Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 4d. 13:29

Kur buvo dingęs Brendanas Fraseris – ryškiausia praeito amžiaus pabaigos kino žvaigždė?

Brendanas Fraseris filmuose „Mumija“ ir „Džiunglių karalius“
Vida Press nuotr. / Brendanas Fraseris filmuose „Mumija“ ir „Džiunglių karalius“

Kurį laiką Brendanas Fraseris buvo visur, kalbant apie filmus. Vėlyvajame 10-ajame dešimtmetyje jis buvo itin geidžiama filmų žvaigžde, vaidino tokiose visiems puikiai pažįstamose juostose kaip „Džiunglių karalius“, „Encino žmogus“, „Avarija“, „Mumijos“ franšizėje. Tačiau atėjus XXI a. – pačiame aktoriaus karjeros pike – jis, rodos, buvo dingęs iš Holivudo. Kas nutiko?

Kodėl Brendanas Fraseris liovėsi vaidinęs?

2018 m. aktorius teigė, kad Holivudas jį įtraukė į juodąjį sąrašą. Taip neva nutiko po to, kai jis pranešė, kad prie jo seksualiai priekabiavo buvęs Holivudo užsienio spaudos asociacijos prezidentas, sakė jis interviu GQ.

Pasak Fraserio, Philipas Berkas dar 2003 m. priekabiavo prie jo „Beverly Hills“ viešbutyje. Po šio incidento aktorius tariamai paniro į depresiją. Philipas Berkas GQ skirtame el. laiške aktoriaus kaltinimus paneigė ir pavadino „išgalvotais“.

Brendanas Fraseris tikino, kad po šio įvykio jis beveik nebuvo kviečiamas į „Auksinių gaublių“ ceremoniją, kurią organizuoja Holivudo užsienio spaudos asociacija, niekas nebesiūlė ir vaidmenų.

„Karjeroje telefonas kažkada nustoja skambėjęs ir pradedi savęs klausinėti, kodėl? Yra daug priežasčių, bet ar tai buvo viena jų? Manau, kad taip“, – sakė aktorius, pridūręs, kad po šio incidento baigėsi ne tik jo karjera Holivude, bet ir viešas asmeninio gyvenimo demonstravimas.

Vida Press nuotr./Brendanas Fraseris (2019 m.)
Vida Press nuotr./Brendanas Fraseris (2019 m.)

Kita priežastimi galėjo būti ir nesiliaujantys vizitai pas gydytojus. Net septynerius metus Brendanui buvo atliekamos įvairios procedūros, operacijos po filmo „Mumija“, fiziškai nualinusio jo kūną.

Neigiamai atsiliepė ir sudėtingos žvaigždės skyrybos su buvusia žmona Afton Smith. 2008 m. buvo užbaigtas skyrybų procesas, kurio metu nuspręsta, kad Brendanas Fraseris per metus savo trims vaikams turi skirti 900 tūkst. dolerių. 2013-aisiais aktorius kreipėsi į teismą, kad suma būtų sumažinta, mat dėl darbo trūkumo jis nebeišgali tiek mokėti.

Su buvusia žmona aktorius susipažino 1993 m. vakarėlyje kolegės Winona Ryder namuose. Pora susituokė 1998 m. ir susilaukė trijų sūnų – Griffino, Holdeno ir Lelando.

Lėtas sugrįžimas

Ilgai nesirodęs Holivude, šiandien 51-erių Brendanas Fraseris po truputį grįžta į didžiuosius ekranus. 2016 m. jis atliko nedidelį vaidmenį seriale „The Affair“, 2018-aisiais – „Condor“, tais pačiais metais atliko vieną pagrindinių vaidmenų filme „Trust“.

Jį taip pat galima išvysti 2019 m. kino teatruose pasirodžiusiose juostose „Line of Descent“, „The Poison Rose“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką