Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 10d. 12:34

Keisčiausios žvaigždėms gerbėjų įteiktos dovanos: nuo negyvo ryklio iki kūdikio prie durų

Jessie J, „Jonas Brothers“, Dolly Parton
„Scanpix“ nuotr. / Jessie J, „Jonas Brothers“, Dolly Parton

Ką darytumėte, jei pamatytumėte savo dievaitį? Tikriausiai šiek tiek sutriktumėte, o vėliau sukaupę drąsą bandytumėte bent jau paprašyti nusifotografuoti. Tačiau kai kurie aktorių, sportininkų, dainininkų ir kitų profesijų atstovų gerbėjai tuo neapsiriboja – jie ryžtasi peržengti ribas, kad tik atkreiptų į save žvaigždės dėmesį arba įstrigtų jai atmintyje ilgam. Garsenybės pasidalijo netikėčiausiomis gerbėjų dovanomis ir jų poelgiais.

Dolly Parton prie durų rado kūdikį

Kažkas savo dievaitę, dainininkę Dolly Parton pagerbti panoro labai neįprastu būdu – prie durų palikdami kūdikį. Kaip rašoma „Insider“, suvystytas mažylis turėjo laiškelį, ant kurio buvo parašyta, kad kūdikis pavadintas Jolene – D.Parton dainos tokiu pat pavadinimu garbei.

Laiškelyje taip pat buvo parašyta, kad kūdikiu pasirūpinti nuo šiol turės atlikėja. Kantri muzikos žvaigždė naujagimį globojo tol, kol atvyko JAV Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamento atstovai ir jį pasiėmė.

Johno Boyega veidas ant spenelių lipdukų

Nekenksmingo ir nepavojingo, bet ne ką mažiau keisto siuntinio sulaukė ir „Žvaigždžių karų“ aktorius Johnas Boyega. Dėžutėje jis rado speneliams uždengti skirtus lipdukus, ant kurių buvo atspausdintas jo veidas.

Kadras iš filmo/Johnas Boyega filme „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“
Kadras iš filmo/Johnas Boyega filme „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“

Jessie J gerbėja tyčia susilaužė koją

Britų dainininkei Jessie J per repeticiją susilaužius koją, ištikima jos gerbėja, nenorėdama atsilikti nuo savo dievaitės, padarė tą patį - susilaužė savo koją.

„The Sun“ Jessie J pasakojo, kad nepažįstama mergina sužinojo asmeninius atlikėjos kontaktus ir nusiuntė jai kojos gipse nuotrauką su prierašu „Padarysiu viską, kad būčiau kaip tu“.

Nukirsta ausis Jaredui Leto

2013-aisiais aktoriui ir atlikėjui Jaredui Leto kažkas atsiuntė nukirstą ausį.

„Raštelyje buvo parašytas „Ar klausaisi?“ Nežinau, nuo ko ji, bet kažkas vaikšto be vienos ausies. Aš pradūriau skylę ir nešiojau ją kaip kaklo papuošalą“, – neaišku ar juokais, ar rimtai apie gerbėją, galbūt norėjusį įsikūnyti į menininką Vincentą Van Goghą, kalbėjo J.Leto.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jaredas Leto
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jaredas Leto

„Jonas Brothers“ dovanų gavo negyvą ryklį

Pirmos populiarumo bangos metu, grupės „Jonas Brothers“ narys Joe Jonasas „Digital Spy“ sakė: „Beprotiškiausias dalykas, kurį esame gavę – negyvas ryklys.“

„Tai nebuvo tikras didelis ryklys. Tai buvo ryklio jauniklis, išlaikytas tokiame vamzdyje. Buvo keista. Nebuvo jokio tai paaiškinančio raštelio. Tiesiog „Štai negyvas ryklys“, – pridūrė Nickas Jonasas.

Broliams kilo nemažai klausimų, tačiau labiausiai juos neramino faktas, iš kur gerbėjas gavo tokį daiktą?

Normanui Reedusui pralinksminti – silikoninis krūties implantas

Serialo „Vaikštantys numirėliai“ aktorius Normanas Reedusas 2014-aisiais žurnalui „GQ“ pasakojo iš vienos moters gavęs krūties implantą, nes ji manė, kad tokia dovana aktorių pralinksmins.

„Ji sakė perskaičiusi mano interviu, iš kurio jai pasirodžiau esantis prislėgtas“, – pasakojo jis.

N.Reedusas implantą naudoja savo furgonėlyje kaip telefono atramą.

Vida Press nuotr./Normanas Reedusas
Vida Press nuotr./Normanas Reedusas

Vardo pakeitimas Kanye Westo nesužavėjo

Prieš keletą metų reperio Kanye Westo didžiausia gerbėja prisistačiusi Linda Resa teisėtai pasikeitė savo vardą į ponia Kanye West. Moteris jau buvo pasidariusi K.Westo tatuiruotes ant rankos ir užpakalio, tačiau jų neužteko, kad reperis atkreiptų į ją dėmesį. Susidomėjimo moterimi K.Westas neparodė ir jai pasikeitus vardą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką