Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 12, 14:52

Modelis dėl gandų apie romaną su aktoriumi T.Chalamet'u sulaukė grasinimų mirtimi

Neseniai kartu „Coachella 2022“ festivalyje laiką leidę garsus aktorius Timothée Chalamet'as ir modelis Sarah Talabi pakurstė gandus apie jųdviejų santykius. Dėl to mergina prisipažino sulaukusi netgi žinučių su grasinimais.
Sarah Talabi ir Timothee Chalametas
Sarah Talabi ir Timothee Chalametas / Soc. tinklų, Scanpix nuotr.

„Sulaukiau grasinimų mirtimi ir neapykantos kupinų žinučių iš Timothée gerbėjų, – Sarah Talabi cituoja portalas „Page Six“. – Tai nėra gerai ir jie turi liautis.“

Pranešama, kad pikti gerbėjai 22 metų modelį ėmė atakuoti bauginančiomis privačiais siųstomis žinutėmis ir viešais komentarais.

„Mergyt, tu geriau saugokis“, – rašė vienas asmuo privačioje žinutėje, siųstoje S.Talabi.

Socialinių tinklų nuotr./Sarah Talabi
Socialinių tinklų nuotr./Sarah Talabi

„Nemanyk, kad gali tiesiog pabučiuoti Timothee ir išeiti nenukentėjusi“, – kitas viešai komentavo jos instagrame.

„Mergaite, įspėju tave laikytis atokiau nuo Timothee arba kitaip...“, – parašė trečias asmuo, pridėjęs viduriniojo piršto simbolį.

S.Talabi pasakojo, kad nerimauja dėl tų, kurie palieka neapykantą kurstančius komentarus, nes „jie kovoja su savo pačių demonais“.

„Tikiuosi, kad jie apsvarstys galimybę gydytis ir sulauks reikiamos pagalbos“, – tęsė mergina.

Nigerijos modelis pridėjo, kad ji „nepasirengusi pasakoti apie savo ir Timothée santykių statusą“, ir vietoj to pasidalijo mintimis apie klimato kaitą.

„Prašau nukreipti savo nusivylimą į tai, kad oro tarša iškastiniu kuru kasdien pasauliui kainuoja 8 mlrd. dolerių, jau nekalbant apie pavojų žmonių gyvybei ir Žemei, – rašė ji. – Žemės būklė yra siaubinga, todėl komentuokite, siųskite el. laiškus ir rašykite savo politiniams lyderiams, leisdami jiems žinoti, kad iškastinio kuro pramonė yra moraliai nepriimtina ir mes netylėsime tol, kol mūsų planeta bus naikinama.“

Gandai apie aktoriaus ir modelio santykius pasklido po to, kai sekmadienį pasirodė vaizdo įrašai ir nuotraukos, kuriose pora šoka muzikos festivalyje „Coachella“.

Modelis savo instagramo istorijoje taip pat pažymėjo 26-erių filmo „Kopa“ žvaigždę.

„Puikiai praleidau laiką su geriausia žmonių grupe“, – rašė ji.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Timothee Chalametas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Timothee Chalametas

Keli liudininkai teigė matę, kaip S.Talabi susilietė lūpomis su T.Chalamet'u.

„Timothee Chalamet'as šoko su „Victoria's Secret“ modeliu Sarah Talabi ir ją bučiavo „Coachella“ festivalyje“, – teigė vienas liudininkas instagramo apkalbų paskyrai „Deuxmoi“ ir pridėjo šokančios poros nuotrauką.

Tačiau kiti teigė, kad Timothee festivalio metu buvo pastebėtas su keliais modeliais.

S.Talabi išsakė savo nuomonę apie šiuos gandus, tačiau atsisakė atskleisti, ar iš tiesų jiedu su T.Chalamet'u bučiavosi.

„Visi manęs klausia, ar bučiavausi su Timothée Chalamet'u „Coachella“ festivalyje, ir tai yra geras klausimas“, – sakė ji antradienį, o paskui vėl nukrypo į temą apie klimato kaitą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką