Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 09 17, 11:04

Melas Gibsonas už 30 mln. dolerių parduoda vilą Kosta Rikoje: apžiūrėkite šį rojaus kampelį

Holivudo veteranas Melas Gibsonas (61 m.) už labai apvalią sumą, 30 mln. JAV dolerių, parduoda savo vilą rojaus kampelyje Kosta Rikoje.
Melas Gibsonas parduoda vilą Kosta Rikoje
Melas Gibsonas parduoda vilą Kosta Rikoje / 15min montažas / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.

NORITE SUŽINOTI, KAIP GYVENA KITOS ŽVAIGŽDĖS? DAUGIAU GARSENYBIŲ NAMŲ APŽIŪRĖTI GALITE PASPAUDĘ ČIA!

162 hektarų nuosavybėje yra trys vilos ant kalvos, bendrai turinčios 11 miegamųjų, privačios džiunglės bei 3,2 km privataus paplūdimio ruožas.

Kiekviena iš trijų vilų turi pilnai įrengtas virtuves ir po kelis miegamuosius, o prie pagrindinio namo yra baseinas su poilsio zona. Didžiausioje iš trijų vilų yra septyni miegamieji ir aštuoni vonios kambariai bei veranda.

Šią vietą Melas Gibsonas atrado ieškodamas lokacijų savo filmui „Apokalipto“ (2006 m.). Nors galiausiai ši juosta buvo filmuojama Meksikoje, tačiau Kosta Rikoje atrasta nuošali vila, sužavėjusi Melą Gibsoną, greitai tapo jo nuosavybe.

Kurį laiką pasidžiaugęs privačiu rojaus kampeliu Kosta Rikoje, aktorius ir režisierius 2010-aisiais nutarė šią nuosavybę parduoti – tikėjosi gauti 35 mln. JAV dolerių, tačiau pirkėjo taip ir neatsirado. Po ketverių metų Melas Gibsonas dar kartą pabandė vilą parduoti, šįkart už mažesnę kainą – 29,8 mln. JAV dolerių. Pirkėjo ir vėl neatsirado – vilą Kosta Rikoje šiuo metu bandoma parduoti iš trečio karto.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką