Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 26d. 11:06

Ko Megan Fox nustojo bijoti savo naujausiame veiksmo filme „Maištininkė“?

Megan Fox su filmo „Maištininkė“ aktoriais
„Instagram“ nuotr. / Megan Fox su filmo „Maištininkė“ aktoriais

Pasaulinei kino pramonei pamažu grįžtant į įprastą ritmą, aktorė Megan Fox yra viena iš pirmųjų, į darbą grįžusių pilnu tempu, pirmiausia į aikštelę filmui Puerto Rike, o vėliau – Bulgarijoje.

„Tai buvo ilgas karantino kelias, – sakė aktorė, savarankiškai gyvenusi saviizoliacijoje Los Andžele, kad įsitikintų, jog atvyko į Puerto Riką be COVID-19 užkrato ir vėl prieš skrisdama į Europą. – Aš ką tik buvau paleista iš karantino čia.“

„Mano gyvenimas per karantiną taip pasikeitė. Tai beprotiška. Aš nesu ta, kuri kada nors gerai susitvarkė su valdžios ribojimais, todėl man tai buvo tikras iššūkis. Tai mane išmokė kantrybės, iš tiesų, turėjau nusileisti. Tai yra kažkas, ko anksčiau negalėjau padaryti. Aš turėjau tam pasiduoti ir patikėti, kad visata manimi pasirūpins“, – tęsė ji.

View this post on Instagram

#internationalwomensday

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Netrukus Megan Fox pristatys naują filmą – išgyvenimo trilerį „Maištininkė“ (angl. „Rogue“), pasakojantį apie samdinių grupę vykdančią gelbėjimo operaciją, galiausiai atsiduriančią nepavydėtinoje padėtyje tarp teroristų ir vieno žudiko liūto. Tai Megan Fox puikiai išmanomas ir mėgstamas žanras, primenantis jos darbą „Transformerių“ franšizėje ar filme „Vėžliukai nindzės“.

Tik anksčiau veiksmo ir specialiųjų efektų kupinuose filmuose aktorei tekdavo seksualios asistentės ar merginos, patekusios į bėdą, vaidmenys, bet Megan Fox niekada nebuvo pagrindinė herojė išgelbėjnanti pasaulį. Veiksmo filme „Maištininkė“, priešingai, Megan Fox vaidina mūšio lauko užgrūdintą samdinę Samantą O‘Harą, vienintelę moterį-heroję, nors filme vis dar dominuoja vyrai.

„Aš tai dariau kurį laiką, – pripažino aktorė kalbėdama apie antraeilius vaidmenis. – Todėl labai malonu matyti pokyčius.“

View this post on Instagram

Fuck your squad goals #roguemovie

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Šiems pokyčiams itin pritaria veiksmo filmo „Maištininkė“ režisierė M.J.Bassett.

„Buvo labai svarbu, kad Samantos personažas nebūtų tik seksuali moteris. Aš pavargau matyti moteris einančias į pavojingas kovas su mažai kūną dengiančiais drabužiais ar net aukštakulniais,“ – sakė režisierė. Nors iš pradžių ji neįsivaizdavo, kad pagrindinis vaidmuo galėtų atitekti Megan Fox, tačiau atsiradus galimybei, M.J.Bassett suprato, kad aktorės pasirinkimas padėjo filmą pasukti tinkama linkme.

Aktorė Megan Fox sutinka su režisiere, nes iki to laiko, kai veiksmo filmo „Maištininkė“ pasiūlymas pasiekė aktorę, ji jau buvo atsisakiusi daugybės karinių vaidmenų.

„Anksčiau aš nepasitikėjau savimi. Šį kartą jaučiausi priversta pasistūmėti į priekį, nebijoti, ir šis iššūkis atnešė puikią galimybę.“ – sakė Megan Fox, nustojusi bijoti vaidinti pagrindinę heroję.

„Aš turėjau šeštąjį pojūtį, kad Afrika gali pakeisti mano gyvenimą, – prisiminė Megan Fox, sutikusi dirbti filmavimo aikštelėje Pietų Afrikos Respublikoje. – Aš žinojau, kad visata mane dėl kažkokių priežasčių pakvietė čia. Ir mano gyvenimas akivaizdžiai pasikeitė. Kai nustojau bijoti, mano gyvenimas pasidarė įdomesnis.“

O pažvelgti baimei į akis aktorei tikrai prireiks, nes naujausiame filme jos vadovaujamas būrys privalės visais įmanomais būdais išgyventi iki aušros ir sulaukti pagalbos greičiau nei juos suseks teroristais ar vieną po kito pražudys laukiniai liūtai.

VIDEO: MAIŠTININKĖ | Kinuose nuo rugpjūčio 28 d. | Oficialus anonsas

Veiksmo filmas „Maištininkė“ kinuose nuo rugpjūčio 28 d.

Komentarai
Temos: 2 Megan Fox Kinas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu Tik 15min

Aplinka produktyvumui

Video

06:21
03:10
54:39

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką