Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 8d. 06:59

Meryl Streep ir jos vyro daugiau nei 40 metų trunkanti meilės istorija: kodėl apie ją aktorė nekalba?

Meryl Streep su vyru Donu Gummeriu
Vida Press nuotr. / Meryl Streep su vyru Donu Gummeriu

Holivudo aktorė Meryl Streep ne kartą įrodė galinti įkūnyti bet ką, atlikti bet kokį vaidmenį. Už savo darbą ji įvertinta begale prizų ir apdovanojimų, o kino industrijoje sulaukia bene daugiausiai dėmesio, tačiau dar daugiau jo jai reikėtų suteikti dėl kito pasiekimo, apie kurį aktorė kalbėti nėra labai linkusi.

Pasirodo, M.Streep jau daugiau nei keturis dešimtmečius yra laimingai ištekėjusi. Šiais laikais taip ilgai trunkanti santuoka skamba kaip gerokai sunkesnė užduotis nei personažų charakterio savybių perteikimas ekrane, įsikūnijimas į istorines asmenybes ar akcentų mokymasis.

Tačiau, kaip rašoma Eonline.com, M.Streep asmeninio gyvenimo pradžia nebuvo rožėmis klota. Patyrusi skaudžią netektį, moteris beveik netyčia po nelabai malonių įvykių virtinės atsidūrė jai skirtojo glėbyje.

Pirmoji tragiška meilė

Pirmąją simpatiją Johną Cazale’ą M.Streep sutiko kompanijos „Shakespeare in the Park“ spektaklio „Measure for Measure“ atrankoje. Žavus aktorius bandė gauti vieno iš pagrindinių veikėjų vaidmenį, to paties siekė ir Meryl. Atranka J.Cazale’ui buvo sėkminga. Pasisekė vyrui ne tik karjeros srityje, bet ir meilėje. Susižavėjęs sutikta M.Streep, jis, labiausiai žinomas dėl kino juostoje „Krikštatėvis“ atlikto Fredo vaidmens, įsimylėjo Meryl.

Vida Press nuotr./Johnas Cazale'as ir Meryl Streep 1977-aisiais
Vida Press nuotr./Johnas Cazale'as ir Meryl Streep 1977-aisiais

Deja, J.Cazale’as, būdamas 42-ejų, sunkiai susirgo. Kol vėžio centre jam buvo taikomas gydymas, nuo jo nesitraukė Meryl. Tuo metu aktorius taip pat filmavosi juostoje „The Deer Hunter“. Šalia mylimojo M.Streep buvo ir tada, kai 1978-ųjų kovo 12 d. jis mirė praėjus vos kelioms dienoms po filmavimų užbaigimo.

Nauja pradžia – nauja meilė

Sugniuždyta M.Streep Niujorką iškeitė į Kanadą, kur kuriam laikui apsistojo pas draugę. Sugrįžusi į JAV aktorė sužinojo, kad yra išvaroma iš buto, kuriame gyveno su J.Cazale’u. Pasak rašytojo Michaelo Schulmano 2016 metais pristatytos biografijos „Her Again: Becoming Meryl Streep“, padėti išsikraustyti iš buto jai atskubėjo brolis ir jo draugas skulptorius, su kuriuo Meryl bendravo vos keletą kartų ir kuris jai nelabai įsiminė.

Vida Press nuotr./Meryl Streep su vyru Donu Gummeriu
Vida Press nuotr./Meryl Streep su vyru Donu Gummeriu

M.Streep malonus pasirodęs brolio bičiulis pasisiūlė dėžes, kurių jauna aktorė neturėjo kur laikyti, priglausti savo studijoje.

Meryl išvyko į kitą miestą, kur laukė juostos „Senatorius“ filmavimai. Tuo tarpu skulptorius, besiruošiantis išvykti iš šalies, pasiūlė jai apsistoti jo lofte Meryl grįžus iš Niujorko. Apsigyvenusi malonaus vyriškio namuose, moteris jam parašė laišką su keliais buitiniais klausimais. Gavusi atsakymus aktorė nusprendė parašyti dar kartą. Taip Meryl pradėjo bendravimą su skulptoriumi Donu Gummeriu, su kuriuo rugsėjo 30 d. ji atšventė 41-ąsias vestuvių metines.

Išmintingos aktorės įvaizdis

Iš Luisvilio kilęs menininkas jau anksčiau buvo vedęs, bet santuoka su mokyklos laikų meile netruko ilgai. Jo ir Meryl laiškų tonui tapus labiau romantiškam, aktorė nežinojo, ar ji jau yra pasiruošusi užmegzti naujus santykius, tačiau viena bičiulė padrąsino ją tiesiog praleisti su Donu šiek tiek laiko ir pažiūrėti, kas iš to išeis.

O išėjo labai gerai. M.Streep skulptorius taip sužavėjo, kad vos po kelių mėnesių 1978-ųjų rugsėjo 30 d. juodu vyskupas sutuokė aktorės tėvų namų Konektikute sode.

Vida Press nuotr./Meryl Streep su vyru Donu Gummeriu ir dukromis (iš kairės) Grace, Mamie ir Louisa
Vida Press nuotr./Meryl Streep su vyru Donu Gummeriu ir dukromis (iš kairės) Grace, Mamie ir Louisa

Paklausus, kodėl moteris stengiasi viešai nekalbėti apie savo ir vyro santykius, ji teigė nenorinti pasiduoti žinomiems žmonėms daromam spaudimui atverti duris į privatų gyvenimą: „Nemėgstu pontifikuoti. Negaliu to pakęsti, nesu jokia ekspertė.“

Po tokių žodžių M.Streep žmonėms pasirodė labai išmintinga, tad jie norėjo išgirsti kuo daugiau aktorės minčių. Pastaruosius 25 metus moteris nesiliovė davusi interviu, tačiau juose taip niekada plačiau ir nekalbėjo apie savo šeimą – tik apie jai įdomius dalykus ir tai, ką su kitais pasidalyti svarbu. Taip ji išvengė galimų gandų sukeltų nemalonių skandalų.

Žinoma, šeima moteriai rūpi, tačiau apie tai ji viešumoje nediskutuoja dėl labai geros priežasties. „Motinystė, santuoka – tai balanso reikalaujantys dalykai, – 2008-aisiais „Good Housekeeping“ sakė ji. – Ypač tada, kai dirbi pripažinimą suteikiantį darbą. Tai – iššūkis, bet labai geras.“

M.Streep smulkiai nepasakoja ir apie savo vaikų gyvenimus. Paklausus, kodėl taip yra, ji sakė: „Robertas Redfordas mane išmokė, kad vaikai nėra mūsų daiktai. Labai žavėjausi tuo, kaip jis saugojo savo vaikus. Pati to siekiau.“

Meryl su vyru Donu susilaukė keturių vaikų – dukrų Mamie Gummer, Louisos Gummer ir Grace Gummer bei sūnaus Henry Wolfe'o Gummerio.

Neseniai M.Streep tapo močiute. Pirmąjį anūką kovo mėnesį jai padovanojo vyriausia dukra Mamie.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką