Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 12d. 19:16

Kim Cattrall viešai iškoneveikė Sarah Jessicą Parker: dėl ko kariauja „Sekso ir miesto“ žvaigždės?

Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ir Kristin Davis filme „Seksas ir miestas 2“ (2010 m.)
Kadras iš filmo / Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ir Kristin Davis filme „Seksas ir miestas 2“ (2010 m.)

Kultinis serialas „Seksas ir miestas“ pasakojo apie keturių moterų draugystę, tačiau daugelį metų buvo vieša paslaptis, kad dvi iš jų – Sarah Jessica Parker (52 m.) ir Kim Cattrall (61 m.) – realybėje negali pakęsti viena kitos. Aktorių konfliktas piko viršūnę pasiekė praėjusį savaitgalį, kai Kim Cattrall viešai iškoneveikė jai užuojautą dėl brolio mirties pareiškusią Sarah Jessicą Parker.

15min primena, kad vasario pradžioje Kim Cattrall socialiniuose tinkluose pranešė, jog dingo jos brolis Chrisas ir prašė žmonių pagalbos jo ieškant. Tačiau jau po kelių dienų aktorė pranešė, kad brolis rastas, tačiau, deja, negyvas.

Reaguodama į šią žinią, Sarah Jessica Parker pareiškė viešą užuojautą dėl netekties. Tačiau tai tik suerzino Kim Cattrall, kurios manymu, buvusi kolegė taip pasielgė tik norėdama jos skausmo akimirką pati pasirodyti gerai.

„Sarah Jessica Parker, man nereikia tavo meilės ir paramos šiuo tragišku laikotarpiu, – socialiniuose tinkluose pareiškė Kim Cattrall. – Mano mama šiandien manęs paklausė: „Kada ta Sarah Jessica Parker, ta hipokratė, paliks tave ramybėje?“. Tavo nuolatinis bandymas susisiekti yra skausmingas priminimas to, kokia žiauri tu buvai tada ir esi dabar. Lai būna viskas labai aišku (jei dar iki šiol nesupratai): tu nesi mano šeima, tu nesi mano draugė. Taigi rašau tai norėdama tau paskutinį kartą pasakyti, kad nustotum eksploatuoti mūsų tragediją tam, kad galėtum atkurti savo „geros mergaitės“ įvaizdį.“

Po šio Kim Cattrall tiesmuko pareiškimo dar kartą buvo prisiminta, kokia juoda katė perbėgo kelią tarp garsių moterų. Ir tuo pačiu, dėl ko subliuško milijonų gerbėjų viltys sulaukti trečiojo „Sekso ir miesto“ filmo.

Abi aktorės garsėja kaip gana sudėtingo charakterio ir neretai vadinamos divomis – galbūt dėl to ir nepasidalijo vieta po saule kovodamos, kuri yra geresnė, svarbesnė ar garsesnė.

Kadras iš filmo/Sarah Jessica Parker ir Kim Cattrall filme „Seksas ir miestas 2“ (2010 m.)
Kadras iš filmo/Sarah Jessica Parker ir Kim Cattrall filme „Seksas ir miestas 2“ (2010 m.)

Filmuojant „Seksą ir miestą“ įtampa tarp jų buvo pasiekusi net tokį lygį, kai Sarah Jessica Parker savo pusėn patraukė kitas dvi serialo žvaigždes Cynthią Nixon ir Kristin Davis ir jos trys net nesišnekėdavo su Kim Cattrall. Kalbama, kad šios per 15 val. trunkančią darbo dieną kolegei neištardavo nė vieno žodžio, neparašyto scenarijuje. Šaltiniai iš „Sekso ir miesto“ filmavimo komandos pasakojo, kad jos trys pietaudavo atskirai nuo Kim, o jei tekdavo vykti filmuotis į kitą miestą, apsistodavo kitame viešbutyje.

O priežasčių šitaip susipykti buvo daug – per ilgus serialo filmavimo metus tarp Kim Cattrall ir Sarah Jessicos Parker kilo ne vienas konfliktas dėl jų statuso, pinigų ar net to, kiek nuogo kūno rodyti prieš kameras.

Štai Sarah Jessica Parker buvo išsikovojusi, kad filmuojantis jai daugiausiai išsirengti reikėtų tik iki liemenėlės, o Kim Cattrall buvo verčiama rodytis nuoga „bet kokia pasitaikiusi proga“.

Kadras iš filmo/Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall ir Kristin Davis filme „Seksas ir miestas 2“ (2010 m.)
Kadras iš filmo/Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall ir Kristin Davis filme „Seksas ir miestas 2“ (2010 m.)

Pykčių neišvengiamai kilo ir dėl to, kad Sarah Jessica Parker labai gerai sutarė su serialo prodiuseriu Michaelu Patricku Kingu – dėl to jai nuolat buvo keliama alga, ji gaudavo paaukštinimus bei vėliau pati tapo viena iš serialo prodiuserių. Galiausiai 2002 metais jos atlyginimas už vieną seriją buvo trigubai didesnis už kolegių: ji gaudavo po milijoną dolerių, o kitos trys serialo žvaigždės – tik po 350 tūkst.

Ilgą laiką Kim Cattrall taikstėsi su tokiomis sąlygomis, tačiau galiausiai jai pabodo ir ji paprasčiausiai atsisakė prisidėti prie trečiojo „Sekso ir miesto“ filmo. Ir galiausiai žiniasklaidoje buvo pavaizduota kaip ta, kuri sugriovė tęsinį bei gerbėjų viltis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką