Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 24d. 14:21

Milijardierių povestuvinių kelionių įnoriai: nuo lėktuvo paukščiams iki susitikimo su popiežiumi

Tetiaroa sala, kur medaus mėnesį leidžia Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas
„Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr. / Tetiaroa sala, kur medaus mėnesį leido Pippa Middleton ir jos vyras multimilijonierius Jamesas Matthewsas

Vasara – vestuvių metas, per kurį savo šventes kelia ir turtingiausi planetos žmonės. Apie kai kurias garsas pasklida po viso pasaulio žiniasklaidą, kiti prabanga mėgaujasi tyliai. Tačiau visi jie po vestuvių keliauja medaus mėnesio, per kurį pompastikos ne ką mažiau nei per pačias vestuves – tobuloms atostogoms sukurti net samdomi medaus mėnesio planuotojai.

Ruošdamiesi povestuvinei kelionei turtingiausi pasaulio žmonės traukia tikrai ne į paprastas kelionių agentūras. Jų išskirtiniams poreikiams patenkinti yra sukurtos atskiros liukso klasės agentūros, kurios neriasi iš kailio dėl pačių menkiausių arba priešingai – protu nesuvokiamų, turtuolių pageidavimų.

Rengdamas publikaciją „Bloomberg“ Brandonas Presseris kreipėsi į vieną tokių elitinių agentūrų „Ovation Vacations“, kur sužinojo labai įdomių dalykų apie pasaulio turtingųjų atostogas.

Ši agentūra ima minimalų 20 tūkst. JAV dolerių mokestį už medaus mėnesio kelionės suplanavimą turtingiausiems pasaulio žmonėms.

Kaip sužinojo Brandonas Presseris, pasaulio turtingieji atostogauti dažniausiai skrenda privačiu lėktuvu (nuosavu arba nuomotu). Vidutinė medaus mėnesio atostogų trukmė yra 2,78 savaitės, o už vieną nakvynę paklojama vidutiniškai po 1 950 JAV dolerių. Tačiau tai – tik bazinės kelionės išlaidos, įdomiausia dalis prasideda bandant įgyvendinti pačius beprotiškiausius reikalavimus.

„Mes dėl savo klientų padarysime absoliučiai viską, jei tam neprieštarauja šalies, kurioje jie lankosi, įstatymai“, – užtikrintai sako „Ovation Vacations“ prezidentas Jackas Ezonas.

Įmonė kiekvieną mėnesį suplanuoja atostogų vidutiniškai už 1 mln. JAV dolerių, tačiau kartais būna ir ypač didelių užsakymų. Pavyzdžiui, vieni klientai sumokėjo 1,85 mln. JAV dolerių už mėnesio trukmės kelionę jachta po Indijos vandenyną ir jo salas, o viena karališkoji pora už privatų 45 dienų kruizą nuo Okeanijos iki Viduržemio jūros paklojo 1,62 mln. JAV dolerių.

Vida Press nuotr./Sala Fidžyje, kur medaus mėnesį leido Miranda Kerr ir milijardierius Evanas Spiegelis
Vida Press nuotr./Sala Fidžyje, kur medaus mėnesį leido Miranda Kerr ir milijardierius Evanas Spiegelis

Beje, „Ovation Vacations“ prezidentas sakė, kad neretai planuojant tokias prabangias keliones sulaukiama ir labai dosnių arbatpinigių – turtuoliai kartais atsidėkodami nepagaili 100 tūkst. vertės čekio, vertingų „Hermès“ apyrankių ar kitokių prabangių gėrybių.

Kalbėdamas apie pačias netikėčiausias turtuolių užgaidas, Jackas Ezonas pamini organizuotą susitikimą su pačiu popiežiumi ir tarptautinį skrydį privačiu lėktuvu, kuriuo buvo skraidinami ne žmonės, o šeicho paukščiai.

Štai keletas kitų labai beprotiškų pageidavimų, kurie atrodo sunkiai suvokiami, tačiau „Ovation Vacations“ kompanijai yra tekę tai įgyvendinti milijardieriams panorėjus:

  • Perdaryti viešbučio vonios kambarį pakeliant granito praustuvą 17 cm, kad garsiai televizijos aktorei nereikėtų nepatogiai lenktis norint nusiprausti veidą. Tame kambaryje ji buvo apsistojusi tik penkias naktis, o perdaryti vonios kambarį kainavo 40 tūkst. JAV dolerių.
  • Atstatyti paplūdimį Karibuose, kuris buvo suniokotas audros, kad iš poros vilos atsivertų gražus vaizdas. Tai kainavo 50 tūkst. JAV dolerių.
  • Pasamdyti Vokietijos mediką, kad jis gelbėtų nuo pagirių išgėrus per daug šampano. Norint turėti tokį mediką šalia kainavo 2 250 JAV dolerių per dieną.
  • Suorganizuoti susitikimą su Vladimiru Putinu.
  • Papildyti minibarą su 16 skirtingų rūšių prezervatyvų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką