Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 11d. 10:41

Meghan Markle karališkosios šeimos išvykoje atsipalaidavo: pademonstravo kalifornietiškas šaknis

Karališkosios šeimos išvyka
„Scanpix“ nuotr. / Karališkosios šeimos išvyka

Labdaringos princų Harry ir Williamo polo varžybos pavirto į šeimyninę išvyką. Tai buvo pirma vieša mažylio Archie žaidimų diena su pusbroliais ir pussesere. Išvykos metu Meghan Markle pademonstravo kalifornietišką stilių, kuris atitraukė dėmesį nuo karališkųjų pareigų ir leido pasinerti į kasdienį gyvenimą.

Nepaisant to, kad Meghan Markle nuolatos akylai stebi karališkosios šeimos nariai, kurie nepamiršta priminti tam tikrų taisyklių, moteris visiškai atsipalaidavo karališkosios šeimos išvykoje. Trečiadienį kartu su mažyliu Archie jie palaikė savo vyrą Harry ir princą Williamą labdaringų polo varžybų metu.

„Scanpix“ nuotr./Princas Harry su Meghan Markle ir mažyliu Archie
„Scanpix“ nuotr./Princas Harry su Meghan Markle ir mažyliu Archie

Moteris atrodė atsipalaidavusi, buvo pasipuošusi aviatoriaus stiliaus akiniais ir chaki spalvos suknele. Rankose ji sūpavo vos dviejų mėnesių Archie.

Tiesa, princas Williamas taip pat neliūdėjo, nes jo užnugarį palaikė žmona Kate Middleton su trimis vaikais: princu George'u, princese Charlotte, princu Louisu.

„Scanpix“ nuotr./Kate Middleton su princais George'u, Louisu ir princese Charlotte
„Scanpix“ nuotr./Kate Middleton su princais George'u, Louisu ir princese Charlotte

Labdaringų polo varžybų tikslas surinkti pakankamai lėšų organizacijoms, kurias remia karališkosios šeimos broliai – princai Williamas ir Harry. Beje, varžybos tapo pirmąja karališkosios šeimos vaikų vieša žaidimų diena.

Nuotraukose akį traukė vasariška K.Middleton gėlėta suknelė. Moteris atrodė žavingai, kai rankose laikė naujagimį Louisą, o šalia ant žolės išdykavo trys jos vaikai.

„Scanpix“ nuotr./Kate Middleton su princu Louisu
„Scanpix“ nuotr./Kate Middleton su princu Louisu

15min primena, kad liepos 6 d. Archie krikštynos vyko Vindzoro pilies koplyčioje. Tiesa, šioje vietoje buvo pakrikštytas ne vienas karališkosios šeimos narys. Joje krikštą priėmė ir pats mažylio tėtis princas Harry, kuris toje pačioje vietoje 2018 m. gegužę vedė amerikiečių aktorę Meghan Markle.

Princo Harry ir Meghan Markle sūnaus krikštynoms naudotas ypatingas sidabro indas švęstam vandeniui – jį pagaminti užsakė karalienė Victoria ir princas Albertas gimus jų pirmagimei dukrai. Pirmą kartą šis indas panaudotas 1841 metais ir nuo tada jis yra neatsiejama visų karališkų krikštynų dalis.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką