Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 01, 08:53

Lady Gagos daina filmui „Asas Maverikas“ turi dvigubą prasmę

Kai originalus 1986-ųjų metų filmas „Asai“ (angl. „Top Gun“) pasirodė kino teatruose, tuo metu kylančia kino žvaigžde laikytas aktorius Tomas Cruise'as tapo geidžiamiausiu Holivudo jaunuoliu, tačiau dar vienas svarbus filmo elementas buvo jo garso takelis, kuris iki šiol yra laikomas ikonišku.
Lady Gaga ir Tomas Cruise'as
Lady Gaga ir Tomas Cruise'as / Scanpix nuotr.

Filme „Asai“ nuskambėjusios dainos – Kenny Logginso „Danger Zone“, Berlin „Take My Breath Away“ ir The Righteous Brothers daina „You’ve Lost That Lovin’ Feeling“ – tapo kino hito sinonimais. Taigi tęsinyje „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“) buvo svarbu, kad atlikėjos Lady Gaga daina nenusileistų pirmtakams. Ir dabar paaiškėjo, kad ši daina turi dvigubą prasmę.

Lady Gaga parašė ir atliko pagrindinę filmo „Asas Maverikas“ dainą „Hold My Hand“ (liet. „Laikyk mano ranką“), kuri skamba filmo metu ir taip pat jau buvo įtraukta į pagrindinių kino apdovanojimų nominantų sąrašą. Dainą sukūrė Haroldas Faltermeyeras, Lady Gaga ir Hansas Zimmeras, o prodiusavo Lorne'as Balfe'as.

VIDEO: Lady Gaga - Hold My Hand (From “Top Gun: Maverick”) [Official Music Video]

„Mes panaudojome šią dainą ne tik kai scena buvo susijusi su dviejų žmonių meile, bet ir kai buvo emocingas momentas, apimantis pasiaukojimą, kurį patiria šie pilotai.“ – kalbėdamas apie Lady Gaga dainą pasidalijo prodiuseris Lorne'as Balfe'as

. „Meilė skrydžiui visada buvo viena iš pagrindinių prasmių, apie kurią galvojome. Pirmosios sekos pabaigoje, kai Maverikas mėgina įveikti greičio rekordą, daina simbolizuoja meilę skrydžiui.“

Kompozitorius L.Balfe'as, ankščiau dirbęs su naujausiais „Neįmanoma misija“ (angl. „Mission: Impossible“) franšizės filmais ir „Mavel“ kino visatos filmu „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“), atskleidė, kad Lady Gaga daina buvo įgyvendinta kaip „turinti įvairias reikšmes filme“.

„Viena vertus, tai daina apie romantišką meilę, kita vertus, apie skrydžio aistrą ir meilę, kurią jaučia pilotai.“ – teigia kompozitorius.

Pasak Lady Gagos, kuri dar balandį asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo, kad praleido daug laiko ją „tobulindama“, emocinga baladė buvo parašyta per daugelį metų. Ji vadina dainą „meilės laišku sunkų laikotarpį išgyvenančiam pasauliui“.

Kai filmo „Asas Maverikas“ žvaigždė Tomas Cruise'as pirmąkart išgirdo kūrinį, aktorius iškart nusiramino, kad tęsinys nenusileis originalaus filmo garso takeliui.

Apie kultinio filmo „Asai“ tęsinį „Asas Maverikas“ pirmąkart prabilta 2015-aisiais, tad franšizės gerbėjams reikėjo laukti viso net 35-erius metus, kad į kino ekranus sugrįžęs Maverikas primintų, kad mums visiems reikia tik greičio!

VIDEO: ASAS MAVERIKAS | Kinuose nuo gegužės 27 d. | Oficialus anonsas | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką