TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauja versija apie paskutines M.Jacksono dienas

M.Jacksonas vis dar gyvas milijonų gerbėjų širdyse, o jo šeima atkakliai siekia nubausti visus, galimai prisidėjusius prie popkaraliaus mirties.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / M.Jacksonas vis dar gyvas milijonų gerbėjų širdyse, o jo šeima atkakliai siekia nubausti visus, galimai prisidėjusius prie popkaraliaus mirties.
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiau kaip prieš metus pasaulį palikusio Michaelo Jacksono paskutinės gyvenimo dienos vis dar apgaubtos paslapties šydu. Šįsyk kapstytis praeityje nutarė žurnalas „People“ ir pateikė naują šiurpią popžvaigždės istoriją.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

2009-aisiais, likus vos keturioms savaitėms iki tikra bomba turėjusių tapti „Sugrįžimo“ koncertų, ligotas 50-metis M.Jacksonas dar kartą nepasirodė repeticijoje. Koncerto rengėjai pateikė žvaigždei ultimatumą: „Pakeisk gydytoją, pradėk vartoti naujus vaistus, kurie priverstų tave atlaikyti krūvį, priešingu atveju užtąsysime tave po teismus.“ Ši „griežtos meilės“ dozė, pateikta M.Jacksonui jo paties namuose, aprašoma praėjusią savaitę teismą pasiekusiame ieškinyje. Ieškovai – atlikėjo motina Katherine ir jo vaikai. Teismui pateiktuose dokumentuose M.Jacksonas aprašomas ne kaip atjaunėjęs popkaralius, kurį milijonai gerbėjų pamatė paskutiniame filme „This Is It“, bet kaip suvargęs, prikimštas vaistų 50-metis, vargiai galintis repetuoti, ką jau kalbėti apie dešimtį koncertų.

Pakeisk gydytoją, pradėk vartoti naujus vaistus, kurie priverstų tave atlaikyti krūvį, priešingu atveju užtąsysime tave po teismus.M.Jacksono šeimos nariai nurodo, kad koncerto rengėja agentūra „AEG Live“, norėdama išsaugoti didžiules investicijas ir garantuoti būsimas pajamas, privedė atlikėją prie ankstyvos mirties, mat agentūros specialiai nusamdytas gydytojas Conradas Murray menkai rūpinosi M.Jacksono sveikata. Tačiau „AEG Live“ atstovas atsikirto, kad Los Andželo Aukščiausiajam Teismui pateiktas ieškinys yra „netikslus, nepagrįstas ir nekorektiškas“. „Gydytojas Murray ilgai buvo pono Jacksono asmeninis terapeutas. Agentūra jo nesamdė ir jam nevadovavo“, – sakė agentūros „AEG Live“ atstovas.

Jacksonų šeimos ieškinyje pateikiamas detalus pasakojimas, kaip „AEG Live“ nepaisė kontrakto, buvo aplaidūs, nesąžiningi ir prieš koncertą Londone ėmėsi prieš M.Jacksoną „sunkiosios taktikos“, kai atlikėjas per repeticijas buvo visiškai bejėgis. Nurodoma, kad 2009-ųjų birželio 18-ąją, likus savaitei iki M.Jacksono mirties birželio 25-ąją, atlikėjo namuose apsilankę agentai liepė nebesimatyti su asmeniniu gydytoju Arnoldu Kleinu ir nevartoti jo skiriamų vaistų, nes jie „migdo ir neleidžia repetuoti“.

„Užuot leidę ilsėtis, „AEG Live“ atstovai reikalavo, kad M.Jacksonas atvyktų į kiekvieną repeticiją. Agentūra su Las Vegaso kardiologu C.Murray susisiekė mėnesiu anksčiau, o jo pagrindinė funkcija – pasirūpinti, kad M.Jacksonas eitų laiku miegoti ir atvyktų bei ištvertų kiekvieną repeticiją“, – rašoma ieškinyje.

Užuot leidę jam ilsėtis, „AEG Live“ atstovai reikalavo, kad M.Jacksonas atvyktų į kiekvieną repeticiją.Artimieji dokumentuose tvirtina, kad sveikatai suprastėjus popkaralius buvo tiesiog pripumpuotas įvairių stiprių raminamųjų. Birželio 18-ąją per repeticiją jis esą buvo nepanašus į save. Ir kitą dieną M.Jacksonas buvo nusivylęs, bendravo nerišliai, atrodė apkvaitęs bei nesiorientuojantis aplinkoje. Po savaitgalio, birželio 23-iąją, nors repeticija ir pavyko, dainininkas tirtėjo nuo šalčio, nors salėje buvo šilta. „AEG Live“ žinojo apie suprastėjusią M.Jacksono būklę, tačiau nesiėmė jokių priemonių.

Nurodoma, kad prastai M.Jacksonas atrodė ir birželio 24-ąją, nors, kai kurių kitų šaltinių teigimu, tą dieną jis atrodė žvalus, o ilga repeticija puikiai pasisekė.

Kiek žinoma, M.Jacksonas namo grįžo pervargęs, tačiau negalėjo užmigti. Tada neva pasidavęs paties atlikėjo prašymams gydytojas C.Murray suleido stiprių raminamųjų. M.Jacksonas užgeso amžiams – medikas nepajėgė jo išgelbėti. Beje, kardiologas pagal sutartį privalėjo turėti širdies gaivinimo aparatą, tačiau jo reikiamą akimirką nebuvo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką