Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 sausio 11d. 14:29

Laidoje nuskambėjęs pokštas apie Lietuvą ir žydus privertė Danielį Radcliffe'ą atsiprašinėti

Miriam Margolyes, Danielis Radcliffe'as
Stopkadras / Miriam Margolyes, Danielis Radcliffe'as

Itin populiariame Didžiojoje Britanijoje Grahamo Nortono šou buvo paminėtas ir Lietuvos vardas – laidos metu profesorę Diegavirtę „Hario Poterio“ filmuose įkūnijusi Miriam Margolyes netikėtai papokštavo apie lietuvius ir žydus. Vis dėlto žymioji „Hario Poterio“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as dėl to pasijuto nepatogiai ir suskubo atsiprašyti studijoje susirinkusių lietuvių.

20-ųjų „Hario Poterio“ metinių proga Grahamo Nortono laidoje susirinkusios kino žvaigždės šnekučiavosi apie gyvenimą po vienos žinomiausių filmų serijų. Paklausta, ar vis dar tebėra atpažįstama kaip profesorė Diegavirtė, nepaisant to, kad suvaidino tik dviejuose filmuose apie jaunąjį burtininką, britų-australų kilmės aktorė Miriam Margolyes teigė, kad tokių atvejų būna, nors per pastaruosius metus jos išvaizda ir pasikeitė.

Kaip pavyzdį, kur pastaruoju metu buvo atpažinta, moteris įvardijo Lietuvą. Panašu, jog tarp šou salėje susirinkusios auditorijos sėdėjo lietuvių, nes aktorės žodžiai buvo pasitikti ovacijomis.

„Ar čia atvykote tik tam, kad pamatytumėte profesorę Diegavirtę?“ – klausimą auditorijoje sėdintiems lietuviams uždavė laidos vedėjas ir studijoje nuaidėjo juokas.

Vis dėlto niekas iš jų nesitikėjo, kokius atsiminimus moteriai paliko vizitas Lietuvoje. „Lietuvoje buvau apsupta žmonių – galbūt dėl to, kad aš žydė, nežinau“, – prasitarė M.Margolyes. Nors auditorija leipo juokais, Danielis Radcliffe'as, rodos, pasijuto nepatogiai.

„Atsiprašau“, – apgailestavimą dėl kolegės pokšto praktiškai išdainavo britų žvaigždė, atsisukęs į studijoje sėdėjusius lietuvius.

Pokalbį apie Lietuvą galite stebėti nuo 1.14 minutės:

VIDEO: Daniel Radcliffe & Miriam Margolyes Reflect On 20th Anniversary of Filming Harry Potter

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką