Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 01, 15:00

M.Obama papasakojo apie suaugusias dukras: „Turi vaikinus, yra nuostabios moterys“

Buvusio JAV prezidento Baracko Obamos ir buvusios pirmosios ponios Michelle dukros Malia ir Sasha jau užaugo. Prieš kelerius metus palikusios tėvų namus, merginos pradėjo savarankišką gyvenimą. Dabar M.Obama pagaliau papasakojo, kaip joms sekasi.
Michelle ir Barackas Obamos su dukromis Sasha ir Malia
Michelle ir Barackas Obamos su dukromis Sasha ir Malia / Asmeninio albumo nuotr.

Antradienį laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ buvusi pirmoji JAV ponia Michelle Obama papasakojo, kaip laikosi savarankišką gyvenimą pradėjusios dukros Malia (23) ir Sasha (20).

Ji laidos vedėjai Ellen DeGeneres patvirtino, kad 2020-ųjų kovo mėnesį, prasidėjus koronaviruso pandemijai, dukros gyveno kartu su tėvais. Buvusi pirmoji ponia pridūrė, kad ji ir jos 60-metis vyras Barackas Obama buvo dėkingi už netikėtai atsiradusį papildomą šeimos laiką.

„Jas turėti šalia buvo ypatingai malonu. Tas trupinėlis laiko. Būti su jomis suaugusiomis – smagu! Aš jas myliu bet kurio amžiaus“, – jausmais dalijosi ji.

M.Obama sakė, kad koledže studijuojanti Sasha ir Malia ne tik „gerai sugyvena“, bet apskritai yra „tiesiog nuostabios jaunos moterys“.

Malia ir Sasha buvo atitinkamai 10-ies ir 8-erių, kai jų tėvas B.Obama 2008-aisiais buvo išrinktas JAV prezidentu.

Laidos vedėja E.DeGeneres tvirtino sunkiai galinti patikėti, kad abi Obamų dukterys jau suaugusios. Ji prisiminė pirmąjį Malios ir Sashos apsilankymą jos šou 2008 m. – ten mergaitės norėjo susipažinti su grupės „Jonas Brothers“ nariais.

„Jos mylėjo „Jonas Brothers“. Dabar į namus parsiveda suaugusius vyrus“, – apie pilnametes dukras juokavo M.Obama. – „Anksčiau joms rūpėjo tik popmuzikos grupės. Dabar jos turi vaikinus ir tikrą gyvenimą“.

B.Obamai 2017 m. sausį baigus antrąją prezidento kadenciją, Obamų šeima grįžo į privatų gyvenimą. Michelle teigė, kad jiedu su vyru siekė kaip įmanoma geriau paruošti dukras šiam perėjimui ir tai pasiteisino.

„Klausiausi, ką kalbėjo mano mama, kai mus augino. Ji sakydavo: „Aš auginu ne kūdikius, o tikrus žmones, kurie gyvens šiame pasaulyje“. Šios minties laikiausi ir augindama savo dukras.

Žinojau, kad jos ne visada gyvens Baltųjų rūmų burbule, todėl jos turėjo išmokti pasikloti lovas, vairuoti, būti užjaučiančiais, nepriklausomais, atsakingais žmonėmis. Manau, kad dėl to jos ir yra nuostabios jaunos moterys“, – džiaugėsi išdidi mama.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Michelle ir Barackas Obamos su dukra
AFP/„Scanpix“ nuotr./Michelle ir Barackas Obamos su dukra

Primename, kad 2019-ųjų rudenį Obamų jaunesnioji dukra Sasha pradėjo studijuoti Mičigano universitete. M.Obama tuo metu kalbėjo, kad pirmieji mėnesiai, kai Sasha paliko namus, buvo tikrai nelengvi.

„Dabar mes labai laukiame susitikimų. Skaičiuojame, kurį savaitgalį mums pavyks susitikti, žinome, kada Sasha grįš namo atostogų metu. Akimirkos, kurias praleidžiame kartu, yra labai ypatingos„, – kalbėjo buvusi pirmoji šalies ponia.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Michelle ir Baracko Obamų dukros Sasha ir Malia
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Michelle ir Baracko Obamų dukros Sasha ir Malia

Po pusmečio interviu „People“ ji papasakojo apie jautrų atsisveikinimą, ilgesį ir pirmuosius neįprastus mėnesius tik dviese su vyru.

„Laikas bėga taip greitai. Kaip ir per pastaruosius dešimt metų, šįsyk norėjome, kad viskas būtų kiek įmanoma įprasčiau“, – prisiminė mama. Įtakingi tėvai neprašė jokių privilegijų, patys padėjo Sashai išpakuoti daiktus ir įsikurti bendrabutyje, kad jaustųsi kaip namie. Ir – kaip ir paprasti mirtingieji – pasiilgsta dukrų. Bet, remdamasi savo patirtimi, Michelle įsitikinusi, kad laisvė rasti savo kelią – vienas svarbiausių dalykų, kuriuos tėvai gali suteikti vaikams. Pačios Michelle mama jai ir broliui visada leido turėti savo nuomonę, klysti ir suprasti, ko išties nori.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Michelle ir Barackas Obamos su dukromis Sasha ir Malia
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Michelle ir Barackas Obamos su dukromis Sasha ir Malia

To paties ji visada linkėjo ir savo vaikams, nors kai esi garsiausias paauglys pasaulyje, nelengva gyventi taip, kaip dauguma vaikų, nes kiekvieną dieną tave stebi daugybė žmonių, ir nėra laiko pabūti pačiu savimi. Nors tėvai stengėsi sukurti kuo sveikesnę aplinką ir apsaugoti mergaites nuo prezidento dukterų statuso šešėlio, pasak mamos, Sashai ir Maliai buvo sunku nemačiomis susirasti pirmąjį draugą, pirmą kartą pasibučiuoti su vaikinu ar net slapta surūkyti pirmąją cigaretę. Dar vienas neįprastas dalykas – galima sakyti, kad mergaitės užaugo Baltuosiuose rūmuose (šeima juos paliko 2017 metais). Ir iš esmės neturi vaikystės namų, į kuriuos galėtų grįžti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką