Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 10d. 22:40

Mattas Damonas teigia galįs sukurti savo filmą apie Džeisoną Borną

Mattas Damonas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Mattas Damonas.
Keista, kad atsisakęs vaidinti Džeisoną Borną jau ketvirtajame filme, aktorius Mattas Damonas įsiuto. Tiesa, Holivudo žvaigždė paaiškino pykčio priežastis – esą jam niekas nesakė, kad jam atsisakius vaidinti, filmas bus kuriamas be jo žinios.

„Internete perskaičiau, kad kino studija „Universal“ su režisieriumi Tony Gilroy darys kitą filmą apie Džeisoną Borną. Manęs jame nebus. Tačiau niekas nepasakė, kad tas filmas bus. Niekas man net nepaskambino. Galbūt kiti mano, kad gaunu informaciją „iš vidaus“, bet patys matote, kokioje vietoje jiems esu“, – žurnalui guodėsi M.Damonas.

Aktorius patikino, kad labai norėtų suvaidinti filmuose apie Džeisoną Borną, tačiau nėra tikras, kad norėtų dirbti su kino kompanija „Universal“. „Aš vėl filmuočiausi su ankstesnių filmų apie Džeisoną Borną režisieriumi Paulu Greengrassu. Beje, „Universal“ nėra šio veikėjo – Džeisono Borno – savininkai. Taigi teoriškai galėčiau tiesiog nueiti pas konkurentus „Warner Bros.“, o „Universal“ apie tai galės pasiskaityti internete, kaip kad teko man“, – įtūžio neslėpė M.Damonas.

Tiesa, nors ir buvo nusivylęs dėl to, kad nesužinojo apie naujojo filmo kūrimą, M.Damonas pasidžiaugė, kad naujojoje kino juostoje nebus veikėjo Džeisono Borno.

Kad aktorius M.Damonas nebevaidins pagrindinio personažo būsimame filme apie Borną, Holivudo scenaristas ir režisierius Tony Gilroy patvirtino dar spalį. M.Damonas vaidino slaptąjį agentą Džeisoną Borną trijuose pirmuose filmuose, tačiau vėliau pasklido gandas, kad aktorius traukiasi iš šio projekto, kai jį paliko režisierius Paulas Greengrassas. Aktorius tvirtino negrįšiantis, jei naują filmą režisuos ne jo draugas.

Filmo „Maiklo Kleitono sukurta tiesa“ kūrėjas T.Gilroy, parašęs scenarijus trims pirmoms dalims apie Borną, buvo nusamdytas, kad užimtų P.Greengrasso vietą. T.Gilroy anksčiau tinklalapiui „Hollywood Elsewhere“ yra sakęs apie būsimą kino juostą: „Tai nebus nauja pradžia, vaidmenų perskirstymas arba priešistorė. Niekas nepakeis Matto Damono. Bus visiškai naujas personažas, visiškai naujas skyrius... Šis projektas visiškai savarankiškas.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką