Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 23d. 09:24

„Klyksmo“ franšizės žvaigždė D.Arquette'as mėgsta dirbti su buvusia žmona C.Cox

Filmas „Klyksmas“
Paramount Pictures nuotr. / Filmas „Klyksmas“
Siaubo filmų „Klyksmas“ (angl. „Scream“) franšizės žvaigždė, aktorius Davidas Arquette'as, neseniai pasidalijo, kad jam patinka dirbti su savo buvusia žmona, televizijos serialo „Draugų“ Monika, aktore Courteney Cox.

Nuo pat franšizės atsiradimo 1996-aisiais metais, filmas „Klyksmas“ tapo neatsiejama siaubo žanro dalimi, o jos kūrėjas, velionis legendinis siaubo filmų režisierius Wesas Cravenas iš viso buvo numatęs keturis „Klyksmo“ filmus, kurie ir spėjo pasiekti kino sales, iki kol projekto sumanytojas mirė 2015 metais. Netrukus kinuose pasirodysiantis būsimas franšizės tęsinys „Klyksmas 5“ bus pirmasis franšizės filmas be projekto autoriaus režisieriaus kėdėje.

Žudiko su vaiduoklio veido kauke sugrįžimas į visiškai naują siaubo franšizės „Klyksmas“ filmą privers sugrįžti ir kai kuriuos pagrindinius originalių filmų aktorius, ir jie visi vėl susiburs liūdnai pagarsėjusiame ir gerai pažįstamame Vudsboro miestelyje. Aktorė Neve Campbell vaidins Sidnę Preskot, Davidas Arquette'as pasirodys kaip Diuvis Railis ir Courteney Cox kaip Geilė Weaters. Prie šios trijulės prisijungs Rogeris L.Jacksonas ir atliks savo žudiko su vaiduoklio veido kauke balso vaidmenį. Tačiau kas iš tikrųjų slepiasi už kaukės, dar neatskleidžiama.

VIDEO: KLYKSMAS 5 | Kinuose nuo sausio 14 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Visi šie aktoriai daugybę metų praleido „Klyksmas“ franšizėje, o tai ypač pasakytina apie aktorius D.Arquette'ą ir C.Cox, kurie pirmą kartą susitiko būtent pirmojo filmo filmavimo aikštelėje. Pora susituokė 1999-ais metais, o išsiskyrė 2013 m., o dabar kartu augina paauglę dukrą, palaikydami artimą draugystę.

Neseniai Davidas Arquette'as prisipažino, kad jam patinka dirbti su savo buvusia žmona Courteney Cox. D.Arquette'as pasidalijo, kad gyvenime yra dalykų, kurių „negalima suvaidinti“. Jis taip pat paaiškino, kad nors pora kartu vaidina kine, jų realūs santykiai turi ypatingo „grožio“.

„Man visada patinka dirbti su Courteney. Yra neapčiuopiama ypatybė turėti santykius su kuo nors, o tada su jais vaidinti, nors tam tikrų dalykų ir negalima suvaidinti. Tai panašu į Everly Brothers dainavimą harmonijoje – čia slypi tikras grožis, santykiuose, kurių tu negali suklastoti.“ – mano aktorius Davidas Arquette'as.

Filmas „Klyksmas 5“ nukels žiūrovus praėjus 25 metams po žudiko su vaiduoklio veido kauke žmogžudysčių serijos originaliame 1996-ųjų filme. Liūdnai pagarsėjusiame Vudsboro miestelyje dar kartą atsiras sumaištis ir teroras, bet Sidnė su Diuviu ir Geile bei naujos kartos Vudsboro paaugliai bandys sutrukdyti naujojo serijinio žudiko žmogžudiškam siautėjimui.

Paramount Pictures nuotr./Filmas „Klyksmas“
Paramount Pictures nuotr./Filmas „Klyksmas“

Kalbant apie D.Arquette'ą ir C.Cox, nors juos abu siejo realūs santykiai ne tik ekrane, jie kartu dirbo dar keliuose projektuose, neskaitant siaubo filmų „Klyksmas“ franšizės. Nepaisant to, per laikotarpį nuo išsiskyrimo visi požymiai rodo, kad pora liko artimi draugai ir randa „grožį“ savo, kaip tėvų, santykiuose. Atsižvelgiant į tai, kaip gražiai D.Arquette'as kalba apie savo buvusią žmoną, nenuostabu, kad jiedu sugeba taip gerai dirbti kartu didžiajame kino ekrane. Todėl jų, kaip ikoniškų „Klyksmas“ veikėjų Diuvio ir Geilės susijungimas yra vienas iš dalykų, kurių kino žiūrovai labiausiai laukia, kai kitais metais kino teatruose pasirodys siaubo filmas „Klyksmas 5“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:01
06:32
11:02

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką