Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 22:37

Mirė legendinės grupės „Depeche Mode“ narys A.Fletcheris

Eidamas 61-uosius metus mirė legendinės britų grupės narys Andy Fletcheris. Grupė liūdną žinią pranešė savo feisbuko paskyroje.
„Depeche Mode“ koncertas Vilniuje
„Depeche Mode“ koncertas Vilniuje / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Esame sukrėsti ir pilni didžiulio liūdesio mirus mūsų brangiam draugui, šeimos ir grupės nariui Andy (Fletchui) Fletcheriui.

Fletchas turėjo auksinę širdį ir buvo visada buvo šalia, kai reikėjo palaikymo, gyvo pokalbio, gero juoko ar bokalo šalto alaus.

Mūsų širdys – su jo šeima. Prašome palaikyti juos mintimis ir gerbti jų privatumą“, – rašoma grupės „Depeche Mode“ įraše feisbuke.

Grupė „Depeche Mode“ – itin mėgstama Lietuvoje ir čia lankėsi ne kartą. Paskutinįjį kartą Vilniuje 2018-aisiais jie pristatė albumą „Spirit“.

A.Fletcheris, savo karjeros metu daugiausia žinomas tiesiog Fletcho slapyvardžiu, gimė 1961 m. liepos 8-ąją Notingeme. Vėliau persikėlė į Basildoną, kur septintojo dešimtmečio pabaigoje kartu su Martinu Gore'u ir Vince'u Clarke'u įkūrė grupę „Composition Of Sound“.

Prisijungus dainininkui Dave'ui Gahanui, jie pakeitė pavadinimą į „Depeche Mode“, ir šis kvartetas vėliau išleido tokius hitus kaip „Just Can't Get Enough“, „Enjoy the Silence“, „Personal Jesus“.

Iš pradžių A.Fletcheris grupėje grojo bosine gitara, vėliau – klavišiniais.

2020 m. A.Fletcheris buvo įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų kaip grupės „Depeche Mode“ narys.

VIDEO: Depeche Mode - Enjoy the Silence
VIDEO: Depeche Mode - Personal Jesus (Remastered Video)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką