Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Menininkas Sebastianas Errazurizas batų kolekcijoje atskleidė intymias detales apie savo 12 meilužių

Sebastianas Errazurizas sukūrė batelius buvusioms mylimosioms
Asmeninio albumo nuotr. / Sebastianas Errazurizas sukūrė batelius buvusioms mylimosioms
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Čilėje gimęs, tačiau Niujorke gyvenantis menininkas Sebastianas Errazurizas nutarė viešai papasakoti apie savo intymią patirtį su dvylika jo gyvenimą paįvairinusių meilužių. Tam jis pasitelkė meną: 12-os meilužių charakterius ir santykius su jomis atspindėjo sukurdamas ekstravagantiškų batelių kolekciją – kiekvienai buvusiai mylimajai priskyrė po porą. Šių batelių fotografijomis jis specialiai dalijasi su Žmonės.lt skaitytojais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„12 Shoes for 12 Lovers“ (liet. „12 batelių 12-ai meilužių“) – taip batelių kolekciją pavadino S.Errazurizas. 

Kiekvienai itin neįprasto dizaino aukštakulnių porai vardą jis kūrė stengdamasis atspindėti buvusių meilužių charakterius ir romanų su jomis ypatybes: „Ledo karalienė Sophie“, „Medus Nataša“, „Verk, mažute Alexandra“, „Širdžių daužytoja Laura“, „Karšta kalė Caroline“, „Skaisčioji Anna“, „Valdingoji Rachel“ ir panašiai. 

Šalia batelių nuotraukų S.Errazurizas pateikia ir trumpus, tačiau įsimintinus kiekvienos jo gyvenimo moters aprašymus: vieni jų atrodo gražūs ir romantiški, o kiti pribloškia pikantiškomis detalėmis. 

meetsebastian.com nuotr./Sebastianas Errazurizas
meetsebastian.com nuotr./Sebastianas Errazurizas

„Mylėtis su Rachel visada būdavo keista. Niekada nežinojau, kada valdžią lovoje perleisti jai, o kada pasiimti sau. Tai buvo tarsi žaidimas su bomba, kuri bet kurią akimirką galėjo sprogti“, – prie „Valdingosios Rachel“ batelių poros užrašė menininkas. 

„Alisa žinojo, kad kartu su ja būsiu ilgiau, nei iki šiol buvau su kitomis. Ji taip pat žinojo, kad tikrai išsiskirsime, nors aš visad norėjau tikėti priešingai. Nė vienas iš mūsų nežinojo, kad tai truks tiek daug kartų trumpiau. Aš mylėjau ją labai smarkiai. Visada mylėsiu“, – rašė prie „Uolos Alice“. 

„Kai mes baigėme aistringai mylėtis, paklausiau Annos: „Ach, gerai, tiesa?“ Ji atsuko dušo vandenį ir skeptiškai atsakė: „Ech, taip, nežinau, pirmas kartas.“ Beveik galėčiau prisiekti, kad girdėjau ją besimeldžiančią Mergelei Marijai. Kai paskutinįsyk apie ją girdėjau Francisko sakė man, kad ji ketino tapti vienuole. Neabejoju, kad susimoviau, bet vienuolė? Tai jau drastiška“, – rašė prie „Skaistuolės Annos“.

Pasakodamas apie „12 Shoes for 12 Lovers“ batelių kolekciją S.Errazurizas tikino, jog beveik visos buvusios jo mylimosios neprieštaravo dėl tokio jo atviravimo. Vis dėlto su keliomis problemų iškilo: „Buvo pora merginų, apie kurias galvodamas tiesiog žinojau, kad kils problemų. Viena turi vyrą, o kita – vaikiną, abu jie galėtų būti nepatenkinti. Tačiau moterų vardai mano istorijose yra pakeisti, o jų veidai niekur nerodomi“, – sakė menininkas. 

Kurdamas šiuos batelius S.Errazurizas bendradarbiavo su batus siuvančia įmone „Melissa“ – ji pasaulyje žinoma dėl bendradarbiavimo su tokiais žinomais dizaineriais kaip Vivienne Westwood ir Karlu Lagerfeldu. Nors kai kurie bateliai ir neatrodo patogūs, menininkas neabejoja, kad dalis merginų ir moterų nedvejodamos ryžtųsi juos apsiauti. 

Sebastiano Errazurizo nuotr./„Aukso ieškotoja“ Alison
Sebastiano Errazurizo nuotr./„Aukso ieškotoja“ Alison

Apie S.Errazurizą

Čilėje gimęs menininkas užaugo Londone, Didžiojoje Britanijoje. Vašingtone, JAV, jis mokėsi meno, Edinburge, Škotijoje – kino režisūros, gimtojoje Čilėje, Santiago, įgijo dizainerio išsilavinimą. Mokslus tęsė Niujorko universitete – čia įgijo magistro diplomą vizualaus meno srityje. Šiuo metu S.Errazurizas gyvena ir kuria Niujorke ir reguliariai vyksta į Santiagą, kur taip pat užsiima menais.

2007-aisiais S.Errazurizas „I.D. Magazine“ žurnalo išrinktas vienu įtakingiausiu naujųjų dizainerių pasaulyje. Po trejų metų jis sulaukė „Metų Čilės dizainerio“ titulo. S.Errazurizo vardas puikiai žinomas dizaino pasaulyje.

„Galingas išradingumo, humoro, talento ir dramos kokteilis“, – taip jį apibūdino žurnalas „Vogue“. „Dievinu tai, ką Sebastianas daro su menu ir dizainu“, – sakė Calvinas Kleinas. „Niekad nesuklysta stebindamas žiūrovus“, – atsiliepė „Architect US“.

Sebastiano Errazurizo nuotr./„Karštoji kalė“ Caroline
Sebastiano Errazurizo nuotr./„Karštoji kalė“ Caroline
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką