Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 23d. 13:53

M.McConaughey atskleidė paauglystėje patyręs seksualinę prievartą, bet auka savęs nelaikantis

Aktorius Matthew McConaughey
Vida Press nuotr. / Aktorius Matthew McConaughey

Naujuose savo memuaruose „Greenlights“ aktorius Matthew McConaughey (50 m.) atskleidė, jog paauglystėje jis ne kartą tapo seksualinės prievartos auka, rašo „Variety“.

Jau užsienio knygynų lentynose nutūpusioje knygoje M.McConaughey savo istoriją pasakoja per akimirkas, kurias jis nuspalvina žalia, geltona ir raudona spalvomis – tai įvykiai, kurių dėka jis tobulėjo, padarė pertrauką ar sustojo. „Oskaro“ laureatas taip pat detaliau nupasakoja, kokias pamokas jų dėka išmoko ir kaip jam pavyko judėti į priekį.

Memuarų pradžioje aktorius pasidalijo keliais faktais apie save, padėsiančius pamatus visai knygai. Tarp jų ir M.McConaughey prisipažinimas apie patirtą seksualinę prievartą.

Holivudo žvaigždė atskleidė, kad pirmas jo kartas įvyko be jo pritarimo ir kad seksu užsiėmė, nes buvo šantažuojamas.

„Buvau šantažuojamas užsiimti seksu pirmą kartą, kai man buvo 15-ka, – rašė jis. – Buvau įsitikinęs, kad už priešvedybinį seksą keliausiu į pragarą. Šiandien esu tikras, jog taip nebus.“

M.McConaughey taip pat atskleidė, jog buvo „tvirkintas vyro, kai (jam) buvo 18-ka, kuomet be sąmonės gulėjo autobusiuko gale“.

Nors daugiau detalių apie šią nemalonią patirtį žinomas vyras neatskleidė, M.McConaughey patikino savęs auka šiose situacijose nelaikantis.

„Niekada nesijaučiau kaip auka. Turiu daug įrodymų, kad pasaulis susimokė dėl mano laimės“, – tęsė jis.

Memuaruose M.McConaughey taip pat aprašė savo tėvų sudėtingus santykius, santuoką su Camila Alves ir pasidalijo asmenine filosofija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kada garsūs žmonės prarado nekaltybę: atviri prisipažinimai iš pirmų lūpų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką