Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 10d. 17:10

M.Douglasas neigia kaltinimus dėl nederamo elgesio prieš 32 metus: „Aš ne seksualinis grobuonis“

Michaelas Douglasas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Michaelas Douglasas

Dviejų „Oskarų“ laureato Michaelo Douglaso pavardė atsidūrė Holivudą krečiančio sekso skandalo akiratyje – viena moteris apkaltino aktorių nederamu seksualiniu elgesiu jos akivaizdoje. Tačiau Michaelas Douglasas su jam mestais kaltinimais kategoriškai nesutinka ir bando apginti savo gerą vardą – sako nesąs seksualinis grobuonis.

Su 73-ejų aktoriumi praėjusių metų pabaidoje susisiekė „The Hollywood Reporter“ žurnalistas, iš kurio jis sužinojo, kad yra rengiama publikacija apie jo buvusios darbuotojos jam metamus kaltinimus dėl nederamo jo seksualinio elgesio. Michaelas Douglasas kaltinamas masturbavęsis savo darbuotojos akivaizdoje – tariamas incidentas įvyko prieš daugiau nei 30 metų.

Sužinojęs, kad atsidūrė naujai bręstančio sekso skandalo epicentre, Michaelas Douglasas priėmė sprendimą užbėgti įvykiams už akių – davė interviu leidiniui „Deadline“, kuriame neigė esantis seksualinis grobuonis ir jam metamus kaltinimus pavadino visišku melu.

„Gavau žinutę iš savo advokato, kad „The Hollywood Reporter“ nori rašyti istoriją apie darbuotoją, kuri man dirbo maždaug prieš 32 metus, – savo interviu sakė Michaelas Douglasas. – Ji tvirtina, kad, pirma, aš naudojau spalvingą leksiką jos akivaizdoje – ne adresuotą jai, bet apskritai. Antra, ji tvirtina, kad jos akivaizdoje kalbėdamas telefonu aš su savo draugais kalbėjausi vulgariai – per privačius pokalbius. Galiausiai aš ją atleidau, dėl darbo, kurį ji dirbo, bet trečia – ji tvirtina, kad aš išstūmiau ją iš šitos industrijos ir užkirtau kelią gauti kitų darbų. Ir galiausiai ketvirta – ji tvirtina, kad aš masturbavausi jos akivaizdoje.“

Michaelas Douglasas tvirtina, kad paskutinis faktas apie masturbaciją – „visiškas melas ir fabrikacija – tame nėra jokios tiesos“.

Aktorius taip pat sakė, kad su juo susisiekęs žurnalistas jį informavo, jog toji moteris patvirtino niekada nebuvusi Michaelo Douglaso liesta, arba, jos žodžiais tariant, „prie jos nebuvo priekabiauta“, tad jis apskritai nesuprantantis dėl ko bandoma sukurti sensacingą istoriją.

„Scanpix“/AP nuotr./Michaelas Douglasas
„Scanpix“/AP nuotr./Michaelas Douglasas

„Palaikau moterų judėjimą – mano motina buvo aktorė, aš pats esu vedęs aktorę ir šį judėjimą palaikau iš visos širdies. Buvau priverstas atsigręžti į praeitį. Mano kompanijoje per daugelį metų vadovaujamose pareigose dirbo per 20 moterų. Daugiau kaip 20 prodiuserių, su kuriomis dirbau filmuose, buvo moterys. Net neminint visų aktorių, su kuriomis teko dirbti, ir šimtų kitų darbuotojų. Kaip nutiko, kad aš, šioje industrijoje esantis 50 metų, turiu reikalų su prieš 32 metus man dirbusia darbuotoja, kuri galbūt jaučia pagiežą dėl to, kad ją atleidau, ir per visą tą laiką nieko apie ją negirdėjau“, – jam metamais kaltinimais stebėjosi aktorius.

Jis taip pat sakė nusprendęs duoti šį interviu dėl to, kad galėtų apginti savo vardą, mat jo vaikai baiminasi, jog jų tėvui gali būti prilipdyta seksualinio grobuonio etiketė.

„Tai nepaprastai skausminga. Aš neturiu paslėpęs spintoje jokių skeletų ir nėra nieko, kas galėtų pasirodyti ir pasakyti ką nors panašaus. Skausmingiausia viso to dalis yra tai, kad tu apie tai turi pasikalbėti su savo žmona ir vaikais. Mano vaikus tai labai nuliūdino – jie eina į mokyklą bijodami, kad pasirodys straipsnis apie mane, kaip seksualinį priekabiautoją. Jie išsigandę ir jiems labai nepatogu“, – sakė jis.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones su vaikais Carys ir Dylanu
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones su vaikais Carys ir Dylanu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

00:46
01:50
04:41

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką