Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 liepos 26d. 18:25

Narkotikų perdozavusi Demi Lovato iš ligoninės keliaus tiesiai į reabilitacijos kliniką

Demi Lovato
„Instagram“ nuotr. / Demi Lovato

Šią savaitę pramogų pasaulį apskriejo liūdna žinia apie dainininkę Demi Lovato (25 m.) – ji perdozavo narkotikų ir vos nemirė. Laimei, ją pavyko atgaivinti ir ši istorija nesibaigė tragiškai. Bet kad to būtų išvengta ir ateityje, iš karto po ligoninės Demi Lovato keliaus į reabilitacijos kliniką gydytis savo priklausomybės.

Kaip praneša „E! News“, Demi Lovato „yra labai dėkinga likusi gyva“, ir vos tik bus fiziškai atstatyta ant kojų, sugrįš į reabilitacijos kliniką, kur savo priklausomybę kvaišalams įveikti bandė jau ne kartą.

15min primena, kad narkotikų perdozavusią dainininkę jos namuose Holivudo kalvose antradienio rytą surado jos draugai. Visą naktį prieš tai Demi Lovato su kompanija linksminosi „Saddle Ranch“ bare Los Andžele. Čia kompanija prabuvo iki pat baro uždarymo, o vėliau vakarėlis persikėlė į dainininkės namus.

Be sąmonės rastai Demi Lovato iš karto buvo suleista naloksono – vaisto, žinomo kaip efektyvus opioidų priešnuodis, kuris naudojamas skubiam gyvybės gelbėjimui. Šio vaisto jos draugai jau buvo pasiruošę atsargai, nes žinojo, kad Demi vėl stipriai įniko į kvaišalus ir bet kurią akimirką gali tekti jį panaudoti – tebuvo laiko klausimas, kada įvyks kažkas panašaus.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Demi Lovato
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Demi Lovato

„E! News“ šaltinis sakė, kad Demi Lovato ir jos draugų būrelis, keliaujantis su ja kol ji koncertuoja, audringai linksmindavosi jau kelis pastaruosius mėnesius. Kitas šaltinis pridūrė, kad per tą laiką Demi Lovato peržengė daug ribų, o jos namai tapo vakarėlių vieta jai ir jos palydai.

„Ji šėlo ištisas 12 valandų ir tai jai atsirūgo, – apie vos mirtimi nesibaigusį perdozavimą sakė dar kitas šaltinis. – Taip tęsėsi jau kelias savaites ir buvo ženklų, kad taip gali nutikti. Ji paslydo ir klaidingai manė, kad gali tai kontroliuoti. Tai, kas nutiko, yra akivaizdus ženklas atsitokėti.“

Manė galinti save kontroliuoti

Demi Lovato į alkoholį ir narkotikus įniko dar paauglystėje, tačiau jai laiku pavyko atsitokėti, kad turi didelę problemą, ir mergina ėmė gydytis.

Blaiviai ji gyveno beveik šešerius metus, tačiau šiemet paslydo – apie tai ji pati užsiminė prieš mėnesį išleistoje naujoje dainoje „Sober“.

VIDEO: Demi Lovato - Sober (Lyric Video)

„People“ kalbinti šaltiniai iš dainininkės aplinkos jos paslydimą sieja su išsiskyrimu su ilgamečiu gyvenimo treneriu Mike'u Bayeriu. Tokį trenerį neretai turi priklausomybes besigydantys asmenys ir jo tikslas yra padėti neišklysti iš kelio užklupus pagundai.

„Demi pradėjo jausti, kad įsitikinimas, jog visiška abstinencija yra vienintelis kelias susitvarkyti su priklausomybe, yra klaidingas, – sakė šaltinis. – Ji iš esmės pasakė, kad tai ne vienintelis būdas ir kad ji gali susitvarkyti su savo priklausomybėmis, tad ji verčiau bandysianti kontroliuoti suvartojimą. Ji jautė, kad gali gerti saikingai, ir tikėjo, kad negrįš prie stipresnių kvaišalų, ir kad alkoholis niekada net nebuvo jos problema kaip kad narkotikai.“

„Tai privedė ją prie tikėjimo mitu apie saiką ir kontroliuojamą vartojimą, kas absoliučiai neveikia, jeigu esi priklausomas. Kiekvienas narkomanas, kuris bando apgauti save manydamas, kad gali „vartoti atsakingai“, paprasčiausiai grįžta ant slidžių, nešančių žemyn – ir dugnas ilgainiui pasiekiamas“, – pridūrė šaltinis.

Buvęs mylimasis – vienas pirmųjų lankytojų

Aktorius Wilmeris Valderrama (38 m.) buvo vienas pirmųjų, neskaitant šeimos narių, aplankiusių Demi ligoninėje. Pas buvusią mylimąją jis prabuvo dvi valandas.

Pora kartu praleido šešerius metus ir išsiskyrė 2016-aisiais.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Wilmeris Valderrama ir Demi Lovato
AFP/„Scanpix“ nuotr./Wilmeris Valderrama ir Demi Lovato

Per tą laiką Demi ir Wilmeris nebuvo visiškai dingę vienas iš kito gyvenimų – toliau palaikė ryšį, tik, žinoma, gerokai mažiau. Tačiau pranešama, kad Wilmeris nė nenutuokė apie Demi bėdas ir nežinojo, jog ji vėl pradėjo vartoti.

Vis tik buvusios poros draugai mano, kad jausmai tarp jų – neišblėsę, net jei dvejus metus jiedu ir praleido atskirai, o per tą laiką buvo mėginimų kurti santykius su kitais. Šaltinių teigimu, buvo tik laiko ir palankių aplinkybių klausimas, kada Demi ir Wilmeris vėl bus kartu.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką