Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 2d. 16:06

Lietuvis verslininkas Ignas Jurkonis kartu su Holivudo aktoriumi Ianu Zieringu JAV prisideda prie kovos su koronavirusu

Ignas Jurkonis ir Ianas Zieringas
Asmeninio albumo nuotr. / Ignas Jurkonis ir Ianas Zieringas

Koronaviruso pandemijos krizė palietė visą pasaulį, o tam, kad jos padariniai būtų kuo mažesni, atsakingos įmonės ėmėsi iniciatyvos ir jautriausiems sektoriams ištiesė pagalbos ranką. Viena problemų – išaugęs medicininių priemonių poreikis ligoninėse, todėl ypač svarbu užtikrinti, kad nenutrūktų pristatymo grandinė ir siuntos šias įstaigas pasiektų laiku.

Reaguodama į tai, verslininko Igno Jurkonio vadovaujama Lietuvos – Amerikos logistikos įmonė „Unlimited Carrier“ skyrė dalį savo vilkikų, kurie neatlygintinai JAV tiekia medicinos priemones tiems, kuriems šiuo metu jų labiausiai trūksta, o būrys specialistų iš Lietuvos užtikrina sklandų šių priemonių planavimą ir transportavimą. Šią verslininko iniciatyvą itin palaiko ir ją garsindamas prisideda verslininko draugas, garsus Holivudo aktorius Ianas Zieringas.

Šiuo metu pasaulis daro viską, kad pažabotų koronaviruso plitimą, o padariniai tiek žmonių sveikatai, tiek pasaulio ekonomikai būtų kuo mažesni. Su dideliu iššūkiu susiduria sveikatos apsaugos sistema – šimtams tūkstančių žmonių reikia skubios medicinos pagalbos, tačiau daugelyje šalių ligoninės nebuvo pasiruošusios – jau dabar trūksta lovų, nepakanka gyvybiškai svarbių atsargų gydyti infekuotiesiems bei apsaugos priemonių, kurios apsaugotų tiek pacientus, tiek gydytojus nuo didesnio viruso plitimo.

„Unlimited Carrier“ nuotr./„Unlimited Carrier“ vilkikai kovai su koronavirusu
„Unlimited Carrier“ nuotr./„Unlimited Carrier“ vilkikai kovai su koronavirusu

Tapo akivaizdu, kad COVID-19 virusas plinta daug greičiau nei gripas, pacientų antplūdis gydymo įstaigose didžiulis, todėl baiminamasi, kad ir ateityje ligoninės negebės suteikti pagalbos visiems užsikrėtusiems. Net jeigu apsaugos priemonių būtų pakankamai, susiduriama su kita problema – tiekimu.

Gyvybiškai būtinų vaistų, įrangos ir apsaugos priemonių tiekimas ligoninėms šiuo metu išgyvena didelius iššūkius. Gydymo įstaigos tiesiogiai priklauso nuo atsargų tiekimo, o bet kokie, net minimalūs logistikos sutrikimai, gali sukelti sunkių padarinių, todėl tokiu laikotarpiu būtina laikytis išvien.

Reaguodama į susiklosčiusią situaciją, Amerikos lietuvių JAV įkurta logistikos įmonė „Unlimited Carrier“ nusprendė padėti ligoninėms ir kitoms įstaigoms, kurioms šiuo metu trūksta medicinos atsargų. Dalis įmonės vilkikų JAV nuo kovo 24 dienos neatlygintinai gabena įvairias medicinos priemones tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Šio darbo efektyvumą užtikrina ir prižiūri specialistai iš Lietuvos – patyrę profesionalai Kaune ir Vilniuje įsikūrusiuose „Unlimited Carrier“ biuruose strategiškai planuoja krovinių maršrutus, kad būtiniausios priemonės laiku pasiektų kuo daugiau įstaigų.

„Unlimited Carrier“ akcininko Edvino Balčiūno teigimu, susitelkimas koronaviruso pandemijos metu yra svarbiausias veiksnys, siekiant kovoti su virusu: „Džiaugiamės, kad mūsų įmonė gali prisidėti prie būtiniausių atsargų aprūpinimo ir tikimės, kad ši pagalba padės medicinos įstaigoms išvengti logistinių sunkumų. Taip pat norime paraginti ir kitas įmones būti atsakingomis – visi, kurie galite įvairiais būdais prisidėti prie kovos su koronavirusu, nelaukite. Tik būdami išvien mes pažabosime šią krizę ir viskas daug greičiau stos į savas vietas“.

„Unlimited Carrier“ nuotr./„Unlimited Carrier“ vilkikas kovai su koronavirusu
„Unlimited Carrier“ nuotr./„Unlimited Carrier“ vilkikas kovai su koronavirusu

Šią iniciatyvą palaiko ir Holivudo aktorius Ianas Zieringas, kuris sveikina įmonės sprendimą bandant sumažinti koronaviruso protrūkio poveikį ir prisideda skleisdamas šią žinią tarp garsių aktorių, verslininkų bei visuomenės veikėjų.

„Sunku nusakyti žodžiais, kaip mums svarbu tai, ką jūs darote. Dar visai neseniai pramogų pasaulio žvaigždės ir sportininkai susižerdavo visa dėmėsį, tačiau išplitus koronavirusui juos pakeitėte jūs. Jūsų pasiaukojimas yra nepaprastas ir kai tiek daug žmonių nelaimės akivaizdoje išsigąsta, jūs išliekate drąsūs ir tvirti. Ir nors jūs nepamatysite žmonių, kuriuos gelbėjate, įsivaizduokite momentą, kai jie pasveiksta ir grįžta namo į savo mylinčias šeimas. Žinokite, kad jie nebūtų pasveikę be tokių drąsių, kietų ir atsakingų žmonių kaip jūs. Aš nuoširdžiai dėkingas jums, vairuotojai, ir visiems „Unlimited Carrier“ darbuotojams – jeigu tik mokėčiau vairuoti vilkiką, dabar dirbčiau kartu su jumis. Linkiu laimingos ir sveikos ateities mums visiems“, – įmonės darbuotojams sveikinimo žodžius siuntė I.Zieringas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką