Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 29d. 12:56

Modelio tragedijos tęsinys: neišgyveno ir prie kitos ligoninės išmesta jos draugė

Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola
Stopkadro ir socialinių tinklų nuotr. / Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola
Neseniai Ameriką sukrėtė mįslinga 24-erių modelio Christy Giles mirtis, kai šalia Los Andželo ligoninės buvo numestas jos kūnas. Panašus likimas ištiko ir merginos draugę Hildą Marcelą Cabrales Arzola, kuri buvo palikta prie kitos ligoninės, tačiau paniro į komą ir kurį laiką dar kovojo dėl savo gyvybės. Vis dėlto dabar Hildos tėtis pranešė skaudžią žinią – prieš pat 27-ąjį gimtadienį dukrai diagnozuota smegenų mirtis.

Prieš daugiau nei savaitę „New York Post“ rašė, kad penktadienio naktį praleidusios vakarėlyje, kiek vėliau 24-erių Christy Giles ir jos 26-erių draugė Hilda Marcela Cabrales-Arzola buvo rastos prie skirtingų Los Andželo ligoninių.

Christy iškart buvo pripažinta mirusia, o Hildos Marcelos gyvybę palaikė aparatai – draugai anksčiau sakė, kad jos smegenys neaktyvios, o pasveikimo tikimybė menka. Tai patvirtino ir merginos tėtis Luisas Cabralesas Rivera, kuriam gydytojai galiausiai pranešė, kad nėra jokių šansų, jog mergina pasveiks. Hildai diagnozuota smegenų mirtis, pranešė „The Sun“.

Šeimai atjungus merginos gyvybę palaikančius aparatus, nuspręsta padovanoti jos organus.

Kalbėdamas apie dukrą, sistemų inžinierius Luisas vos tramdė ašaras,. Vyras „The Sun“ minėjo Dievo prašęs jam sugrąžinti jo Hilda sveiką.

„Daug ramybės suteikia mintis, kad Dievas ją mums paskolino beveik 27 metams – pirmadienį jos 27-asis gimtadienis. Su jos mama nusprendėme, kad jos organai turi būti paaukoti tiems, kuriems jų reikia, ir tas procesas vyks sekmadienį arba pirmadienį.

Niekada su ja apie tai nekalbėjau, bet esame visiškai tikri, kad Hilda būtų norėjusi, jog taip būtų, ji buvo tokia gera ir dosni mergina, kuri visada rūpinosi kitais.

Matyt, yra nuo 9 iki 12 skirtingų organų, kuriuos būtų galima panaudoti donorystei, ir nusprendėme, kad tai turėtų būti paskutinis mano dukters meilės aktas“, – atvirai kalbėjo merginos tėtis.

Socialinių tinklų nuotr./Hilda Marcela Cabrales Arzola
Socialinių tinklų nuotr./Hilda Marcela Cabrales Arzola

Sunkią akimirką Luisas rado ir trupinėlį gėrio – jis džiaugiasi, kad su paskutiniu atodūsiu jo dukra suteiks gyvybę kitų žmonių širdyse, plaučiuose ir kituose organuose.

„Ją sekmadienį arba pirmadienį nuveš į operacinę, bet prieš tai leis mums su ja atsisveikinti ir atiduoti jai pagarbą. Mums bus leista pasakyti kelis žodžius ir paleisti muziką, o jei tai bus pirmadienis, dainuosime jai „Happy Birthday“, – su ašaromis akyse sakė Hildos tėtis.

Hildą į paskutinę kelionę išlydės ir jos mama Marcela Arzola, jaunesnioji sesuo Fernanda ir pamotė Karolina.

Prieš pat Hildos mirtį atsirado naujų detalių šiame mįslingame ir tragiškame nusikaltime. Pasirodo, jos draugės Christy telefono įrašai parodė, kad paskutinė žinoma merginų vieta buvo bute Beverli Hilse.

Kaimynai „The Sun“ pasakojo, kad likus kelioms valandoms iki abiejų merginų išmetimo prie ligoninių, visą dieną iš to buto girdėjo garsus, iš kurių sprendžiant atrodė, kad „dejuojama iš skausmo“. Christy telefone buvo rasta Hildai skirta žinutė „Dink iš čia“, kurią ji išsiuntė šeštadienį apie 5.30 val.

Hilda netrukus į ją atrašė „Taip“ ir iškvietė „Uber“, bet po to Christy nebeatsakė į jai siunčiamas žinutes.

Stopkadro nuotr./Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola
Stopkadro nuotr./Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola

Christy prie vienos iš Los Andželo ligoninių buvo išmesta tik maždaug po 12 valandų, ją radus iškart diagnozuota mirtis, o Hilda dar buvo palikta intensyviosios terapijos skyriuje.

Christy vyras Janas Cilliersas sakė, kad du vyrai, kurie kartu su Christy ir Hilda išėjo iš vakarėlio, buvo apklausti policijos ir tvirtina, kad merginos „netyčia perdozavo“. Tačiau modelio mama Dusty yra sakiusi, kad šeima baiminasi, jog merginos buvo apsvaigintos ir seksualiai išnaudotos.

Hilda tik liepos mėnesį persikėlė gyventi į Los Andželą, nes čia susirado interjero dizainerės darbą. Prieš tai ji gyveno Monterėjaus miestelyje Meksikoje ir ten universitete baigė architektūros studijas.

Jos tėtis „The Sun“ pasakojo, kad remiantis toksikologijos ataskaitomis Hildos ir Christy organizmuose rasta narkotikų, kurių, jo manymu, jos nebūtų vartojusios savo noru.

„Hilda man pasakė, kad kartais rūkydavo marihuaną, jog užmigtų, tačiau jos sistemoje rasti narkotikai nebuvo tie, kuriuos ji būtų vartojusi pati. Jos mama yra gydytoja, patėvis – gydytojas, ir jie visada jai sakydavo, kad ji neturėtų vartoti opioidų, nes jie gali sukelti nepataisomą žalą arba dėl to gali sustoti širdis. Ji buvo apie visa tai informuota ir sąmoningai nieko panašaus nebūtų ėmusi“, – kalbėjo Hildos tėvas.

Merginos tėtis „The Sun“ taip pat atskleidė, kad ji propagavo sveiką gyvenseną, mėgo vaikščioti į sporto salę, užsiimti joga. Todėl jis tikisi, kad tie, kurie nuskriaudė visiškai nekaltas Hildą ir Christy, bus sugauti ir prieš juos įvykdytas teisingumas.

„Detektyvai keletą kartų su mumis kalbėjosi ir pasakė, kad už tai atsakingi žmonės tai darė anksčiau, bet taip toli dar niekada nebuvo nuėję. Policija, matyt, kalbasi su žmonėmis, bet paprašė mūsų apsišarvuoti kantrybe, kol jie sujungs visus bylos galus.

Detektyvai mums pasakė, kad jie piktinasi, jog šie vaikinai turėjo galimybę išgelbėti Hildos ir Christy gyvybes, bet bandydami išsisukti jas paliko. Iš Christy žinučių žinome, kad merginos norėjo išvykti ir kvietė „Uber“, bet niekada neišėjo. Mes norime, kad Hildos ir Christy skriaudikams būtų įvykdytas teisingumas ir kad niekam daugiau nereikėtų to patirti dar kartą“, – vylėsi Hildos tėtis.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką