Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Larry Kingas jau žvalgosi devintos ponios King!

Larry Kingas
AOP nuotr. / Larry Kingas
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Garsus pokalbių laidų vedėjas ir žurnalistas, nusprendęs nutraukti beveik 13 metų trukusią aštuntą santuoką, šįkart pats sulaukė ypatingo žiniasklaidos dėmesio. Dar nespėjęs išsiskirti senukas ir vėl vadinamas svajonių vyru, nes moterys mano, kad fizinius vyro trūkumus puikiai paslepia stora piniginė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Lawrence’as Harvey Zeigeris.
Gimimo data, vieta: 1933 11 19, Niujorkas, JAV. 75 m.
Šeima: gimė žydų išeivių iš Baltarusijos šeimoje; tėvas buvo restorano savininkas, mama – siuvėja; turėjo brolį; kai Larry buvo devyneri, mirė jo tėvas.
Veikla: JAV žurnalistas, garsus pokalbių laidų vedėjas.
Meilės nuotykiai: Iki dabartinės santuokos Larry buvo vedęs septynis kartus. Su Alene Akins žurnalistas susituokė net dukart.
Šeiminė padėtis: Šiuo metu vyksta skyrybų procesas su Shawn Southwick (40), su kuria susilaukė dviejų sūnų – Chance’o Armstrongo Kingo (11) ir Cannono Edwardo Kingo (10); iš ankstesnių santuokų Larry turi dar tris vaikus: sūnus Larry jaunesnįjį (48) ir Andy (47) bei dukrą Chaią (41).

Aštuonios santuokos – trys mylimosios

Larry buvo vedęs aštuoniskart. Mūsų planetoje jis yra vienas iš tų retų egzempliorių, kurio gyvenime buvo daugiau skyrybų nei žmonų (su viena iš jų vyras skyrėsi net dukart). Šis iškalbingas senukas didžiuliam santuokų skaičiui turi savitą paaiškinimą.
„Iš tikrųjų mylėjau tik tris moteris. Kitas vedžiau tik dėl to, kad maniau privaląs tai padaryti. Nesu ištvirkėlis, tačiau myliu priešingą lytį. Esu išauklėtas pagal senas tradicijas: jei moteris tau patinka ir nori su ja būti – vesk! Niekada dėl to nesigailėjau“, – sako Larry.

AOP nuotr. /Larry Kingas
AOP nuotr. /Larry Kingas

Vestuvės vyko ligoninės palatoje

Dabartinė Larry santuoka su buvusiu modeliu Shawn Southwick–King buvo laikoma pavyzdine. 1997–aisiais jie susituokė ligoninės palatoje. Po trijų dienų Larry buvo daroma širdies operacija. Daug kam ramybės nedavė sutuoktinius skiriantys 35 metai. Tačiau Kingas visuomet buvo įsitikinęs, kad būtent dėl šios priežasties jų santykiai buvo puikūs.
„Sielų giminystei amžius – ne kliūtis. Shawn – labai energinga moteris. Šia energija ji užkrėtė ir mane, o mano išminties, kurią įgijau bėgant metams, užtenka tam, kad nekreipčiau dėmesio į erzinančias smulkmenas. Pavyzdžiui, mane dažnai vadina žmogumi laikrodžiu, nes aš niekuomet nevėluoju, o Shawn niekada neateina laiku. Savaime aišku, ši savybė negali manęs neerzinti. Jaunystėje dėl tokių dalykų keldavau didžiulius skandalus! O dabar tik šypsausi ir linksmai iš jos pasišaipau“, – dar visai neseniai pasakojo garsus JAV pokalbių laidų vedėjas.

Tėvas, o ne senelis!

Larry žino, kad žmonės, matydami jo šeimą gatvėje, dažniausiai pagalvoja, jog senelis išėjo pasivaikščioti su anūkais. „Kartą aš su Shawn ir vaikais vaikštinėjome Niujorko gatvėmis. Šeimos nariams rodžiau, kur prabėgo mano vaikystė. Prie namo kampo sėdėjo kažkoks elgeta. Jis pakėlė galvą, atpažino mane ir garsiai užriko: „Larry Kingas! Sveikas! Tavo duktė – tikra gražuolė! Ir anūkai nuostabūs!“ Chance’as ir Cannonas nustebę pažiūrėjo į mane, o aš buvau pasiryžęs bėgti į mero administraciją ir sukelti skandalą, norėdamas išsiaiškinti, kada pagaliau iš Niujorko gatvių pašalins elgetas!“ – nebijo prisipažinti garsus pokalbių laidų vedėjas.

Prieš kelionę į rojų sūnums paliks dienoraštį

Kingas visuomet didžiavosi, kad jis, sulaukęs garbaus amžiaus, tapo dviejų sūnų tėvu. Tai buvo rizikingas žingsnis, nes vienas iš didžiausių Larry gyvenimo smūgių, pasak jo, buvo tėvo mirtis nuo infarkto. Tąsyk Kingui buvo tik devyneri. Vyras puikiai suvokia, kad dėl brandaus amžiaus jo mažyliai anksti gali tapti našlaičiais.

„Mes su Shawn apie tai galvojome, tačiau vis dėlto ryžomės. Ir dabar mane kartais užplūsta liūdnos mintys. Paskutinį sykį tai buvo, kai mes šventėme Motinos dieną ir Chance’as panoro išsiųsti atviruką jau seniai šią žemę palikusiai močiutei. Jis priėjo prie manęs ir paklausė, kokį adresą rašyti ant voko, kad šis laiškas pasiektų močiutę rojuje. Paskui sūnus mįslingai pažvelgė į mane ir paklausė: „Tėti, o ką tu veiksi, kai pateksi į dangų?“ Aš pagalvojau: „Viešpatie, juk mano mažylis teisus! Apie ką aš anksčiau galvojau? Aš juk atsakingas už jį ir jo broliuką! Kiek man dar liko? Įžengiau į 8-ąją dešimtį, mano širdis operuota, ryju vaistus, saujomis geriu vitaminus.

Tačiau kai sūnus man nusišypsojo, atsipeikėjau: „Larry, stuobry, kaip tu gali abejoti dėl šio žmogeliuko atsiradimo?“ Puikiai suvokiu, kad nesužinosiu, kuo taps mano sūnūs. Gal kino žvaigždėmis, o gal prezidentais... Toks gyvenimas, ir aš negaliu nieko pakeisti. Tačiau man atrodo, radau išeitį. Rašau dienoraštį: įdomias frazes, kurias pasakė Chanse’as ir Cannonas bei patarimus. Labai noriu, kad šie užrašai patektų mano sūnums į rankas prieš pat mano mirtį“, – didžiulės meilės sūnums neslepia Larry.
Šiuo metu Shawn reikalauja, kad po skyrybų jai vienai atitektų visos vaikų globos teisės, o Larry prašo, kad teismas leistų jiems abiem rūpintis savo sūnumis.

Skelbiama naujos gražuolės paieška

Sutuoktiniai teismui pareiškė, kad jiedu nesutaria ir jų bendras gyvenimas nebeįmanomas. Tačiau viską iššniukštinėti gebantys žiniasklaidos atstovai teigia, jog Shawn nusprendė skirtis sužinojusi, kad sutuoktinis užmezgė romaną su jos seserimi Shannon Engemann (32). Nors Shannon tai paneigė, tačiau vis tiek sklando kalbų, kad už „paslaugas“ Larry žmonos seseriai atsilygino įteikdamas 1 mln. JAV dolerių ir naujutėlaitį automobilį.
Bet kokiu atveju garsus vyras, kuris per metus uždirba 14 mln. JAV dolerių (apie 35 mln. litų) ir kurio turtas vertinamas 144 mln. JAV dolerių (apie 365 mln. litų), neliks be moterų dėmesio. Kalbama, kad senukas, kurio kišenės pilnos viagros, jau dairosi naujos ilgakojės blondinės su dirbtinėmis krūtimis. Gal vienai iš jų lemta tapti devinta ponia King?

„Nesu ištvirkėlis, tačiau myliu priešingą lytį. Esu išauklėtas pagal senas tradicijas: jei moteris tau patinka ir nori su ja būti – vesk!“

Turtingiausi pasaulio mergišiai:

Hughas Hefneris (82)

„Playboy“ įkūrėjui pavydi dauguma vyrų, nes nė vieno kito nesupa tiek karštų didžiakrūčių blondinių. Be to, šis senukas įrodė, kad amžius – ne riba seksui, audringiems vakarėliams ir prašmatniems drabužiams. Kalbama, kad Hughas ruošiasi vesti savo naują draugužę Crystal Harris (23).

Flavio Briatore (60)

Turtingas italų verslininkas vadinamas jaunų merginų medžiotoju, podiumo gražuolių kolekcininku. Jo lovą šildė ne vienas supermodelis: Naomi Campbell (39), Heidi Klum (36), Eva Herzigova (37)... Prieš mėnesį gražuolė žmona Elisabetta Gregoraci (30) pagimdė Flavio sūnų.

Jamesas Howardas Marshallas II (1905–1995)

Ne paslaptis, kad gražuolė Anna Nicole Smith (1967–2007) tekėjo už šio senelio milijardų. Tuo metu jai buvo 26, o jam – 89 metai. Jauna žmonele naftos magnatas džiaugėsi tik metus, mat jis iškeliavo anapilin.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką