenoje pasirodė Katie Melua. Raudonai apšviestoje kuklioje, tačiau skoningoje scenoje atlikėja viena, akomponuodama sau gitara, atliko vieną iš savo hitų „Piece By Piece“, kurios žiūrovai klausėsi nuščiuvę.

Prieš atlikdama antrąją dainą, Katie Melua padėkojo Lietuvai už kvietimą atvykti ir pakvietė į sceną styginių kvartetą. Publika audringais pasitiko antrąją ir visas sekančias dainininkės dainas. Su žiūrovais Gruzijoje gimusi muzikantė pasidalino džiugia naujiena: „Aš ištekėjau. Prieš tai buvo daug išsiskyrimų, todėl dabar padainuosiu dainą...“I will Kill You“.

Po keturių lyrinių dainų uždanga pakilo ir prie Katie Melua prisijungė gausi kartu turnė „Secret Symphony“ keliaujanti muzikantų grupė.

Papildyta 21.11: Katie Melua grojo nemažai naujų dainų, viena jų – dar net neišleista. Ir naują kūrybą, ir žinomas dainas publikai sutiko vienodai šiltai, atlikėja palaikydama garsiais plojimais, į kuriuos Gruzijoje gimusi dainininkė atsakė lietuviškai: „Ačiū!“. Koncerto pabaigai Katie Melua pasiliko perliuką, vieną žinomiausių savo dainų „Nine Million Bicycles“.

Po šio kūrinio vėl viena likusi scenoje, dainininkė sakė sugrosianti paskutinę vakaro dainą, kurią dainavo Janis Joplin, kuri vainikuos du mėnesius trukusį koncertinį turnė. Tačiau klausytojų laukė dar vienas hitas – „I Cried For You“.

„Nors ne visos dainos man patiko, bet ji paperka savo nuoširdumu, kaip pati sako: „Esu eilinė mergina iš Londono“. To pasigendu pas kitus pop atlikėjus. Katie Melua – nebanali lyrinė muzika“, – sakė bilietą prieš penkis mėnesius, nepagailėjusi 180 litų, įsigijusi Ieva.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Koncerto akimirkos
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Koncerto akimirkos

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką