Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 29d. 12:32

M.Jacksonas buvo gyvas skeletas

Michaelas Jacksonas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Michaelas Jacksonas

Pirmadienį britų laikraštis „The Sun“ paskelbė šokiruojamų faktų apie itin prastą superžvaigždės Michaelo Jacksono būseną paskutinėmis gyvenimo dienomis.

Pasak britų žurnalistų, iš nutekėjusios informacijos apie atliktą poplegendos skrodimą paaiškėjo šiurpi realybė. M.Jacksonas prieš mirtį buvo gyvas skeletas – jis beveik nevalgė, o skrandyje rasta tik tablečių.

Jo klubai, šlaunys ir pečiai buvo išvagoti adatų dūrių – manoma, kad atlikėjo odą suvarpė daugybę metų leistos itin stiprių nuskausminamųjų injekcijos. Ant kūno matyti ir maždaug 13-os M.Jacksonui atliktų kosmetinių kūno operacijų palikimas – daugybė chirurginių randų.

Ekspertai išsiaiškino pribloškiamų įrodymų apie labai prastą poplegendos fizinę būklę. Tyrimas parodė, kad 1,77 m ūgio M.Jacksonas, kadaise galėjęs pasigirti atletišku kūnu, buvo visiškai nualintas ir svėrė mažiau nei 51 kilogramą. Manoma, kad anoreksiku tapęs atlikėjas valgydavo labai nedaug ir vos vieną kartą per dieną.

Patologai rado visiškai tuščią žvaigždės skrandį, kuriame tebuvo pusiau ištirpusių tablečių, kurias jis, manoma, išgėrė prieš lemtingą nuskausminamųjų injekciją, nuo kurios ir sustojo širdis.

Kitas šokiruojamas faktas – dainininkas praktiškai neturėjo plaukų. Prieš mirtį, kaip ir visuomet, jis dėvėjo peruką. Gydytojai konstatavo, kad iš tikrųjų poplegendos skalpą dengė vos matomi plaukeliai. Galvos oda virš kairės ausies buvo randuota ir plika. Manoma, kad tai 1984-aisiais įvykusio incidento, kai M.Jacksono plaukai užsidegė filmuojanti „Pepsi“ reklamą, rezultatas.

Taip pat išsiaiškinta, kad poplegendai buvo sulaužyti keli šonkauliai, tačiau greičiausiai taip yra dėl mėginimų gaivinti po širdies smūgio. Prie širdies rastos keturios adatų dūrių žymės – M.Jacksono gydytojas, siekdamas jį išgelbėti, akivaizdžiai mėgino leisti adrenaliną.

Per skrodimą taip pat aptikta neaiškiomis aplinkybėmis atsiradusių nubrozdinimų ant kelių ir blauzdų, taip pat įdrėskimų ant nugaros. Veikiausiai kurį laiką iki mirties jis buvo pargriuvęs. Visas popkaraliaus veidas buvo nusėtas randais, o klaikiausiai atrodė nosis, praktiškai praradusi savo formą.

„Michaelo šeima ir gerbėjai bus apimti siaubo ir pritrenkti, kai sužinos, kokia tragiška buvo jo būklė, – sakė apie skrodimo rezultatus informuotas šaltinis. –  Iš jo buvo likę oda ir kaulai, plaukai iškrito, jis valgė tik vaistus. Gydytojai ir prižiūrėtojai tiesiog ramiai žiūrėjo metų metus, kaip jis save naikino. Kažkas turės prisiimti kaltę.“

Asmeninis M.Jacksono širdies gydytojas Conradas Murray, kaip manoma, atlikėjui suleido lemtingą nuskausminamųjų vaistų „Demerol“ dozę. Jo mėginimai gaivinti žvaigždę sukėlė rimtų abejonių. Mediko kompetencija suabejota, nes jis pradėjo gaivinti M.Jacksoną, kai šis be sąmonės gulėjo ant lovos, o pirmosios pagalbos pagrinduose nurodoma, jog pacientas privalo gulėti veidu į viršų ant kieto paviršiaus. Ekspertai išreiškė nuostabą, kad profesionalus kardiologas galėjo leisti sau padaryti tokią klaidą, švaistydamas brangias minutes.

Antrasis, nepriklausomas atlikėjo šeimos pareikalautas skrodimas buvo atliktas šeštadienį. Šeimos draugas žurnalistams sakė, kad M.Jacksono artimieji turi daug įtarimų ir nuogąstavimų dėl mirties priežasties.

Gydytojas C.Murray buvo pasamdytas vos 11 dienų prieš M.Jacksono mirtį. Kai kurie šaltiniai praneša, kad šeima ruošė ieškinį kardiologui. Anksčiau skelbta, kad širdies gydytojas yra tik liudininkas, bet ne įtariamasis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką