Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 2d. 21:01

Maksimas Galkinas papasakojo, kodėl jis susituokė su Ala Pugačiova

Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino vestuvių akimirka
Kadras iš „YouTube“ / Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino vestuvių akimirka

Pirmąjį povestuvinį interviu televizijos laidų vedėjas ir humoristas Maksimas Galkinas davė Rusijos leidiniui „Sobesednik“. Pokalbio metu naujasis dainininkės Alos Pugačiovos vyras tikino esąs laimingas dėl savo naujojo statuso.

M.Galkinas prisipažino, kad jiedu su Ala Pugačiova anksčiau daugybę kartų kalbėjosi apie vestuves, tačiau visada nuspręsdavo, kad jiems ir taip gerai, kad juodu yra tikra šeima ir be antspaudų pasuose.

„Pirmiausia, mes susituokėme, žinoma, dėl savęs, – sakė M.Galkinas. – Nors mums ir be santuokos įregistravimo buvo labai gerai. Mes jau daugelį metų gyvename vienoje šeimoje, po vienu stogu. Tačiau santuoka – rimtas žingsnis. Kai tik aš apsisprendžiau dėl jo, pasipiršau Alai Pugačiovai. Ir ji sutiko. Mano manymu, pragyvenome labiau nei pakankamą laiko atkarpą, kad pasitikrintume savo jausmus.“

„Antra, mes surengėme vestuves, pačią šventę, draugams, patiems artimiausiems – tiems, kurie džiaugiasi dėl mūsų. Mūsų pasveikinti atvyko mano brolis su žmona, Kristina Orbakaitė su vyru, Alos anūkai... Ir trečia – taip, vestuvėmis mes norėjome padėti tašką visiems gandams ir apkalboms“, – sakė M.Galkinas.

Į klausimą ar pasijuto kitaip po to, kai pase atsirado santuokos registracijos antspaudas, M.Galkinas atsakė: „Žinoma, ne.“ 35 metų humoristas tvirtina esąs labai atsakingas ir jaučiasi daug pasiekęs: padarė karjerą, pastatė namą, užkariavo įtakingiausią šalies moterį.

„Viskas yra taip, kaip buvo. Tikriausiai, santuoka tik priverčia būti dar atsakingesniu... Nors aš ir taip jaučiuosi atsakingas – už tuos, kuriuos myliu ir kurie myli mane“, – prisipažino M.Galkinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką