Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 8d. 14:04

Monica Bellucci ir Catherine Zeta-Jones: uždelsto veikimo sekso bombos?

Catherine Zeta-Jones ir Monica Bellucci
Bulls ir AOP nuotr. / Catherine Zeta-Jones ir Monica Bellucci

Monica ir Catherine – ne vieno planetos vyro erotinių fantazijų objektai. Jos puikiai suvokia, kad tampa vyresnės, tačiau šių aktorių skleidžiamas žavesys neblėsta. Dvi ryškaus grožio moterys turi savo gyvenimo laimės receptą.

Paženklintosios

Catherine Zeta-Jones (40 m.) (toliau – C. Z.-J.): Kai mergaitei nebuvo nė penkerių metų, jos tėvams teko skubiai dukrą gabenti į ligoninę, nes prasidėjo trachėjos uždegimas. Jei ne  operatyvi chirurgų reakcija, Catherine galėjo mirti. Nuo to laiko Zetos–Jones krūtinę puošia randas. Suaugusi aktorė nė negalvoja apie jo panaikinimą. „Tegul jis būna. Kai man kažkas nutinka, visuomet į jį pažvelgiu ir prisimenu, kad kažkada galėjau mirti“, – sako aktorė.

Monica Bellucci (45 m.) (toliau – M.B.): Monicos mama ilgai  negalėjo pastoti. Po kiekvienos medikų apžiūros gydytojai moteriai kartodavo tą patį: „Jūs nevaisinga.“ Tačiau vyras su žmona nepaliaujamai tikėjosi stebuklo. Pikti kaimynai manė, kad ši bevaikė pora nenusipelnė Dievo malonės. Ji –užkietėjusi katalikė, kuri nepaisydama savo įsitikinimų, sutiko tekėti už neturtingo svetimtaučio irakiečio musulmono. Pasak kaimynų, siaubingas gydytojų verdiktas buvo užmokestis už santuoką su kitataučiu, kurio nedidelio Italijos miestelio Čitos di Kastelos žmonės prisibijojo ir nemėgo. 1964 metų rugsėjo 30-ąją įvyko stebuklas – gimė mergaitė, vardu Monica. Tėvų džiaugsmui ir piktaliežuvių pykčiui, naujagimė buvo absoliučiai sveikas vaikas.

Stiliaus ir grožio paslaptys

C.Z.-J.: Nuo vaikystės Catherine mėgo puoštis mamos bižuterija. „Juvelyriniai papuošalai papildo moterį, leidžia jai pasijusti ypatingai. Aš dievinu savo papuošalus, deimantus, mėgstu jais dabintis. Jie man ypač daug reiškia, – neslepia Zeta-Jones. – Donatella Versace – mano gera draugė. Man patinka jos kurti drabužiai. Nemanau, kad esu moteris, diktuojanti madą. Aš tiesiog dėviu tuos drabužius, su kuriais jaučiuosi gerai. Mėgstu aksesuarus: šalikus, rankines... Be abejonės, labai svarbi avalynė. Žodžiu, dievinu gražius daiktus. Tačiau jie nebūtinai turi būti brangūs“, – savo stiliaus paslaptimis dalijasi aktorė. Ne naujiena, kad Catherine nosis, krūtinės forma pakoreguota plastinės chirurgijos specialistų.

M.B.: „Būti gražiai labai paprasta. Prabangi rankinė, prašmatnūs bateliai, suknelė. Nieko ypatinga nedarau. Atvažiuoju į viešbutį, atsidarau lagaminus, iškraunu „Versace“, „Dolce&Gabbana“, „Dior“ drabužius, ką nors užsivelku, ir viskas! Nededu jokių ypatingų pastangų. Tiesa, Venecijoje ir Kanuose būnu retai, geriausiu atveju dukart per metus. O likusį laiką, kai būnu su dukrele ar filmuojuosi, vilkiu džinsus ir marškinėlius, – neslepia viena žaviausių pasaulio moterų. – Esu kiek apkūnoka ir man reikėtų numesti kelis kilogramus. Jei atvirai, nelabai dėl to kremtuosi. Aš pernelyg tingi, kad specialiai ką nors daryčiau. Mėgstu pavalgyti ir nesu liesa. Mano manymu, savo kūną būtina gerbti. Reikia save mylėti tokią, kokia esi.“

Tas vienintelis

 

„Scanpix“ nuotr./Catherine Zeta-Jones su vyru Michaelu Douglasu
„Scanpix“ nuotr./Catherine Zeta-Jones su vyru Michaelu Douglasu

C.Z.-J.: Per uždarą juostos „Zoro kaukė“ premjerą žinomas aktorius Michaelas Douglasas (65 m.) pastebėjo tamsiaplaukę Catherine. Iki tol jis jau buvo permiegojęs su beveik visomis Holivudo gražuolėmis, tačiau Amūro strėlė jo širdį  pervėrė būtent tą vakarą, kai jis pamatė Catherine. Michaelas jos siekė kaip povas, ilgai sukdamas ratus ir lakstydamas paskui patelę. 55–erių vyras su gražuole netroško tik vienos nakties nuotykio. Jis su šia moterimi panoro susilaukti vaikų! „Jei pabandysi tai padaryti, išmalsiu snukį!“– tuomet pagrasino 25 metais jaunesnė gražuolė. Dabar aktorė kiek kitokios nuomonės apie sutuoktinį: „Apie geresnį vyrą negalėjau nė svajoti. Michaelas nepavydus. Jis neturi nė lašelio egoizmo ir yra liberalus, be to, nuostabus tėvas. Geresnio neteko sutikti. “

M.B.: Tipiškas prancūzas (susivėlusiais plaukais, savimi patenkinta šypsena, keliose vietose sulaužyta nosimi) aktorius Vincentas Casselis (43 m.), su kuriuo Bellucci vaidino filme „Kambarys“ (1996 m.), pirmąją filmavimo dieną nužvelgė kolegę tokiu paniekos kupinu žvilgsniu, kad kiek drovesnė moteris būtų panorusi susirinkti daiktus ir kuo greičiau išsinešdinti iš Paryžiaus. Vėliau Casselis pasakojo, kad Monica jam pasirodė eilinė storžievė, pasaulį panorusi užkariauti gražia krūtine ir dailiomis kojytėmis. Neaišku, kuo Bellucci pavergė Vincento širdį ir kokį vaidmenį šiuose santykiuose atliko jos dieviškos kojytės, tačiau netrukus ši pora tapo neišskiriama. Iš pradžių mažai kas tikėjo, kad tokia prabangaus grožio moteris kaip Monica į meilužius pasirinko tokį išvaizda neišsiskiriantį vyruką. Kai po penkerių draugystės metų Bellucci ir Vincentas nusprendė susituokti, visi patikėjo, jog šiuos aktorius sieja kur kas daugiau nei abipusė simpatija ir keli bendri projektai.

Gandai

C.Z.-J.: „Apie mane rašė daug nesąmonių, pavyzdžiui, vaikystėje neva neturėjau kuo apsirengti, netgi neturėjau batukų, kad kaulydavau iš praeivių sausainių, nes nuolat kenčiau alkį. Kliedesiai! Mano tėvai turėjo puikų namą ir mane maitindavo triskart per dieną. Suprantu, kad bulvarinei spaudai kur kas įdomiau pavaizduoti mane kaip Pelenę, vėliau tapusią princese. Kartais man atrodo, kad visas pasaulis laukia, kada aš su Michaelu pagaliau išsiskirsiu. Kartą žurnalistai manęs netgi išdrįso paklausti, ar mes planavome vaikus? Kas jie tokie? Gal mano ginekologai?“– pasipiktinimo viešai kuriamomis nesąmonėmis neslepia temperamentinga gražuolė.

 

AOP nuotrauka/Monica Bellucci su vyru Vincentu Casseliu
AOP nuotrauka/Monica Bellucci su vyru Vincentu Casseliu

M.B.: Nors Monica ir Vincentas daug laiko praleidžia toli vienas nuo kito dėl skirtingų darbo grafikų, nė vienas iš jų nė karto neprabilo apie problemas, kurias jiems tenka spręsti. Kad ir kaip bulvarinė spauda pylė žibalo į ugnį pasakodama apie Monicos romaną su Bruce’u Willisu (54 m.) (kartu filmavosi kino juostoje „Saulės ašaros“(2002) – aut. past.), Keanu Reevesu (45) (drauge vaidino filme „Matrica. Perkrauta“ (2003) – aut. past.) ar Gerardu Depardieu (50) (kartu filmavosi komedijoje „Asteriksas ir Obeliksas 2. Misija Kleopatra“ (2001) – aut. past.), vyras ir žmona tyli. Kartais Bellucci pasišaipo iš „viską žinančių“ žurnalistų: „Net neįsivaizduoju, kas išgalvoja tokias istorijas. Jos kvailos! Kartą Havajuose filmavausi juostoje „Saulės ašaros“,  kažkas manęs paklausė: „Jūs išsiskyrėte?“  Taip susiklostė aplinkybės, kad tuo metu išsiskirti buvo gana sudėtinga, nes vyro nebuvau mačiusi net du mėnesius!“

Motinystė

C.Z.-J.: Kai gimė aktorės pirmagimis, džiūgavo ne tik brandaus amžiaus tėvas. Jausmų neslėpė ir Catherine. „Man nurovė stogą, kai pirmąkart pažvelgiau į savo mažylį“, – sako aktorė. Dauguma save įsimylėjusių Holivudo žvaigždžių nesuprato kolegės, kai ji po pirmojo vaiko gimimo netrukus ryžosi susilaukti antro kūdikio. O karjera? Figūra? Sveikas egoizmas? „Velniop visus postringavimus! Jei tik netingėsi, viską įmanoma suderinti!“ – skeptikėms atkirto Catherine.

M.B.: Svarbiausias įvykis aktorės gyvenime nutiko prieš penkerius metus, kai ji pagimdė dukrą Devą. Savo kūdikį Monica krūtimi maitino devynis mėnesius ir tuo labai didžiavosi. „Kai atsirado mažylė, supratau, kad esu kur kas stipresnė ir ištvermingesnė, nei ligi tol maniau. Mes visą laiką savo vaikams nurodinėjame, kaip jie turi rengtis, elgtis, pamiršdami, kad kai mes patys buvome vaikai, tokie dalykai mus labai erzino. Esu pasiruošusi tam, jog kai mano dukrai sukaks 12 metų, ji manęs pradės nekęsti“, – sako laiminga Monica, šiuo metu besilaukianti antrojo vaikelio.
 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Žemaitė iš Plungės savo laimę rado didžiausiame Europos uoste

Popiežiaus vizitas Aktualu

Diakonas D.Chmieliauskas: popiežius Pranciškus atsigavo bendraudamas su paprastais žmonėmis

Aktualu

Vilnius kaip Gailestingumo miestas: pasaulis tai žino, tik patiems lietuviams reikia suvokti

Aktualu

Be šviesų po miestą važinėjęs girtas panevėžietis sukėlė avariją ir pasipriešino policijai

Aktualu

Pirmoji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Susitikimų su popiežiumi vietos ir programa

Aktualu

Iš Lietuvos ir Vatikano diplomatinių santykių istorijos. Dovana popiežiui Pijui XI

Verslas

Penkis šimtukus gavęs abiturientas dabar minta korepetitoriaus duona ir apie emigraciją negalvoja

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus Lietuvos jaunimui: negražus gyvenimas stovint prieš veidrodį

Aktualu

Popiežius ir vėl nustebino: netikėtai išėjo pasisveikinti su susirinkusiaisiais

Vardai

Julia Roberts išnuomoja namą Malibu: pas žvaigždę gyventi galima už 10,5 tūkst. dolerių per mėnesį

Gyvenimas

Garsus treneris R.Neverdauskas miestą iškeitė į kaimą, o kartingus – į alpakas

Aktualu

Sukčių laiškai „iš Nyderlandų“: Kauno įmonės reikalaujama sumokėti už KET pažeidimą

Pasaulis kišenėje

Kroatijos pakrantės subtilybės: nuostabu, bet netikėkit, kad čia rojus žemėje

Vardai

Popiežiaus Pranciškaus sutiktuvėse – ir žinomi žmonės: „Negalėjome praleisti istorinio įvykio“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Knygynas“: popierinė istorija su iliustracijomis

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Kam skamba Pranciškaus buon pranzo – skanių pietų?

Popiežiaus vizitas Aktualu

Kauno Santakoje popiežiaus mišių išvakarėse renkasi tikintieji

Stiprus vėjas talžo regatos jūroje dalyvius: sraigtasparnis ieško dingusio tėvo ir sūnaus, gelbėja įgulas

Aktualu

Selemonas Paltanavičius: esame viena labiausiai grybaujančių Europos tautų

Naujienos

Aktualu

Žemaitė iš Plungės savo laimę rado didžiausiame Europos uoste

Popiežiaus vizitas Aktualu

Diakonas D.Chmieliauskas: popiežius Pranciškus atsigavo bendraudamas su paprastais žmonėmis

Aktualu

Vilnius kaip Gailestingumo miestas: pasaulis tai žino, tik patiems lietuviams reikia suvokti

Aktualu

Be šviesų po miestą važinėjęs girtas panevėžietis sukėlė avariją ir pasipriešino policijai

Aktualu

Pirmoji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Susitikimų su popiežiumi vietos ir programa

Aktualu

Iš Lietuvos ir Vatikano diplomatinių santykių istorijos. Dovana popiežiui Pijui XI

Verslas

Penkis šimtukus gavęs abiturientas dabar minta korepetitoriaus duona ir apie emigraciją negalvoja

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius Pranciškus Lietuvos jaunimui: negražus gyvenimas stovint prieš veidrodį

Aktualu

Popiežius ir vėl nustebino: netikėtai išėjo pasisveikinti su susirinkusiaisiais

Vardai

Julia Roberts išnuomoja namą Malibu: pas žvaigždę gyventi galima už 10,5 tūkst. dolerių per mėnesį

Gyvenimas

Garsus treneris R.Neverdauskas miestą iškeitė į kaimą, o kartingus – į alpakas

Aktualu

Sukčių laiškai „iš Nyderlandų“: Kauno įmonės reikalaujama sumokėti už KET pažeidimą

Pasaulis kišenėje

Kroatijos pakrantės subtilybės: nuostabu, bet netikėkit, kad čia rojus žemėje

Vardai

Popiežiaus Pranciškaus sutiktuvėse – ir žinomi žmonės: „Negalėjome praleisti istorinio įvykio“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Knygynas“: popierinė istorija su iliustracijomis

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Kam skamba Pranciškaus buon pranzo – skanių pietų?

Popiežiaus vizitas Aktualu

Kauno Santakoje popiežiaus mišių išvakarėse renkasi tikintieji

Stiprus vėjas talžo regatos jūroje dalyvius: sraigtasparnis ieško dingusio tėvo ir sūnaus, gelbėja įgulas

Aktualu

Selemonas Paltanavičius: esame viena labiausiai grybaujančių Europos tautų

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką