Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 08, 21:01

Kilnus įžymybių elgesys visuomenėje: nuo vizitų ligoninėse iki pinigų degalams

Visi esame girdėję apie realybėje sutiktų įžymybių nepagarbų elgesį nepaisant to, kad žiniasklaidoje jos stengiasi atrodyti kitaip. Pavyzdžiui, aktorių vaidmenys ekranuose gali būti visiškai priešingi tam, kokie jie yra realiame gyvenime. Tačiau yra ir tokių, kurie ekranuose vaizduoja piktus personažus, o išties yra ypatingai malonūs. Skaitydami istorijas nustebsite kaip maloniai gali pasielgti kai kurios įžymybės.
A.Jolie, Tik prenumeratoriams
Angelina Jolie, Taylor Swift, LeBronas Jamesas / Twitter ir VidaPress nuotr.

Edas Sheeranas

Superžvaigždė Edas Sheeranas gerbėjus stebina viskuo – nuo ​​apsilankymų ligoninėje iki vestuvių dienos palinkėjimų. Yra žinoma, kad dainininkas kartą pasirodė viename iš savo gerbėjų gimtadienio vakarėlių ligoninėje, kai jis negalėjo atvykti į jo koncertą dėl savo ligos.

Taip pat Edas per savo koncertą padėjo nepažįstamam vaikinui pasipiršti savo merginai, kuri kovoja su smegenų vėžiu. Atlikėjas porai padovanojo bilietus į vieną iš savo pasirodymų ir sustabdė savo koncertą, kad pasveikintų naujai susižadėjusią porą.

Kita priežastis, kodėl Edas laikomas viena maloniausių įžymybių, yra ta, kad jis aktyviai aukoja labdaros organizacijoms. Vyras viešai remia iniciatyvas „No Cold Homes“ ir „Band-Aid 30“, taip pat yra Rytų Anglijos vaikų globos namų ambasadorius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką